brak pomocy ze strony suportu

Status
Zamknięty.

mastams

Szlachcic zagrodowy
witam.
mam pytanie, bo już nie wiem do kogo mam się zgłosić.
A mianowicie, posiadam gildię ,której jestem założycielką, ale jest też parę osób.
ktoś z założycieli zmienił MI opis,pod MOIM nickiem w sposób nieodpowiedni, który mnie uraził.
Napisałam do suportu ,że chciała bym się dowiedzieć , kto zmienił mi opis pod moim nickiem
dlatego ,że chciałam zachować się uczciwie i nie chciałam kogoś oskarżyć bezpodstawnie.
i jaką odpowiedz otrzymałam? ze nie można uzyskać informacji
ale przepraszam, ja nie chcę danych kontaktowych i numeru buta, tylko
chciała bym się dowiedzieć, kto był na tyle uprzejmy i mnie obraził.
To suport jest od udzielenia pomocy a nie moje domysły.
nie chce mieć kogoś w swojej gildii ,gdzie się nawzajem szanujemy,
a komuś się nudzi. ja chcę załatwić to kulturalnie, a nie po chamsku.
a więc do kogo wyżej mam się odezwać, żeby podał mi Nick ,
zwłaszcza ,że nie chcę, żeby sytuacja się powtórzyła.
 
Ostatnia edycja:

Mathieu

Wójt
Ex-Team
Nie udzielamy takich informacji ze względu na stosowaną przez nas politykę prywatności. Nasze odpowiedzi możemy więc opierać jedynie na danych i akcjach powiązanych z kontem Gracza, który utworzył zgłoszenie. Nie jest to nasza złośliwość.
Nie otrzymasz więc takich szczegółów zarówno od nas, jak i innych pracowników InnoGames. Jednak tak jak wspomniał mój przedmówca - jeśli opis gildii został zmieniony w przeciągu kilku ostatnich dni - odpowiedni wpis powinnaś odnaleźć w Historii wydarzeń w Ratuszu.
EDIT. Chyba, że mówisz o tytule, który można odnaleźć pod Twoją nazwą użytkownika na liście członków gildii - ta akcja nie jest niestety rejestrowana w Ratuszu.
 
Ostatnia edycja:

kloc2

Rycerz
W sumie to mogłoby być rejestrowane na jakiejś ogólnodostępnej liście dla całej gildii - kto i co zmienił.
Co do rozwiązania sytuacji to najlepiej olej to na dwa dni i w weekend się zastanów.
Najlepiej będzie ograniczyć uprawnienia do opisów itp. bo śmieszek może zmienić ponownie - opisy zostaw dla siebie.

Nie mniej historię opisu gildii -ciekawostka, na PC nie widać, za to na telefonie już tak
Fajnie czegoś ciekawego się dowiedzieć.
 

mastams

Szlachcic zagrodowy
w ratuszu powinnas znalezc te informacje jesli to bylo stosunkowo niedawno
Nie ma takiej informacji przy zmianie opisu kogoś właśnie, a pani z suportu totalnie olewa sytuację,

Nie udzielamy takich informacji ze względu na stosowaną przez nas politykę prywatności. Nasze odpowiedzi możemy więc opierać jedynie na danych i akcjach powiązanych z kontem Gracza, który utworzył zgłoszenie. Nie jest to nasza złośliwość.
Nie otrzymasz więc takich szczegółów zarówno od nas, jak i innych pracowników InnoGames. Jednak tak jak wspomniał mój przedmówca - jeśli opis gildii został zmieniony w przeciągu kilku ostatnich dni - odpowiedni wpis powinnaś odnaleźć w Historii wydarzeń w Ratuszu.
EDIT. Chyba, że mówisz o tytule, który można odnaleźć pod Twoją nazwą użytkownika na liście członków gildii - ta akcja nie jest niestety rejestrowana w Ratuszu.
Tak chodzi o moją nazwę uzytkownika, to bym chciala się dowiedzieć

Nie chodzi mi o opis gildii, tylko o opis pod moją nazwą,
Tam są nicki tylko, a nie nazwiska , jak ktoś nabroi dostaje bana, a ja chciałam się tylko dowiedziec, komu mam podziękować za chamstwo. I tyle. Nie tylko mi się to nie spodobalo. Chciałam po prostu wiedzieć do kogo uderzyć ,nie oskarżając nikogo bezpodstawnie.

W sumie to mogłoby być rejestrowane na jakiejś ogólnodostępnej liście dla całej gildii - kto i co zmienił.
Co do rozwiązania sytuacji to najlepiej olej to na dwa dni i w weekend się zastanów.
Najlepiej będzie ograniczyć uprawnienia do opisów itp. bo śmieszek może zmienić ponownie - opisy zostaw dla siebie.


Fajnie czegoś ciekawego się dowiedzieć.
Ogólnie emocje mi opadły, a teraz bardziej jestem poirytowana tym, że nikt nie chcę udzielic mi info, bo co innego jak ktoś otwarcie kogoś obraza, znasz nick i mozesz to zglosic, a co innego jak ktos Ci zmienia opis po chamsku i pozniej siedzi cicho i zaciera ręce. A tego zobaczyc nie mozesz. Mam zaufanie do swoich kolegów z gildii ,pewnych osób jestem pewna, ale są dwie, które mnie zastanawiają, I szczerze-nie pisałabym do suportu, ale kolega mi tak poradzil, bo tak nie może być.
 

Mathieu

Wójt
Ex-Team
Jak wspomniałem - niestety nie udzielamy Graczom takich szczegółów. Nasze postępowanie i udzielane odpowiedzi nie mogą się kłócić z polityką prywatności.

Pozwolę sobie zamknąć już wątek; temat został wyczerpany, a dyskusje o działaniu naszego zespołu nie powinny odbywać się na forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry