[Perły Architektury] Budowanie pereł wyłącznie z epoki gracza lub z niższej epoki

Czy wprowadzić możliwość stawiania pereł wyłącznie z epoki gracza lub niższej epoki ?

  • Tak

  • Nie


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

luksemburg11

Szlachcic zagrodowy
Dużo osób stawia perły architektury z przyszłości . Przykładowo ktoś jest w epoce żelaza i buduje kosmiczny transporter ; przez to korzysta z bonusów z innych epok . Powinno się cieszyć perłami tylko z epoki gracza kub niższej , inaczej co to za przyjemność . Zbuduję perły i tak naprawdę koniec gry . Jak będę budować tylko z mojej epoki to rozrywka jest nieograniczona , ponieważ co chwilę wchodzą nowe epoki . Dlatego jestem za niedopuszczaniem budowy pereł z następnych epok .
 

Borisel

Książę
To już trochę za późno na wprowadzenie takich zmian na starych serwerach . Jedynym sposobem jest po prostu nowy "specjalny" serwer z takimi wymaganiami - wtedy myślę że nawet "weterani" tej gry by spróbowali swoich sił w tych zagrywkach
 

mastika

Wicehrabia
Ależ buduj perły zgodnie z epokami (nawet mniej więcej), to świetna rozrywka :) Żmudna robota, owszem, ale satysfakcja jest ogromna. A że ludzie stawiają w żelazie Arki, Oranżerie, cuda na kiju, to przecież Tobie w niczym nie przeszkadza. Da się rozwijać miasto względnie zgodnie z epokami i jednocześnie całkiem sobie radzić :)
 

Blade1984

Książę
A co z tymi którzy już maja wybudowane perły wyprzedzające epokę? Tak jak napisal/a Borisel mialoby to sens tylko na nowym serwerze.
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Jedynym sposobem jest po prostu nowy "specjalny" serwer z takimi wymaganiami - wtedy myślę że nawet "weterani" tej gry by spróbowali swoich sił w tych zagrywkach
Weterani FoE właśnie tak zaczynali, ale to nie znaczy że nowi entuzjaści tej gry nie mogą się rozwijać szybciej. Przecież niektórzy mają "do nadrobienia" ładnych kilka lat :)
 
Ostatnia edycja:

Arisei

Baron
Wprowadzenie tego by dotyczylo starych serwerow - NIE! nikt nie lubi jak mu sie zabiera to co juz ma i na co pracowal. Dopiero poodchodziliby z gry :D
Stworzenie nowego specjalnego serwera z takimi zasadami - OK sadze, ze nie tylko nowi ale i starzy wyjadacze by sie pobawili. zalezy na ile by to mialo profity dla wydawcow gry xD
 

Arisei

Baron
@Persarum Rex nie czytales od poczatku tematu i nie wiem czemu zajazenie takiej prostej rzeczy sprawia ci trudnosc., granie w taki sposob przy sasiadach majacych perly i rozne budynki eventowe jest przesadnie trudne i niefajne ale gdyby wszyscy grali w ten sam sposob mogloby byc ciekawie.
 

Persarum Rex

Zablokowany
ale gdyby wszyscy grali w ten sam sposob mogloby byc ciekawie.
To dopiero by bylo nudne :(
Jesli chcesz mozesz grac jak ci sie podoba.
A jesli chcesz nagle "wyrownac" swoje szanse z kims kto gra lata to kombinuj i nie pisz ze sie nie da budowac perel zgodnie z epoka bo sie da.
Poprostu zamiast pokombinowac jak dogonic czolowke chcesz zmienic zasady zeby tobie pasowaly - prawda?
 
Do góry