[Komunikacja] BRAK AUTOMATYCZNEGO PRZESUWANIA WIADOMOŚCI NA SAM DÓŁ KONWERSACJI

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13265
  • Data rozpoczęcia

Czy brak automatycznego przesuwania wiadomości na sam dół to dobry pomysł?


  • W sumie głosujących
    41
Dokładnie tak, to strasznie drażni bo jak się dołączyć do konwersacji jak nie można przeczytać o czym mowa kilkadziesiąt wpisów wcześniej. Człowiek przewija, denerwuje się, zaczyna czytać i jeb na dół bo ktoś napisał jedno słowo, tak się nie da żyć!
 

DeletedUser15415

Guest
Podpisuję się pod powyższymi postami jest to uciążliwe .Warto byłoby coś z tym zrobić ,aby ułatwić czytelnikowi uzyskanie pełnych informacji z dnia w czasie gdy go nie było. Czasem są ważne informację wpisane i jak ktoś aktualnie pisze konwersację ,osoba zainteresowana nie doczyta się co było powyżej,bo ciągle przewija w dół.Najczęściej w tedy rezygnujemy i coś nas omija.
 

DeletedUser18669

Guest
Kiedyś było dobrze, zepsuli w lipcu 2018 roku i wtedy zgłosiłam do supportu, nawet z nagranym filmikiem jak to wygląda. Dostałam odpowiedź "Błąd został przekazany do poprawy" i do tej pory nie jest poprawiony.
A odnoście zadanego pytania to sądząc po odpowiedziach wydaje mi się jakby odpowiedzi były na pytanie "Czy automatyczne przesuwanie wiadomości na sam dół jest dobrym pomysłem" z nie jak pytanie zostało zadanie "Czy brak automatycznego przesuwania wiadomości..."
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Czy coś zmieni się w tym temacie? Dajcie żyć graczom a nie zmieniacie w aktualizacjach grafiki budynków, nikt na takie pierdoły nie czeka, naprawiajcie takie uciążliwości jak powyżej.
 

PikselD

Rycerz
Witajcie, proponuję wyłączyć automatyczne przewijanie wiadomości w wątku na sam dół, gdy tylko pojawia się nowa wiadomość. Jest to skrajnie irytujące i uniemożliwia przeczytanie konwersacji, gdy jest duży ruch w wątku.
Watęk z najnowszą wiadomością idzie na górę ale jestem za
 
Do góry