Budynek Halloween 2014r.

  • Rozpoczynający wątek Xseno
  • Data rozpoczęcia

Czy się zgadzasz na taki pomysł?

  • Tak

    Głosy: 13 72,2%
  • Nie

    Głosy: 0 0,0%
  • Dopracowane tak

    Głosy: 2 11,1%
  • Obojętnie

    Głosy: 3 16,7%

  • W sumie głosujących
    18
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Dlaczego? Nie chciałbyś białej damy pod czwórką?
Nie za bardzo rozumiem, ale myślę, że Ty myślisz, że ja chcę, by ten domek dodatkowo obniżał zadowolenie.

Ja nie chcę by go dodatkowo obniżał ;) Ja tylko zasugerowałem w razie gdybym zobaczył takie komentarze: "To byłby za mocny budynek, zły pomysł, jestem na nie", ale na szczęście ich nie ma :haha: :D
 

DeletedUser

Guest
A więc przepraszam :)
Ja wybaczam :D

Wracając do tematu. Spytałem się supportu czy mają już zaplanowane jakieś budynki na halloween, odpowiedzieli:
"Wszystkie informacje o przyszłych eventach, zaplanowane do wglądu Graczy są umieszczane w dziale Ogłoszenia na forum. Nie udzielamy wcześniej takowych informacji."
Myślę, że ta wypowiedź oznaczała, że jeszcze nie ma nic zaprojektowanego :haha: Chyba, że się mylę:(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9101

Guest
A nie wiem. Ale pomysł dobry... o ile nie planują rozszerzać stracha na wróble.
 

DeletedUser

Guest
Mogą zrobić jak poprzednio zrobili: Cmentarz powiększyli i Stracha dodali ;)
To teraz niech Stracha powiększą, a Nawiedzony Dwór dodadzą :haha:
 

DeletedUser

Guest
Skoro osoby się wypowiedziały w ankiecie (większość na TAK :haha:) i w komentarzach, to proponuje zgłosić ten pomysł i postawić w dziale "Perełki".
Nie ma co czekać, by nie ryzykować zapomnienia koncepcji i podstawienia innej ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Skoro osoby się wypowiedziały w ankiecie (większość na TAK :haha:) i w komentarzach, to proponuje zgłosić ten pomysł i postawić w dziale "Perełki".
Nie ma co czekać, by nie ryzykować zapomnienia koncepcji i podstawienia innej ;)
Naprawdę dobry pomysł,przyznaję że Nawiedzony Dwór byłby bardzo dobry na Hallowen 2014.
 

DeletedUser

Guest
Mam pytanie do Supportu, Moderatorów Forum lub FoE Teamu:

Kiedy ten zatwierdzony przez graczy pomysł pojawi się w dziale Perełki? To nie jest pomysł, który może czekać na zaproponowanie miesiąc lub 2, bo wtedy wszystko może już być zaplanowane :( ;< i nie wypali.
 

DeletedUser3

Guest
Event na Halloween naturalnie jest w planach, wraz z pewnymi elementami dotyczącymi budynków, zatem niestety troszkę za późno :). Ale pomysł sam w sobie faktycznie ładny.
 

DeletedUser

Guest
To może jako budynek na event w 2015 roku zgłosić? :rolleyes:
Dokładnie jestem za :D

- - - Zaktualizowano - - -

Wątpię abym wtedy jeszcze grał w FoE, ale niech chociaż cząstka mnie w tej grze zostanie ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9456

Guest
Dla odmiany ja bym proponował na Halloween budynek produkcyjny eventowy i miałbym nawet pomysł.

Chata Wiedźmy.

Ale pomysł raczej odpada, gdyż IG ma już plan. :(
 

DeletedUser

Guest
A gdyby na zasadzie: Cukierek albo Psikus?

Coś jak w Wielkanoc, jakiegoś typu żarty się podkłada ale nie sąsiadom tylko dla odmiany w Gildii i Znajomym. W nagrodę cukierki (jak jajka) w zagwarantowanej, losowej albo podwójnej - jeśli osoba której zrobi się żart (fikcyjne splądrowanie Ratusza czy możliwość przestawienia budynku lub postawienie za własną kasę dekoracji?) doceni wykonanie takiej akcji. Takie na szybko przemyślenie.

Budynków pstrokato-kolorowych chyba jest już dość, zwłaszcza teraz. Badziew z medalami, Sklepik jak stragan na Stadionie kiedyś, ech...

A nagrodą coś z czarami, mrocznego... Chatka na kurzej nóżce jak w radzieckiej bardzo starej baśni?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8

Guest
Trochę ogłady Panowie, nie jesteście już chyba dziećmi. To nie jest miejsce na spam i kłótnie.

Temat zamykam, podobny budynek jest w planach na halloween 2014.
 
Status
Zamknięty.
Do góry