Budynek Halloween 2014r.

  • Rozpoczynający wątek Xseno
  • Data rozpoczęcia

Czy się zgadzasz na taki pomysł?

  • Tak

    Głosy: 13 72,2%
  • Nie

    Głosy: 0 0,0%
  • Dopracowane tak

    Głosy: 2 11,1%
  • Obojętnie

    Głosy: 3 16,7%

  • W sumie głosujących
    18
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam.
Może trochę za wcześnie, ale co tam:p
Proponuje, by w Evencie Halloween 2014 budynkiem specjalnym był "Nawiedzony Dwór", który będzie spełniał taką funkcję:
1.Będzie domkiem.
2.Zaprzeczając innym eventowym domkom, ten będzie generował dużo ludzi, ale mało pieniędzy;)
3.Ewentualnie będzie obniżał zadowolenie (tak jak Złomowisko z Post Moder.), jeśli by każdy mówił, że za łatwo.
4.Budynek 2x2, przypominający Dwór z okresu Jesieni, tylko bardziej poniszczony i porośnięty pnączami :haha:
Myślę, że pomysł Wam się spodoba:D
Komentarze i ankieta wypełniona na "Tak" mile widziana.
 

DeletedUser

Guest
Trzeba to dopracować a podrugie to niemiecka gra,powtórzyć?
 

DeletedUser9101

Guest
NIEMIECKA GRA
NIEMIECKA GRA
NIEMIECKA GRA

I co to ma do rzeczy? Niemieckość gry przeszkadza w dodaniu avatara Pisłudzkiego, ale halloween i duchy to wątki wykorzystywane we wszystkich grach przeglądarkowych. Zresztą, nie podoba mi się ton Twoich wypowiedzi. Powinieneś był dostać bana i zapewniam Cię, że jesteś na najlepszej drodze do jego otrzymania.

Co do pomysłu, dobry i oryginalny. TAK.
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Przepraszam, ale padłem, wstałem i znowu padłem ze śmiechu, for wer :haha:

Nawiedzony dwór daje dużo ludności? A z jakiej racji, skoro jest nawiedzony? ;)
Fajna alternatywa dla cmentarza (którego chyba już nie będą rozszerzać...) :)
 

DeletedUser

Guest
a podrugie to niemiecka gra,powtórzyć?

Ja doskonale wiem, że to niemiecka gra, ale czy dwór jest związany koniecznie z jakimś krajem? :?

- - - Zaktualizowano - - -

Nawiedzony dwór daje dużo ludności? A z jakiej racji, skoro jest nawiedzony? ;)
Nazwę można zmienić, a ludzi, to może dlatego, że cmentarz daje zadowolenie, choć mnie jako 4 latka takie stare cmentarze raczej straszyły?
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Cmentarz daje zadowolenie, bo ludzi nie trzeba chować po rowach i ogródkach, tylko w miejscu spokojnym i odosobnionym ;)

Już prędzej nie wiem... "Straszny Dwór"?
 

DeletedUser3220

Guest
Trzeba to dopracować a podrugie to niemiecka gra,powtórzyć?

Ja Cię błagam w imieniu swoim i pewnie nie tylko swoim, PRZESTAŃ.

A co do pomysłu, nie mam nic przeciwko czemuś takiemu na Halloween. Ciekawe tylko, czy już Halloween 2014 nie jest zaplanowane :D
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Pewnie jakiś zarys już jest, ale daleka droga do niego wciąż jest więc może da się coś zmienić?:D


Hmmm.... największy spamer forum? o 1 więcej od Apo? Dostanę ciasteczko? :haha:
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser625

Guest
Hmm takie coś byłoby fajne tylko ja bym właśnie zrobił na odwrót. Ludzi prawie wcale, a złota dużo jeśliby wziąć pod uwagę nawiedzone domy z wesołych miasteczek to generują spory dochód pieniężny. :p


Hikari doganiam Cię. :)
 

DeletedUser

Guest
Wiem o tym, ale właśnie celowo ludzi, a pieniędzy nie, bo zawsze dużo pieniędzy, pieniędzy, pieniędzy... a tak to ludzi będzie dużo:haha:
 

Mikekun

Książę
Boże for wer 2 potrafisz dowalić tekstem.

I tak jak u Hikariego, padłem, wstałem, padłem, wstałem itd, itp do martwego końca.

Co do samego pomysłu, można powiedzieć interesujący, ale skoro mamy już rok 2014 całe Hallowen tak jak i Wielkanoc może być już dawno opracowana.

pozdrawiam Mikekun.
 

DeletedUser625

Guest
Boże for wer 2 potrafisz dowalić tekstem.

Gadasz na for wera ale ja zawsze padam, wstaję i znowu padam gdy widzę "Pozdrawiam Mikekun" :p

A wracając do tematu jestem za jeśli będzie tak jak ja chcem, jeśli nie to jestem na nie :)
 

DeletedUser9101

Guest
A jak chcesz? :)

Coś for wer ucichł i zniknął... obym tego nie napisał w złej godzinie.
 

DeletedUser

Guest
Dobry pomysł!Tak samo jak cmentarz by się coś takiego przydało;)
 

DeletedUser9101

Guest
W wypadku for wera podejrzewałbym nawet istnienie osobnych tworów-Fora i Wera :p
 

DeletedUser9101

Guest
Powoli czuję się jednym z Nas, jednym z forumowej społeczności. Czuję wspólnotę, czuję...

STOP OFFTOP!

A więc, myślę, że można wysłać. Już widzę taki zamszony budynek nieopodal mojej bednarki... rozmarzyłem się :)
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
3.Ewentualnie będzie obniżał zadowolenie (tak jak Złomowisko z Post Moder.), jeśli by każdy mówił, że za łatwo.
Nie wiem czy ty o tym wiesz, ale domki zawsze, ale to zawsze obniżają zadowolenie równe ilością dodawanej ludności.
 

DeletedUser

Guest
Nie wiem czy ty o tym wiesz, ale domki zawsze, ale to zawsze obniżają zadowolenie równe ilością dodawanej ludności.
1. To jest zaproponowane w razie gdyby każdy mówił, że daje za dobry bonus ;)
2. Chodzi mi o to, że: ten domek daje np. 1000 ludności (to tylko przykład), no i już mamy -1000 zadowolenia. Lecz to nie koniec, odejmuje nam jeszcze np. 100 zadowolenia za to, że np. w nim straszy (taki przykładowy pomysł).
To znaczy, że ten budynek daje nam 1000 dodatkowej ludności i -1100 zadowolenia.
 

DeletedUser9101

Guest
1. To jest zaproponowane w razie gdyby każdy mówił, że daje za dobry bonus ;)
2. Chodzi mi o to, że: ten domek daje np. 1000 ludności (to tylko przykład), no i już mamy -1000 zadowolenia. Lecz to nie koniec, odejmuje nam jeszcze np. 100 zadowolenia za to, że np. w nim straszy (taki przykładowy pomysł).
To znaczy, że ten budynek daje nam 1000 dodatkowej ludności i -1100 zadowolenia.

Dlaczego? Nie chciałbyś białej damy pod czwórką?

"łoooo pani, a u nich straszy, taaak, łooo pani, tam stara Królicka umarła, łoooo pani, do kościoła chodzić nie ma komu, łooo pani, tak ciężko, łooo pani..."
 
Status
Zamknięty.
Do góry