[Budynki] Budynki w magazynie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser22291
  • Data rozpoczęcia

Jesteś za daniem drugiego życia budynkom które są zapomniane w magazynie

  • Jestem za

    Głosy: 1 20,0%
  • Jestem zdecydowanie przeciw

    Głosy: 4 80,0%

  • W sumie głosujących
    5

DeletedUser22291

Guest
Witam, mam w magazynie dużo różnych budynków które produkują tylko młotki.
Może by można było dla nich wymyśleć jakiś event i podnieść ich możliwości, żeby produkowały punkty rozwoju, a dzięki czemu staną się atrakcyjniejsze w wyższych epokach. Pragnę zaznaczyć, że graficznie są to śliczne budynki, jednak całkiem bezużyteczne przynajmiej dla mnie w produkcji tylko młotków. Może by wprowadzić jakiś budynek który będzie budynki że sobą łączyć, np te słomą kryte i dać im moc podnoszenia % do ataku lub obrony. Po prostu dać im nowe życie i nową funkcjonalność, zamiast je kasować lub sprzedawać. Pozdrawiam .
 

HuanMing

Książę
Za dużo by ich było, już i tak mamy budynki eventowe, specjalne, z osad, etc. Nawet gdybyś dała im "drugie życie" to nie bardzo byłoby ich gdzie postawić.
 

DeletedUser22291

Guest
Hihihihihi,
A przecież macie rozlewnke cydru i cieszy was fakt , że daje 7 pry. A jak by tak ciastkarnia dała 7 pry? Ja bym ja chętnie z magazynu wyciągnęła.
Ale w sumie to wolność Tomku w swoim domku.
 

Markiz.

Książę
Rozlewnia zawsze dawała PR. Trzeba było zbierać rozlewnie a ciastkarnie sprzedawać, a nie się wymądrzać na forum.
 

DeletedUser20713

Guest
Potrzebny jest każdy rodzaj budynku, nie tylko te do pr'ów ale również zwykłe domy czy te do produkcji zaopatrzenia, nawet jeżeli są rzadko używane to nadal muszą się gdzieś tam w repertuarze pojawić, a ponadto budynków skupiających się na pr'ach jest już wystarczająco dużo i z każdym eventem tak naprawdę coraz więcej
 

DeletedUser22242

Guest
Tak? Każdy rodzaj? Ja chciałbym zobaczyć statystyki serwerów ilu ludzi zbudowało, choć raz i ile takich budynków aktualnie stoi, np. każdy z ok. 80 budynków mieszkalnych(nie eventowych), mogę się założyć, że większość tych budynków jest jak dinozaury. A są jeszcze, produkcyjne, ozdobne i kulturowe, jedynie towarowe mają rzeczywiście jeszcze sens.
Ta gra to przerost formy(różnych budynków) nad treścią(te budynki nie oferują niczego czym mogły by konkurować z masą b. eventowych czy już całkiem przeładowanymi perłami).
Grafik zamiast projektować i klepać guano-budynki, mógł popracować nad mapkami do każdej epoki, szczególnie tych przyszłościowych.
 
Do góry