Budynki towarowe

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser16824
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser16824

Guest
Poproszę o podpowiedź - czy utrzymujecie budynki produkujące towary z kilku epok (dwóch, góra trzech), czy tylko z aktualnej? A może jakiś inny układ? I czy np. tylko po jednym na każde źródło czy np. po dwa?

Pozdrawiam,
Leo
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
To już zależy od indywidualnej strategii jaką gracz obiera.
Jak ktoś skupia się na wojsku, to zapewne będzie grał tylko z obecnej epoki (o ile oczywiście mu wolni ludzie pozwolą), jak ktoś się na handlu zamierza dorabiać, to pewnie po kilka takich budynków postawi z różnych epok.
Ja np. obecnie trzymam po jednym budynku z obecnej epoki oraz chyba dwa albo 3 z poprzednich epok, bo więcej miejsca w mieście nie mam (a i tak mam za mało).

Możesz też skupić się tylko na jednym towarze, produkować tego w ilościach hurtowych i sprzedawać na targu, o ile zauważysz popyt na dany towar (dużo ludzi poszukuje, mało kto wystawia go na sprzedaż), bo możesz wtedy na tym zyskać więcej. Ale, to już jak zamierzasz się nastawić na handel raczej ;)

Zawsze możesz podpatrzeć sąsiadów, osoby z gildii, albo przejrzeć kilka losowych osób z rankingu jak mają ustawione w mieście budynki, jakie, podpatrzeć
 

DeletedUser16762

Guest
Duzo tez zalezy od tego jakie surowce mozemy produkowac. Czasami po prostu brakuje miejsca na 2 budynki 4x4 ale 2 budynki 2x3 juz sie nam zmieszcza :)
 

bartekmod

Książę
możesz też wyjątkowo długo siedzieć w epokach, z pereł, studni, pirata czy wypraw powpada Ci wystarczająco dużo towarów i nie będziesz musiał ich w ogóle produkować
 
Status
Zamknięty.
Do góry