Boty w PCH

tomallo88

Rycerz
pkty sie dostaje za walki... widocznie ta osoba ma duzo czasu i walczy na gvg i pch.. a perly jej w tym pomagaja... co w tym dziwnego?
 

Kemot70

Szlachcic zagrodowy
Jest ktos z supportu foe mam statystyki za jeden dzien zrobionych walk chetnie podesle rekordzista zrobil 4300 walk w jeden dzien !
 

Neverwin

Rycerz
Witam
Czy są juz prowadzone jakieś prace wykrywające boty popatrzcie tu na statystyki :
cud jakis ze gracz w ciagu paru miesiecy nagle zaczal klikac jak oszalaly z 200k do 750K ? jak maja tam grac boty to ja dziekuje za taka gre
Przed wprowadzeniem limitow na zadanaich powtarzalnych niektorzy uzywali clickerow do ich wykorzystywania stad bajonskie liczby walk.

generalnie 4k walk dziennie to nie problem jak ktos robi ustawki na GvG i do tego nie trzeba botów
 

Kemot70

Szlachcic zagrodowy
Tak czy owak nie ma opcji wykonania tylu walk przez jedna osobe zreszta to widac po statystykach jest nagly wzrost od grudnia od kiedy pojawil sie dodatek foe-bot przypadek ?
 

tomallo88

Rycerz
jak nie ma? probowales? na gpc ludzie po 2tys robia na 5-6 obozach od tak... gvg troche zostalo ukrocone ale tez sie da ustawki robic po prostu podmieniajac deffy na sektorach i jedyne co tracisz to groszowki na obleg i mozna tak w kolo macieja caly dzien klikac byle chciec. bot czy tez clicker by tu nie pomogl za bardzo bo duzo roznych akcji trzeba wykonac z kilku kont takze dla mnie ten pomysl z botem jest zwykla irytacja chlopaka ktory nie umie pokombinowac i jest troche ograniczony w pomyslach jak to uczynic... z dobrym netem i dobrym pctem na autopilocie gdzie nie podmieniasz armii 10 walk to 10 sec... itd
 

Devine111

Baron
4 tysiące w ciągu dnia jak najbardziej do zrobienia, ale takie 10 tysięcy jakie można przy nim znaleźć no już takie nie jest pewne.
 

piko2012

Szlachcic zagrodowy
proste liczenie
60s x 60m x 24h = 84 400 sekund / 4300 walk to wychodzi że coS 20 sek/1 walka ( i tak 24h) tylko podziwiać
to jak to można zrobić bez wspomagania za sam wynik support powinien bana dać
nawet jak ustawki są jest to nie możliwe
 

Jake Long

Baron
sa ludzie bez zycia w realu co klikaja. pandemia jeszcze bardziej pozamykala..
Piszesz głupoty które nie zgadzają się z matematycznego i rzeczywistego punktu widzenia. Nikt przez 20h dziennie nie klikałby jednej walki na ~6 sekund CODZIENNIE. NIKT!!!
proste liczenie
60s x 60m x 24h = 84 400 sekund / 4300 walk to wychodzi że coS 20 sek/1 walka ( i tak 24h) tylko podziwiać
to jak to można zrobić bez wspomagania za sam wynik support powinien bana dać
nawet jak ustawki są jest to nie możliwe
1620341960753.png
To co piszesz to jeszcze nic. W USA swego czasu jedno konto (bo graczem nie jestem pewien czy prawidłowo go nazwać) robiło codziennie ~10k walk. CODZIENNIE, co wychodzi na walkę na około 8.4 sekundy. Weźmy pod uwagę fakt, że NIKT ALE TO NIKT NIE JEST W STANIE USIEDZIEĆ BEZ PRZERWY 24h!!!

Jak to nie jest botter, to ja do diaska jestem zmarłym z dynastii Hastingsów, bo to ma się nijak do przestrzegania przez support zasady banowania graczy korzystających z nielegalnego oprogramowania.

I to jest zabijanie gry, a nie jakieś ograniczanie powtarzalnych zadań z ChF... Takich graczy mamy też mnóstwo w Polsce na serwerach.
 

Devine111

Baron
Ten wątek i tak nie ma najmniejszego sensu, nie wpłyniesz na działania Supportu, które w kwestii przestrzegania zasad, regulaminu są jakie są. Nie mniej jestem zdania, że przy korzystnych warunkach te 4000 walk w ciągu doby jest możliwe do zrobienia w sposób legalny.
 
Ostatnia edycja:

paprycjuszz

Szlachcic zagrodowy
Mów co chcesz o WB, od zawsze o nas takie ploty krążyły, bo się umiemy zebrać w 30/40 osób jak trzeba xD
Za to z każdym takim leserem co gra pod siebie tylko wywalonym zyskujemy na jakości
A gość co już był gotowy przelew zrobić za podpuchę ból dupki ma, że jednak nie ma nic takiego.
PS. Zapraszam do wątku 1.96 na B - kontakt priv :)
 
Ostatnia edycja:

linuxgeek

Baronet
....nie pozostaje nic innego jak wprowadzic limit na 333 maksymalnie wykonane walki w ciagu doby ;-)
.... ta gra zaczyna byc coraz bardziej smieszna....
 

ismael

Szlachcic
Mów co chcesz o WB, od zawsze o nas takie ploty krążyły, bo się umiemy zebrać w 30/40 osób jak trzeba xD
Za to z każdym takim leserem co gra pod siebie tylko wywalonym zyskujemy na jakości
A gość co już był gotowy przelew zrobić za podpuchę ból dupki ma, że jednak nie ma nic takiego.
PS. Zapraszam do wątku 1.96 na B - kontakt priv :)
Sorry teraz na topie są wątki 1.98 :)
Róbcie tak dalej róbcie.
Fajnie się zarabia potem na 2-jkach.

Odnośnie tematu.
Płakałeś z CHF, płakałeś na globalu co parę nocy żeby sektory zamykali :)
Jestem skłonny uwierzyć bo sam bije ręcznie i wiem ile czasu przy tym schodzi
 

Diablo 300

Szlachcic
Dokładnie diablo, dlatego WSZYSCY MY, KTÓRZY JEDZIEMY NA BOTACH, mamy średnio co edycję PCH 3 razy mniej walk niż ty, już nie wspomnę o innych fajnych liczbach :)
czyli bijesz botem i płaczesz ze i tak masz mniej walk bo bot Ci nie pomógł? :D nie sądziłem ze ludzie moga być tak głupi :D
Jeżeli nie bijesz co 4h na pch, tylko pare razy odpalisz bota w dzień to nie masz szans mieć wiecej walk.
Widać myślenie nie jest twoją mocną stroną wiec nie wypowiadaj się. szkoda żeby później się śmiali z Ciebie xD
Pozdrów developera :D
 

Kemot70

Szlachcic zagrodowy
Nie rusza tego bo nie wiedza wogóle co się dzieje a wystarczy zobaczyc na statystyki walk nagły wzrost od grudnia ale dla supportu to jest nie do ogarnięcia i wykrycią wolą straszyć ludzi.
 

Uniwersal Solger

Szlachcic zagrodowy
Konta zbanowane czy dalej supportu to nie rusza?

"z tamtąd" - już widać jaki okaz umysłowy musi to być
A za co mają być nasze konta zbanowane? Za to, że robimy tyle samo albo o jedną walkę więcej niż diablo na swoim filmiku? Na ten moment gość łyknął wszystko jak pelikan i jak typowy wyborca PISu idzie przed siebie ze swoimi przekonaniami ;}
 

OliverJr.

Hrabia
Pkt 6 regulaminu:

6) Boty i skrypty
Zabronione jest użytkowanie botów i skryptów.

Przykłady:
- Zabronione jest używanie dodatków i innych narzędzi, które mogą automatycznie zbierać surowce.
- Zabronione jest używanie clickerów, botów lub skryptów zmniejszających liczbę kliknięć, które normalnie trzeba wykonać w celu przeprowadzenia dowolnej akcji w grze.
- Nie można używać programów dających nieuczciwą przewagę lub udostępniających funkcje premium.

Panie @shelian , zajmie Pan stanowisko w tej sprawie?
 

Uniwersal Solger

Szlachcic zagrodowy
Pkt 6 regulaminu:

6) Boty i skrypty
Zabronione jest użytkowanie botów i skryptów.

Przykłady:
- Zabronione jest używanie dodatków i innych narzędzi, które mogą automatycznie zbierać surowce.
- Zabronione jest używanie clickerów, botów lub skryptów zmniejszających liczbę kliknięć, które normalnie trzeba wykonać w celu przeprowadzenia dowolnej akcji w grze.
- Nie można używać programów dających nieuczciwą przewagę lub udostępniających funkcje premium.

Panie @shelian , zajmie Pan stanowisko w tej sprawie?
Aha, czyli jeżeli robimy tyle samo walk co gościu to znaczy, że używamy nielegalnego oprogramowania? Gratuluję toku myślenia :D
 
Do góry