Budynki produkcyjne - informacja o produkowanym rzeczy [+]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7795
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba Ci się ten pomysł ?


  • W sumie głosujących
    27

DeletedUser7795

Guest
Witam. Wpadłem na pomysł aby w okienku informującym o pozostałym czasie do zakończenia produkcji umieścić również nazwę produktu, który jest wyrabiany. Poniżej wstawiam obrazek:

Zakład szewski.jpg
 

DeletedUser

Guest
Jestem na nie - do czego to niby potrzebne? Gra się na lepsze przez to nie zmieni.
 

DeletedUser7795

Guest
A choćby po to aby rozwiać wątpliwości, który towar wyrabiamy. W zakładzie szewskim są rysunki butów i wyglądają one podobnie.
 

DeletedUser

Guest
Czy ktokolwiek zwraca uwagę na to, co jest produkowane? Finalnym produktem i tak jest zaopatrzenie alias narzędzia.
 

DeletedUser7795

Guest
Niektórym graczom zdarza się omyłkowo kliknąć nie to co trzeba. Spójrz na obrazek:

asd.jpg

Po nastawieniu produkcji zaopatrzenia nie mamy informacji co produkujemy (patrz rysunek w 1. poście). Wyrabiane buty wyglądają podobnie. Jest tylko podana ilość zaopatrzenia i czas, który pozostał do zakończenia produkcji.
 

DeletedUser

Guest
Nie wiem jak inni, ja zawsze patrzę na czas produkcji, nie na obrazki. Jeżeli omyłkowo coś kliknę, to zwracam uwagę właśnie na czas. Moje zdanie już wyraziłem, może inni uznają to za przydatną rzecz. Pozdrawiam
 

DeletedUser625

Guest
Dla was dwóch niepotrzebny ok, ale dla mnie bardzo potrzebny. Bo czasem się mogę pomylić i kliknąć nie to co trzeba i zastanawiam się co się produkuje. A jak minie kilka godzin od produkcji to nie jestem już w stanie oszacować co się produkuje. Dużo roboty to nie będzie devsów kosztować, a ułatwi życie.
 

DeletedUser

Guest
Przydaje się w zadaniach, gdy ktoś chce się upewnić, czy aby na pewno kliknął to, o co go proszą.
 

HuanMing

Książę
Hmmm, wystarczy patrzeć co się klika. Większość graczy patrzy głównie na czas i ilość produkowanych narzędzi a nie na rodzaj butów czy innego wirtualnego produktu który z tego wyjdzie. Według mnie zbędne. Nie neguję, że komuś może się przydać ale są o wiele bardziej palące "problemy", którymi warto by zająć się wcześniej.
 

DeletedUser625

Guest
Przecież wiadomo że najpierw zajmą się palącymi problemami, a ten zostanie na wolną chwilę, więc po co go ludzie przekreślacie.
 

DeletedUser

Guest
więc po co go ludzie przekreślacie

Hmmm, bo jest zbędny?

Nie wierzę, że będziecie zapamiętywali nazwę produktu i jego powiązanie z czasem produkcji. Jak ktoś się pomyli i po kilku godzinach nie będzie w stanie stwierdzić, co kliknął ( bo gra oferuje oczywiście 1000 opcji czasowych :haha: ), to nawet ta nazwa mu nie pomoże. A jak po tej pomyłce będzie chciał anulować kilkugodzinną, zmotywowaną produkcję, to uznam człowieka za wariata. Patrzcie co klikacie i problemów nie będzie. Amen
 

szachimat

Wicehrabia
a mi pomysł się podoba i nic mi zrobić nie możecie :p :p :p często w zadaniach typu "wyprodukuj 6 sextansów" gdy mam cos produkowane, chcę sie upewnić co, a obrazek niewiele mi powie... Nawet gdy patrzę co klikam, to moja pamięć nie obsługuje wszystkich 5 światów, na których gram
 
Ostatnia edycja:

Hikari36

Polonista
Polonista
a mi pomysł się podoba i nic mi zrobić nie możecie :p :p :p często w zadaniach typu "wyprodukuj 6 sextansów" gdy mam cos produkowane, chcę sie upewnić co, a obrazek niewiele mi powie...

Akurat chyba każdy wie, jak wygląda "sekstans" ;) Jak dla mnie, to się może przydać tylko w takich budynkach, gdzie produkuje się wyroby bardzo podobne, jak ww. zakład szewski. W innych budynkach można się domyślić, albo raz przeczytać nazwy i zapamiętać co kiedy się produkuje ;)
 

DeletedUser

Guest
a mi pomysł się podoba i nic mi zrobić nie możecie :p:p:p często w zadaniach typu "wyprodukuj 6 sextansów" gdy mam cos produkowane, chcę sie upewnić co, a obrazek niewiele mi powie...

To trzeba czytać co jest napisane przed kliknięciem, a nie bawić się w lotto a po x czasie upewniać się o co kaman.
Zamiast zająć się czymś poważnym, to programiści będą się bawić w takie bzdety.
Pomysł mi się nie podoba i też mi nic nie zrobicie :p:p:p
 

DeletedUser8

Guest
Może bardziej niż obrazek, przydałaby się po prostu nazwa i opcja godzinowa, typu Kozaki dobrej jakości 8h, zostało 40min. Sama nazwa faktycznie niewiele powie, ale przy zadaniach można by łatwo sprawdzić czy produkuje się to czego potrzebujemy do zaliczenia questa.
 

DeletedUser11441

Guest
Jestem na nie przecież nawet po kolorze można rozpoznać produkt. Ja nie mam problemu z rozpoznaniem wyrobu. 8>
 

DeletedUser5506

Guest
Jestem na nie przecież nawet po kolorze można rozpoznać produkt. Ja nie mam problemu z rozpoznaniem wyrobu. 8>

to ze Ty nie masz problemu nie znaczy ze innym przychodzi to z latwoscia :p
Nie badzmy egoistami ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5506

Guest
Ale przecież da się odróżnić czerwony but od czarnego czyż nie? Albo kosz winogron z dzbanem położonym na sianie.


No niby tak ale w ta gre graja albo bardzo starsze osoby albo bardzo mlode, i moga miec na tej plaszyczyznie problemy ;D
 
Do góry