Boty a działanie supportu

Status
Zamknięty.

Borisel

Hrabia
więc jak ktoś zgłasza Gracza z możliwością, używania botów, niech też sprawdza jego ID :D
Zgłaszając gracza wystarczy tylko nick , świat gry , czas i miejsce zdarzenia i ewentualnie gildia . ID itd to już powinno być zakresie obowiązków suportera - chyba że faktycznie tutaj działają inne zasady zgłoszenia niż w mmorpg. Inna sprawa to banowanie - tam gdzie suportowałem zgłaszanie nie wiązało się automatycznie z banem na gracza - samemu musiałem wejść do gry , znaleźć delikwenta (o ile był on-line)/lub samemu szukałem teleportując się w różne znane miejsca , potem nagrać film z jego grania "uczciwie inaczej" i wykonać kilka komend w grze - i wszystko musi być nagrane na filmiku . Po tym mogłem dopiero dać karę z załączonym filmikiem - po to by przełożony mógł sprawdzić czy słusznie nałożyłem bana a także to był dowód . Z tego też się odbanowywało jeśli jakoś gracz udowodnił że jest niewinny lub coś poszło nie tak na filmie . Cała akcja trwała grubo 20 minut - na jednego gracza . Jestem ciekaw czy tutaj też support musi mieć dowód w postaci filmiku oraz złapać delikwenta na gorącym uczynku
 

Marik

Książę
zdziwiłbym się jakby oprócz filmów i ss od graczy, support musiał dodatkowo sam sprawdzać i takowe nagrywać, trochę to bez sensu
 

Dark Raider

Baronet
Godzina 1 w nocy 1 obóz , sektor w GPCH zdjęty w 30 sekund , Gildia licząca około 40 graczy ( VIA na D ) nagle mam uwierzyć że 20 osób czekało na ten 1 jedyny sektor o 1 w nocy :)
 

dawid17612

Hrabia
Tak, kiedyś w gchostach w 9 osób zajeliśmy 95% mapy w nocy więc jest to możliwe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Prawdziwą plagą są obecnie klikacze, to co się dzieje teraz na G to jakaś paranienormalność jaką stworzył support. Pomimo wielokrotnych raportów i podanie na tacy, kto i gdzie nic się nie dzieje ale skoro raporty trafiają do byłych kumpli z gildii, to czego oczekiwać. Wezmy sobie z G gildie SI...nie wbijesz im w obleg na gvg o 20.00 nie ma szans, nawet zeby 4 gildie naraz chciały wejść nie wejdą, SI jest szybsze od każdego. Możesz słać prośby o sprawdzenie..no cóż, nic się im nie stanie. Zabija to kompletnie sens gry, sprawdzenie czy gildia używa klikacza jest banalnie proste ale widocznie nie zależy supportowi o wyjaśnienie tego. Mam nadzieję cichą, że ktoś kiedyś się tym zajmie, nie wierzę w to ale nadzieja umiera ostatnia.
 

ll7ll

Szlachcic zagrodowy
Ale to się gdzieś w jakiś logach gry powinno wszystko zapisywać. Nie wierze ze nie jest to łatwe do sprawdzenia przez uprawnione osoby.
 

piko2012

Szlachcic zagrodowy
Po wielu debatach z naszej strony , jakiś śmiesznych i pozorowanych ruchach ze strony supportu bociarze w najlepsze sobie poczynają, W gvg nie podchoć do mapy bo nie masz szans z 2 bociażami przeciwko 10 normalnymi graczami. pch też jakieś pozory zrobili,
To po mimo wielkiej burzy nic się nie zmieniło, Jak ludzie z supportu bo to są gracze , podcinaja gałąź na której siedzą, ograniczają przypływ nowych graczy do gry, bo bociarze zniechęcają ich do większego zaangażowania się w gre, bo po co kupować diamenty jak i tak bociarz będzie szybszy,
 
Ostatnia edycja:
A jak widzisz poki co sa tylko kasowane posty, uważam że powinnismy temat poruszyc ten na fb czy twicie, moze wtedy skonczy sie kasowanie postow a ktos sie czyms zajmie. My zglaszamy, oni kasuja, zabawa w kotka i myszke :-)
PS. mój poprzedni post został skasowany ponieważ zawieral ocene supportu a zgodnie z pkt 7 o supporcie mozna pisac tylko pozytywnie :-D Maja rozmach...... :-)
 

piko2012

Szlachcic zagrodowy
Mamy pytanie czy wy wreszcie zrobicie porządek, z tymi botami, bo nie może być tak, że jeden gościu zdobywa sektor , a nie może go wybronić 5 ludzi, bo tak szybko bije, Co kiedyś , żeby zdobyć sektor potrzeba było odwrotnie.
Czy wy wreszcie to zrobicie, a nie pozorne ruchy wykonujecie,
Ogarnijcie się w tym supporcie, zgłoście to do centrali, macie wszystkie narzędzie, żebyście sami to wykrywali, a nie nam kazali za was odwalać robotę
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Brennus IDOL

Szlachcic zagrodowy
Nie ulega wątpliwości gra stała się popisem oszustów i bardzo to przykre że suport sobie z tym nie radzi
 
eee tam, to macie spokoj :-) na G co innego, tam lowcom od tygodnia nikt nie może podłożyc nawet jednego oblegu, każdego dnia zwalniają po kilkanaście sektorów w AP, zakladają oblegi które są zbijane i nikt od tygodnia, nie potrafi im podłożyć armii....nikt :-D przez ten czas założyli kilkaset oblegów i czaicie to...nikt nie potrafił nawet raz wbić im w obleg :-D kumacie to :-D nikt nie może wbić im nawet raz :-D to już nie jest smieszne :-D
 

piko2012

Szlachcic zagrodowy
Wycinek z kar w WOT
Jaka jest kara za korzystanie z zabronionych modów?

We wszystkich obszarach ma zastosowanie następujący system kar:

  • Gracze przyłapani na używaniu zabronionych modów po raz pierwszy otrzymują ostrzeżenie i zawieszenie na 7 dni.
  • Gracze przyłapani po raz drugi zostają zablokowani na stałe.

Aby ostatecznie nałożyć karę na gracza, nasi specjaliści uważnie analizują i biorą pod uwagę wiele elementów składowych, eliminując możliwość pomyłki. Z tego powodu, po zapadnięciu decyzji apelacja nie jest możliwa.
Chcemy stworzyć komfortowe środowisko do gry dla wszystkich graczy, dlatego też nadal będziemy stosować nasze zasady fair play. Liczymy na Wasze wsparcie w tej walce przeciwko oszustom, więc nie wahajcie się zostawić nam swoich opinii i sugestii.
Bądźcie odpowiedzialni i grajcie fair!
 
Ostatnia edycja:
U nas nie poradzą, bo niestety support nie pomaga. Co najwyzej skasuje posty, boty maja sie swietnie, gracze uzywajacych je zaczynaja grozic piszacym tu :-D cyrk istny :-D
 

piko2012

Szlachcic zagrodowy
Kolejny raz jeden człowiek, zajmuje sam sektor 25,76 po 20 po podsumowaniu, a co najlepsze jeszcze potrafił założyć sam obleg, ludzie kolejny raz wam i nam się śmieje, przecież to jest nie możliwe żeby jeden , gracz wygrywał z gildią,
Tyle razy pisze do was w jego sprawie a on ciągle jest w grze.
Zróbcie coś wreszcie, bo tak dalej się nie da gra
Tylko nie usuwajcie posta,
co chwila daje wam dowody, ze zdjęciami jak gość sam zajmuje sektor, a wy ciągle to samo, dajecie mu ciągle robić to samo,
moich zgłoszeń na niego było ze 4 z pełną sesją zdjęciową,
To co mamy jeszcze zrobić,
 

Załączniki

  • kolejny raz Krasnal80.png
    kolejny raz Krasnal80.png
    508,6 KB · Wyświetlenia: 63
Piko, to co pokazujesz jest mozliwe jak najbardziej, mozna tak bic bez klikacza. Kiedys wpomnialem o tym....osoby duzo bijące znaja tę motode i wiedza o co biega, działa na 3/4 mapy oprocz skrajnych sektorów. To jest naturalne, bez wspomagaczy na zwyklej myszce za 20 zł bez jakis potrojnych klikow. . A ze jeszcze zaklada oblegi? :-) no toć przestaje bic na koncu i czeka....jak bedzie szybszy, obleg bedzie trwac dalej :-) wiem cos o tym bo sam walcze z gildiami, z dobrymi nie mam szans ale ze srednimi...zleje im tylek :-)
 

piko2012

Szlachcic zagrodowy
Ciekawe co by powiedzieli w inno games jak by im sprawę założył, za nie rzetelne wykonywanie swoich obowiązków, w sprawie faworyzowania graczy którzy używają nielegalnego oprogramowania
 

kasia2389

Arcyksiążę
Ciekawe co by powiedzieli w inno games jak by im sprawę założył, za nie rzetelne wykonywanie swoich obowiązków, w sprawie faworyzowania graczy którzy używają nielegalnego oprogramowania
Nic.
W szóstym poście w tym wątku już o tym pisałem:
To nadal dobry plan.

A może jest jeszcze lepsze rozwiązanie, przyłącz się do Nich, a ogniem i mieczem będziesz wypalał i wycinał bociarstwo https://recruit.innogames.de/foe/pl/
 
Ostatnia edycja:
Dziś polecam gwiezdne wojny w wykonaniu skryptów, bootów i klikaczy o 20.00 na G w AP :-) łowcy beda chciec utrzymac plaze i zepchnac cienie a nastepnie uwolnic wszystko na plazy i odciac się od niej. lapki i kompy zgrzeją sie u nich od wszelkiej masci programow i wspomagaczy, polecam live, 20.00, serwer G, AP :-) ciekawe czy sie wystraszą i odpuszczą, czy po prostu..nie będą się tym przejmować i pojda po bandzie bo wyjda z zalozenie ze i tak nikt im nic nie zrobi :-)
 
Status
Zamknięty.
Do góry