[Eventy] budynki eventowe

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19532
  • Data rozpoczęcia

wybieram następujące opcje

  • możliwość zagospodarowania wody dla budynków morskich

  • nie chcę zagospodarowania wody

  • możliwość stawiania ładnych, nie przynoszących korzyści budynków, nzm i poza terenem zabudowy

  • nie chcę wznosić budynków nzm i nie dających korzyści

  • chcę wybrać czy budynek eventowy: nzm i nic nie daje, czy zm i przynosi korzyści

  • cały pomysł jest do niczego

  • mam całkiem inny pomysł opisany poniżej


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

DeletedUser19532

Guest
Mam pewną propozycję zmiany dla budowania budynków eventowych. Większość z nas pewnie nie ma miejsca dla większości ładnych, jednak nie przydających się i mało efektywnych, budynków eventowych. Ja sam żałuję że niektórych nie mam na mapie z wiadomego powodu: wolę miejsce wykorzystać na coś praktycznego (przykład: nawiedzona wieża, marmurowa brama). Dla mnie te budynki mogłyby nie dawać nic (albo 10 srebrników dziennie w tawernie), ale żeby też nie zajmowały miejsca, żebyśmy mogli sobie je stawiać gdzie chcemy (poza obszarami budowy podstawowej). Oczywiście jesli ktoś chce np +5% do młotków i kilka tysięcy goldów dziennie to niech to stawia normalnie, ale żeby mieć wybór: stoi, coś daje i zajmuje miejsce albo stoi nic nie daje i nie zajmuje miejsca. ilość takich budynków ograniczona byłaby przez administrację.
Statek powinien też być na wodzie więc teren morza powinien być zdolny do zagospodarowania na mapie.
Propozycja to możliwość stawiania niektórych budynków eventowych, nie zajmujących miejsca- poza obszarami podstawowej zabudowy oraz możliwość stawiania urządzeń morskich na morzu.
legenda do ankiety:
nzm- nie zajmuje miejsca
zm- zajmuje miejsce
 

HuanMing

Książę
Ciekawy pomysł, podoba mi się. Co do tego, że statek powinien być na wodzie pojawiły się już takie głosy w trakcie eventu, w którym był nagrodą. Zdecydowanie statek nie powinien stać w mieście.
Co do drugiej części pomysłu, sensowne i "uczciwe" rozwiązanie, będą poza miastem i będą ładnie wygladać i nic nie dawać ale nie będą się kurzyć w inwentarzu, fajna sprawa. Sama mam dużo budynków, które mi się podobają i chciałabym mieć je w mieście ale nie stawiam bo bonusy są niewspółmierne do zajmowanego miejsca.
Zdecydowanie za.
 

DeletedUser19136

Guest
A ja mam prośbe do graczy Nie umieszczajcie takich jaskrawych napisów, tego się czytać nie da, Takie jest moje zdanie, i nie tyczy się tylko wcześniejszego wpisu.
 
Do góry