[Budynki] Budynek konwertujący towary z wyższych epok na losowe towary z niższej

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20535
  • Data rozpoczęcia

Czy jestes za powstaniem budynku konwertującego towary z wyższych epok na towary z niższych epok

  • tak

    Głosy: 6 46,2%
  • nie

    Głosy: 7 53,8%

  • W sumie głosujących
    13

DeletedUser20535

Guest
Witam wszystkich,

Chciałabym zaproponować powstanie budynku, który by konwertował towary z wyższych epok na losowe ( żeby nie było za łatwo) towary z niższych epok.

Dostępność towarów z niższych epok jest niska, bo mało kto długo przebywa tam na tyle długo, żeby handlować.

Pozdrawiam
Katarzyna
 

DeletedUser20535

Guest
Moim zdaniem powinno to wyglądać tak, trzeba będzie wpłacić ilość surowców z wyższej epoki, i wcisnąc losuj, po chwili dostajemy towary w przeliczniku 1:2 z losowej niżeszej epoki.
Jeżeli ktoś ma inne propozycje jak ma to działać, poporszę o opinie.
 

DeletedUser20535

Guest
przeczytaj pomysl, nie chodzilo mi o handel,
Po za tym żelazo za żelazo w małych ilosciach
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19124

Guest
Jak duży ten budynek?
Perła czy coś zupełnie innego?
 

Markiz.

Książę
Jak wystawisz modernizm (czy wyższe epoki) za żelazo to zejdzie na pniu - bez żadnego budynku.
 

DeletedUser20535

Guest
Jak duży ten budynek?
Perła czy coś zupełnie innego?
myślę ze nie może to być perła, bo w perłach się nic nie ustawia, budynek produkcyjny 4x4 bo i tak mało miejsca w mieście coś na zasadzie wpłać towary z obecnej epoki- tylko i wyłącznie z tej, w której się jest i zamień, myślę nad tym jak można byłoby to zrobić, żeby to miało sens aby budynek możliwie często produkował towary np z żelaza, czy przy budowaniu nie trzeba by było wybrać opcji, a jakieś ulepszenia nie zmieniały by jego epoki nie wiem....
Pomysł nie dokońca przemyślany będę wdzięczna za jakieś sugestie jak by to mogło wyglądac.
 

HEEGON

Szlachcic zagrodowy
gdyby chodziło o jakąś konwersję surowców w skarbcach gildyjnych -to można byłoby zastanowić się nad takim pomysłem ( arktyczna i wyższe zalegają bezczynnie) ale budynek dublujący targowisko nie jest potrzebny ....wystarczy popracować trochę na globalnym , wydać kilka paczek PR i można dostać potrzebny towar w dowolnej ilości
 

DeletedUser20535

Guest
ok, ja sie zgadzam niech to bedzie budynek konwertujacy towary ze skarbca gildii, w sumie z niedoborów w skarbcu w nizszych epokach ten pomysl powstal, wiec moze Twoja opcja jest nawet lepsza
 

DeletedUser

Guest
ja tez uwazam pomysl za bez sens
zawsze towar mozna kupic za pry - zelazo cie wyniesie grosze
gracze z epok wysokich jak wirtual - maja z niskich pierduliard surki
a dodatkowo nawet jak cos to z innych epok tez za pr kupic i to za 5 pr /100 jak nie za mniej.
 

ZjemCię

Wójt
Nie.
Towarów do techno czy na mapkę można sobie kupić za pr nawet za niskie stawki. Na GvG to gildia ma być sprytna i się postarać a nie wykorzystać automat do tego.
 

DomLuk

Wójt
Jeśli chodzi o materiały jest ich za dużo wystarczy poszukac popytac i się znajdzie wszystko.
Wiem po sobie mam wszystko ale jak ktos napisze pomagam zawsze jak tylko mam czas.
 
Do góry