Boty a działanie supportu

Status
Zamknięty.

SirZeli

Szlachcic
Kolejny wątek zamknięty:

Powoływanie się na wewnętrzna politykę przy zamykaniu wątków o botach jest nie na miejscu.
Jeżeli Państwo chcą tak robić to proszę podrzucić link do regulaminu oraz możliwość odwołania się do przełożonych, w przeciwnym wypadku jest to działanie nielegalne, a support tuszując swoją nieudolność, działa na szkodę własnej firmy, gdyż przez takie działanie może stracić klientów czyli graczy.

Brak działań w zwalczaniu botów to obecnie największa bolączka tej gry, a bierność supportu w tej sprawie jest zatrważająca.
Taka jest prawda.
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
Link do zasad forum znajduje się tutaj:
Zgodnie z zasadami, do rozmawiania o działaniach supportu, komentarze o jego pracy itp niniejsze forum nie jest przeznaczone, a uwagi należy kierować poprzez system supportu (i nie, nie będzie tego rozpatrywał support tylko Community Management). I ewentualnie tylko Community Management może podejmować decyzje o zgłaszaniu tego jeszcze wyżej - ale wpierw musi być tak czy siak, zgłoszone przez support.

Jakie akcje support podejmuje wobec zgłoszonych graczy również nie jest informacją jawną, od zawsze wiadomo, że gracz A nigdy nie zostanie poinformowany o działaniach wobec gracza B.

Wątków na temat botów było już mnóstwo na forum, dopóki nie łamią zasad forum mogą istnieć.
 

SirZeli

Szlachcic
Link do zasad forum znajduje się tutaj:

Zgodnie z zasadami, do rozmawiania o działaniach supportu, komentarze o jego pracy itp niniejsze forum nie jest przeznaczone, a uwagi należy kierować poprzez system supportu (i nie, nie będzie tego rozpatrywał support tylko Community Management).
Przecież takie zgłoszenia kierowane są non stop przez setki graczy. I nic. Cisza. Odpowiedzi typu - kopiuj - wklej.
Następne GvG i dalej bociarze robią co chcą.
Proszę się nie błaźnić.

I ewentualnie tylko Community Management może podejmować decyzje o zgłaszaniu tego jeszcze wyżej - ale wpierw musi być tak czy siak, zgłoszone przez support.
Proszę nie wprowadzać czytelników w błąd. Ja rozmawiam z CM Shelian przez zgłoszenie.
Nie widać postępów w tym, żeby botów było mniej.

Jakie akcje support podejmuje wobec zgłoszonych graczy również nie jest informacją jawną, od zawsze wiadomo, że gracz A nigdy nie zostanie poinformowany o działaniach wobec gracza B.
Ja nie chce o tym wiedzieć, ani nikt inny. Gracze chcą wejść na GvG lub GPCH i powalczyć uczciwie. A Wy nie potraficie tego zapewnić.

Wątków na temat botów było już mnóstwo na forum, dopóki nie łamią zasad forum mogą istnieć.
A problem jak istniał tak istnieje cały czas. O czym to świadczy?
O słabości supportu i jego braku działań, czy o wykorzystywaniu przez support tych samych mechanizmów?

Słabo wyjaśnione.
 
Ostatnia edycja:

Borisel

Hrabia
Czyli nie respektują Państwo Konstytucji RP i wolności wypowiedzi w internecie?

Rozumiem, zgłaszam sprawę do Rzecznika Praw Obywatelskich:)

Od razu do Trybunału Konstytucyjnego zgłaszaj - a co się będziesz rozdrabniać !
Nie rozumiem w czym masz problem - rejestrując się na forum , czytało się zasady i regulaminy panujące na tej stronie - prawda panie prawnik ? Chyba że się leciało po łebkach i nie wie o tym lub świadomie ignoruje ten fakt . A tak na poważnie - jeśli nie pasuje Ci ten punkt w regulaminie - to zgłoś może im , żeby zmienić - lub poddaj to publicznej dyspucie .


Przecież takie zgłoszenia kierowane są non stop przez setki graczy. I nic. Cisza.
Skąd wiesz że setki ? Czy faktycznie zgłaszają czy tylko piszą "że zgłaszają" ?



A problem jak istniał tak istnieje cały czas. O czym to świadczy?
O słabości supportu i jego braku działań, czy o wykorzystywaniu przez support tych samych mechanizmów?
A może po prostu nie ma nikt konkretnych dowodów na działanie botów ? Bo chyba istnieje instytucja domniemania niewinności w Polsce ? Chyba że coś pominąłem - i teraz wg widzimisię , teorii spiskowych - można skazać takie osoby na kary . Albo program tej gry nie ma skutecznych obserwacji czy ktoś botuje z 100% pewnością - może zbanują osobę niewinną , bo używała lepszego sprzętu lub miała idealnąsytuację ? (myszki z makro , brak obrażen armii itd)
 

SirZeli

Szlachcic
Od razu do Trybunału Konstytucyjnego zgłaszaj - a co się będziesz rozdrabniać !
Nie rozumiem w czym masz problem - rejestrując się na forum , czytało się zasady i regulaminy panujące na tej stronie - prawda panie prawnik ? Chyba że się leciało po łebkach i nie wie o tym lub świadomie ignoruje ten fakt . A tak na poważnie - jeśli nie pasuje Ci ten punkt w regulaminie - to zgłoś może im , żeby zmienić - lub poddaj to publicznej dyspucie .

Nie spamujcie proszę, bo problem jest istotny.

Skąd wiesz że setki ? Czy faktycznie zgłaszają czy tylko piszą "że zgłaszają" ?
Bo dostaję od graczy zrzuty ekranów. Generalnie odpowiedzi od supportu - zawsze takie same. Generalnie olewające.

A może po prostu nie ma nikt konkretnych dowodów na działanie botów ? Bo chyba istnieje instytucja domniemania niewinności w Polsce ? Chyba że coś pominąłem - i teraz wg widzimisię , teorii spiskowych - można skazać takie osoby na kary . Albo program tej gry nie ma skutecznych obserwacji czy ktoś botuje z 100% pewnością - może zbanują osobę niewinną , bo używała lepszego sprzętu lub miała idealnąsytuację ? (myszki z makro , brak obrażen armii itd)

I gildia jednoosobowa wygrywa na kilku sektorach z 15 graczami w GvG.
Szybciej od 15 osób kilkadziesiąt razy wstawia oblężenia mimo że sama ciągle walczy.
Szybciej od tych 15 osób rozwala sektor z obroną 80 armii.

O jakim braku dowodów piszesz?

Inny przykład - w ciągu 60 sek wykonanie 240 walk. - spróbuj to zrobić i jeszcze wojsko podmień w walkach i włóż oblężenia w sektory. :)

Przecież to ja jako zwykły gracz mogę sprawdzić. :)
To jest brak dowodów?
 

Mysticc

Szlachcic zagrodowy
To nie gracze powinni dostarczac "dowodow" na istnienie i wykorzystywanie botow w grze. To zawsze lezalo po stronie wydawcy gry. Jest zasadnicza roznica miedzy zgloszeniem zachowania ktore sugeruje uzycia bota, a szukaniu i wysylaniu "dowodow"...
A to w jaki sposob wydawca do problemu podchodzi swiadczy tylko o nim samym i jego stosunku do graczy.

Co ciekawe, firmy pokroju Blizzarda czy mu podobnych nie maja jakis szczegolnym problemow z ustaleniem kto z botow korzysta i banowaniu takich gagatkow (oczywiscie tam, gdzie im sie to kalkuluje). Gdzie i kiedy trzeba, dzialaja rowniez bezposrednio przeciw tworcom oprogramowania... Dla Innogames jakims cudem jest to poprzeczka nie do przeskoczenia (brak checi?).

Peace!
 

Borisel

Hrabia
Inny przykład - w ciągu 60 sek wykonanie 240 walk. - spróbuj to zrobić i jeszcze wojsko podmień w walkach i włóż oblężenia w sektory

na gvg ? myślę że do 60 - 70 walk można spokojnie zrobić na jeden sektor , więc liczbe 240 walk również jestem w stanie uwierzyć - jeśli są ciężkie walki o sektor i ciągłe wymiany oblężeń oraz dokładanie obrony - ładna liczba może być.
Ile jeden sektor można zrobić - nie napiszę , bo nie miałem jeszcze sytuacji bym samemu zrobił sektor - ale mogę przyznać , że bez wymiany armii udało mi się zrobić ponad 50 walk w 40 sekund ? Góra 50 s. Więc czas mi się nie zgadza .
W dodatku chciałbym wiedzieć skąd masz liczbę 60 sekund ? Stoper w ręku ? Czy może specjalnie dodana liczba , by dodać dramaturgii ?


I gildia jednoosobowa wygrywa na kilku sektorach z 15 graczami w GvG.
Szybciej od 15 osób kilkadziesiąt razy wstawia oblężenia mimo że sama ciągle walczy.
Szybciej od tych 15 osób rozwala sektor z obroną 80 armii.

O jakim braku dowodów piszesz?

Jeśli prowadzi się walki kilkanaście minut po macoszemu - to nawet jedna osoba jest w stanie zabrać sektor i nawet 80 - osobowej gildii .

Ale - przyjmijmy że macie rację . Jak wygląda wasze zgłoszenie do supportu ? Napisanie samego nicku i zgłaszanie nie wystarcza w tym przypadku . Sam suppoort nie wie czy banować za używanie myszek z makro . Nawet nie wiemy czy w panelu admina jest opcja sprawdzenia gvg - kto , ile i kiedy bił jakikolwiek sektor .
Chcecie uwiarygodnić swoje racje - nagrajcie filmik z gvg - pokażcie to co wy widzicie i uważacie że tego gracza trzeba banować . Z opisem czemu według was gracz zrobił nie tak jak powinien i używa nielegalnego bota. Bo mi jako graczowi jedyne podejrzenie jakie przyjdzie , gdy ktoś używa bota - to stała w czasie wykonania akcji - mechaniczna i nieważne co by się nie stało - cały czas będzie to robił . mimo innych akcji wykonanych przez gracza . Zresztą to nadal nie daje gwarancji , że cokolwiek z tym zrobią - prawdopodobnie nie mają narzędzi by ze 100% pewnością utwierdzić , że to bociarz . A uwierz mi - odbanowanie jakiegoś gracza to długa i żmudna robota .


Co ciekawe, firmy pokroju Blizzarda czy mu podobnych nie maja jakis szczegolnym problemow z ustaleniem kto z botow korzysta i banowaniu takich gagatkow (oczywiscie tam, gdzie im sie to kalkuluje). Gdzie i kiedy trzeba, dzialaja rowniez bezposrednio przeciw tworcom oprogramowania... Dla Innogames jakims cudem jest to poprzeczka nie do przeskoczenia (brak checi?).

Porównanie Blizarda do Inoo to jak porównanie ligi angielskiej do ligi czwartej klasy z naszego podwórka - no nie ma bata . Widać firmy mają swoje różne priorytety i komu zależy na bezpieczeństwu użytkowania swoich produktów . Tu trzeba się zapytać Inoo czy mają jakieś plany w zapewnieniu normalnej rozgrywki czy nadal interesują ich "księgowi" (jak ktoś ładnie wytłumaczył) i cyferki w wpływach .
 
Ostatnia edycja:

goldenage

Szlachcic
Od razu do Trybunału Konstytucyjnego zgłaszaj - a co się będziesz rozdrabniać !
Nie rozumiem w czym masz problem - rejestrując się na forum , czytało się zasady i regulaminy panujące na tej stronie - prawda panie prawnik ? Chyba że się leciało po łebkach i nie wie o tym lub świadomie ignoruje ten fakt . A tak na poważnie - jeśli nie pasuje Ci ten punkt w regulaminie - to zgłoś może im , żeby zmienić - lub poddaj to publicznej dyspucie .



Skąd wiesz że setki ? Czy faktycznie zgłaszają czy tylko piszą "że zgłaszają" ?




A może po prostu nie ma nikt konkretnych dowodów na działanie botów ? Bo chyba istnieje instytucja domniemania niewinności w Polsce ? Chyba że coś pominąłem - i teraz wg widzimisię , teorii spiskowych - można skazać takie osoby na kary . Albo program tej gry nie ma skutecznych obserwacji czy ktoś botuje z 100% pewnością - może zbanują osobę niewinną , bo używała lepszego sprzętu lub miała idealnąsytuację ? (myszki z makro , brak obrażen armii itd)

Wiesz, że trochę żartobliwie to pisałem?;) Oczywiście Twoja odpowiedź świadczy o tym, że używasz bota. Każdy kto chroni oszustów robi to z jakiegoś powodu. Dowody są niezaprzeczalne i niepodważalne. Setki graczy widziały na własne oczy jak wygląda walka z GVG z botem;) Będziemy w tej chwili męczyć już bezpośrednio INNO i liczę, że do końca miesiąca boty przestaną istnieć, może optymistyczna prognoza, ale damy radę:)
 

Borisel

Hrabia
Oczywiście Twoja odpowiedź świadczy o tym, że używasz bota. Każdy kto chroni oszustów robi to z jakiegoś powodu.
Wiesz , że też pisałem żartobliwie ? Twoja dedukcja detektywistyczna świadczy o tym , że 95 % z tych setek graczy co na własne oczy widziało walkę z botami - że nie nadaje się na detektywów czy łowców botów . I z cała pewnością mogę stwierdzić , że to pewnie dodaje dramaturgii jak to w grze Inoo jest apokalipsa , sodoma i gomora , piekło i co tam jeszcze wymyślicie (co swoją drogą jest - ale nie z powodu inwazji botów) . Więc można spokojnie dać w dział "Fantasy i bajki" .
Pewnie , że chronię z jakiegoś powodu - a mianowicie takiego , że wasze słowa - tutaj uważajcie , może was zaboleć - są nic nie warte . Słowo przeciwko słowu - a my gracze będziemy czytać wasze zażalenia i wylewanie pomyj , kiedy nie macie podstaw ku temu - brak dowodów . Więc adieu wam .
 

goldenage

Szlachcic

Oto mistrz dedukcji;) O dziwo nie używa botów, ale chroni oszustów, czyżby syndrom sztokholmski? ;) Tylko wiesz, że ja mam linka do tych botów? To nie są treści tajemne;) Bez obaw, możesz spać spokojnie, graj uczciwie tak jak teraz i nic Ci się nie stanie;)
Wiesz , że też pisałem żartobliwie ? Twoja dedukcja detektywistyczna świadczy o tym , że 95 % z tych setek graczy co na własne oczy widziało walkę z botami - że nie nadaje się na detektywów czy łowców botów . I z cała pewnością mogę stwierdzić , że to pewnie dodaje dramaturgii jak to w grze Inoo jest apokalipsa , sodoma i gomora , piekło i co tam jeszcze wymyślicie (co swoją drogą jest - ale nie z powodu inwazji botów) . Więc można spokojnie dać w dział "Fantasy i bajki" .
Pewnie , że chronię z jakiegoś powodu - a mianowicie takiego , że wasze słowa - tutaj uważajcie , może was zaboleć - są nic nie warte . Słowo przeciwko słowu - a my gracze będziemy czytać wasze zażalenia i wylewanie pomyj , kiedy nie macie podstaw ku temu - brak dowodów . Więc adieu wam .

na gvg ? myślę że do 60 - 70 walk można spokojnie zrobić na jeden sektor , więc liczbe 240 walk również jestem w stanie uwierzyć - jeśli są ciężkie walki o sektor i ciągłe wymiany oblężeń oraz dokładanie obrony - ładna liczba może być.
Ile jeden sektor można zrobić - nie napiszę , bo nie miałem jeszcze sytuacji bym samemu zrobił sektor - ale mogę przyznać , że bez wymiany armii udało mi się zrobić ponad 50 walk w 40 sekund ? Góra 50 s. Więc czas mi się nie zgadza .
W dodatku chciałbym wiedzieć skąd masz liczbę 60 sekund ? Stoper w ręku ? Czy może specjalnie dodana liczba , by dodać dramaturgii ?




Jeśli prowadzi się walki kilkanaście minut po macoszemu - to nawet jedna osoba jest w stanie zabrać sektor i nawet 80 - osobowej gildii .

Ale - przyjmijmy że macie rację . Jak wygląda wasze zgłoszenie do supportu ? Napisanie samego nicku i zgłaszanie nie wystarcza w tym przypadku . Sam suppoort nie wie czy banować za używanie myszek z makro . Nawet nie wiemy czy w panelu admina jest opcja sprawdzenia gvg - kto , ile i kiedy bił jakikolwiek sektor .
Chcecie uwiarygodnić swoje racje - nagrajcie filmik z gvg - pokażcie to co wy widzicie i uważacie że tego gracza trzeba banować . Z opisem czemu według was gracz zrobił nie tak jak powinien i używa nielegalnego bota. Bo mi jako graczowi jedyne podejrzenie jakie przyjdzie , gdy ktoś używa bota - to stała w czasie wykonania akcji - mechaniczna i nieważne co by się nie stało - cały czas będzie to robił . mimo innych akcji wykonanych przez gracza . Zresztą to nadal nie daje gwarancji , że cokolwiek z tym zrobią - prawdopodobnie nie mają narzędzi by ze 100% pewnością utwierdzić , że to bociarz . A uwierz mi - odbanowanie jakiegoś gracza to długa i żmudna robota .




Porównanie Blizarda do Inoo to jak porównanie ligi angielskiej do ligi czwartej klasy z naszego podwórka - no nie ma bata . Widać firmy mają swoje różne priorytety i komu zależy na bezpieczeństwu użytkowania swoich produktów . Tu trzeba się zapytać Inoo czy mają jakieś plany w zapewnieniu normalnej rozgrywki czy nadal interesują ich "księgowi" (jak ktoś ładnie wytłumaczył) i cyferki w wpływach .

Wiesz, że chodzi o szybkość walk, a nie o liczbę? Nie da się zrobić walki w 0,25 sekundy. Jakbyś szybko swojej myszki tam nie klikał, po prostu się nie da;)

Wiesz , że też pisałem żartobliwie ? Twoja dedukcja detektywistyczna świadczy o tym , że 95 % z tych setek graczy co na własne oczy widziało walkę z botami - że nie nadaje się na detektywów czy łowców botów . I z cała pewnością mogę stwierdzić , że to pewnie dodaje dramaturgii jak to w grze Inoo jest apokalipsa , sodoma i gomora , piekło i co tam jeszcze wymyślicie (co swoją drogą jest - ale nie z powodu inwazji botów) . Więc można spokojnie dać w dział "Fantasy i bajki" .
Pewnie , że chronię z jakiegoś powodu - a mianowicie takiego , że wasze słowa - tutaj uważajcie , może was zaboleć - są nic nie warte . Słowo przeciwko słowu - a my gracze będziemy czytać wasze zażalenia i wylewanie pomyj , kiedy nie macie podstaw ku temu - brak dowodów . Więc adieu wam .

Jeszcze pytanie, czemu jako facet masz awatara jakiejś japońskiej dziewczynki?:D

Wiesz, że chodzi o szybkość walk, a nie o liczbę? Nie da się zrobić walki w 0,25 sekundy. Jakbyś szybko swojej myszki tam nie klikał, po prostu się nie da;)

Dopiszę jeszcze skąd ta liczba, otóż Pani Natalia16191 z supportu napisała " Myślę że w gvg zrobię w minutę w pewnym sprzyjającym układzie mapy ok 2 do 3 sektorów pełnych. " 3 sektory to 240 walk, więc jak się podzieli przez spiskową liczbę sekund w minucie to jakby nie patrzyć wychodzi 0,25;)

 

Borisel

Hrabia

Oto mistrz dedukcji;) O dziwo nie używa botów, ale chroni oszustów, czyżby syndrom sztokholmski? ;) Tylko wiesz, że ja mam linka do tych botów? To nie są treści tajemne;) Bez obaw, możesz spać spokojnie, graj uczciwie tak jak teraz i nic Ci się nie stanie;)

I co to niby miało udowodnić ? Że mam mało punktów , by cokolwiek na ten temat napisać czy co ? Gdybyś choć trochę przysiadł i czytał ze zrozumieniem zamiast spamować cytatami na lewo i prawo to napisałem czemu chronię . Zacytuję Ci leniuszku z postu # 12 :

Pewnie , że chronię z jakiegoś powodu - a mianowicie takiego , że wasze słowa - tutaj uważajcie , może was zaboleć - są nic nie warte . Słowo przeciwko słowu - a my gracze będziemy czytać wasze zażalenia i wylewanie pomyj , kiedy nie macie podstaw ku temu - brak dowodów . Więc adieu wam .

Teraz przysiądź na chwilę , wczytaj i odnieś się do tego . I nie bądź jak zdarta płyta ciągle powtarzając o ochronie oszustów .


Jeszcze pytanie, czemu jako facet masz awatara jakiejś japońskiej dziewczynki?
Niektórzy mają gołe baby , niektórzy samochody, jeszcze inni fajne rysunki . Ja mam bo lubię i podoba mi się . Przy okazji jest to Yuki Kurokawa z mangi Good Ending - polecam całkiem fajna manga , tylko jest po angielsku jeśli umiesz w tym języku (tak przy okazji wypominania mi mojego hobby )


Dopiszę jeszcze skąd ta liczba, otóż Pani Natalia16191 z supportu napisała " Myślę że w gvg zrobię w minutę w pewnym sprzyjającym układzie mapy ok 2 do 3 sektorów pełnych. " 3 sektory to 240 walk, więc jak się podzieli przez spiskową liczbę sekund w minucie to jakby nie patrzyć wychodzi 0,25
Poważnie - będziecie teraz każdy się podniecać jak to suporterka w żartach (ona też to napisała żartobliwie - czy już nie może według was ? ) napisała i będziecie jej to wypominać - współczuje jej bardzo .
 

Rocco83

Szlachcic zagrodowy
Przecież od co najmniej roku na YT trombią o botach GVG. Wszystko leci w milisekundach.


a to jest już hicior. priorytety w ilości obozów, kiedy zamykać wszystko auto. jeszcze reklama jest że czas oszczędzasz itd.
 

Załączniki

  • Screenshot_20210606-104949.png
    Screenshot_20210606-104949.png
    191 KB · Wyświetlenia: 90

ll7ll

Szlachcic zagrodowy
No dobra skoro nie szybkość to może ilość? Kilka kilkanaście tysięcy walk jednego dnia ? I wykonywanie 4 klikniec na sekundę przez x godzin? Powodzenia.
 

MaksioMan

Szlachcic zagrodowy
Zaznaczam że nie komentuję działań supportu a jedynie wyciągam logiczne wnioski z jego wypowiedzi.

Jeśli support jest w stanie kliknąć około 1000 razy na minutę i się tym jeszcze chwali to wniosek jest prosty.... Sami go wyciągnijcie.

Jeśli jest problem nawet nie z graczami tylko z całymi gildiami a support twierdzi że wszystko jest ok (fakt, nie komentarz) to sami wyciągnijcie wnioski.

A kasowanie wątków? (diagnoza a nie komentarz) ŻENADA
 

Borisel

Hrabia
Przecież od co najmniej roku na YT trombią o botach GVG. Wszystko leci w milisekundach.


a to jest już hicior. priorytety w ilości obozów, kiedy zamykać wszystko auto. jeszcze reklama jest że czas oszczędzasz itd.
I to jest konkret - teraz można normalnie rozmawiać w przeciwieństwie do niektórych .
Na YT jedynym botowaniem jest armia oblężnicza niepasująca do epoki mapy - już nawet nie chodzi o czas wkładania armii . Jest to konkretny dowód na winę któregoś członka gildii lub członków - ale którego nie wiadomo . Z tym filmem nie ma sensu iść do naszego supportu - oni nic nie mogą zrobić - tylko bezpośrednio do Inno . Pokazać im jakie efekty przynoszą oszczędzanie na programach antybotowych .

Przy okazji fajny bocik widze do pch - nawet widzę optymalna prędkość walki jest . Przemyśleli wszystko


No dobra skoro nie szybkość to może ilość? Kilka kilkanaście tysięcy walk jednego dnia ? I wykonywanie 4 klikniec na sekundę przez x godzin? Powodzenia.
Z tym botem co pokazał u góry Rocco jest to całkiem prawdopodobne . Ale widzisz - jaką masz 100% pewność że faktycznie używa tego bota ? Owszem jest to niewykonalne dla graczy - ale ja jestem daleki od rzucania oskarżeń , mimo że ewidentnie coś nie tak . Najpierw muszę mieć dowody - a je można uzyskać z panelu admina - o ile takowy mają w supporcie .
 

SirZeli

Szlachcic
My też swoje filmy nagrywaliśmy.
Dowodów mamy masę, ale co z tego jak nawet CM jest bardzo zachowawczy.

Jak nic nie pomaga trzeba, albo zrezygnować z gry albo spróbować coś w temacie zrobić.
Jak gram w tą grę już chyba 8 lat, to trochę mi szkoda rezygnować. Rezygnować z fajnego towarzystwa w gildii i wieczorów po położeniu spać dzieci.


(W końcu jakiś link udało się wygrzebać)
Spróbuję coś napisać o braku reakcji polskiego supportu na łamanie zasad itp. Jak to nie pójdzie to może jakiś telefon uda się zdobyć.
Jak nic nie zrobią to nie będzie wyjścia. Jednak głęboko wieżę że to nasz support nie radzi sobie, a producent jednak wie jak z tematem poradzić.


P.S. Może ktoś z supportu podrzuci numer telefonu będzie łatwiej.
 

dżejmsbąd

Wicehrabia
Po co ktoś miałby upubliczniać takie boty? Nie lepiej samemu korzystać i nikomu nie mówić? Jaką korzyść mają osoby, które to rozpowszechniają? Pobierają jakiś % od pozyskanych w grze punktów z użyciem ich bota czy kradną hasła albo inne dane z komputerów ofiar?
Kto korzysta i może potwierdzić, że to w 100% bezpieczne? (:
 

goldenage

Szlachcic
Szczerze powiedziawszy ten bot jakiś słaby jest jak robi tylko dwie walki na sekundę, a na GVG odpalają szybsze;) Kto kiedyś był na GVG to wie jak to wygląda, taka typowa seria jak z karabinu;)
 

tomallo88

Rycerz
no tak jak wejdzie 40 osob na gvg to leci szybko.. w twojej gidlii pewnie 3 osoby walcza wiec sektor robicie ladna chwile
 
Zgodnie z zasadami, do rozmawiania o działaniach supportu, komentarze o jego pracy itp niniejsze forum nie jest przeznaczone, a uwagi należy kierować poprzez system supportu (i nie, nie będzie tego rozpatrywał support tylko Community Management). I ewentualnie tylko Community Management może podejmować decyzje o zgłaszaniu tego jeszcze wyżej - ale wpierw musi być tak czy siak, zgłoszone przez support.

Zgłaszam przez system sapportu naruszanie zasad przez sapport i mam gwarancję, że sprawą zajmie się CM a nie support, dobrze rozumiem?

Jakie akcje support podejmuje wobec zgłoszonych graczy również nie jest informacją jawną, od zawsze wiadomo, że gracz A nigdy nie zostanie poinformowany o działaniach wobec gracza B.

Tu akurat można sporo rzeczy wydedukować, jak już przedstawiono w tym wątku. Po za tym wiele danych dotyczących graczy jednak jest dostępnych, czy się to supportowi podoba, czy nie. Cieszy mnie, że bronicie interesów swoich klientów, ale brak transparentności podsyca podejrzenia, że działania prowadzone przez support są nieetyczne. Kościół też twierdzi, że stoi na straży czci i wiary, ukrywając jednocześnie pedofilów. ;)

Przeszkadza mi ignorowanie pewnych kwestii bo dziś ofiarą padają gracze, którym uniemożliwia się korzystanie z ich pełnego potencjału pozwalając na istnienie wydajniejszych narzędzi nielegalnie wykorzystujących zasoby gry (i przeciążających serwery) a jutro, kto wie, może taki spokojny gracz jak ja dostanie po nosie. Na przykład wprowadzony będzie limit na ilość porzuceń zadań powtarzalnych!...a nie, zaraz...:idiot:

Wątków na temat botów było już mnóstwo na forum, dopóki nie łamią zasad forum mogą istnieć.

Tak długo jak istnieje niegodziwość, tak długo nie powinniśmy zamykać ust w proteście przeciwko niej!
 

SirZeli

Szlachcic
no tak jak wejdzie 40 osob na gvg to leci szybko.. w twojej gidlii pewnie 3 osoby walcza wiec sektor robicie ladna chwile

Akurat jak się zostaje w ranku przynajmniej na 1 dzień top 1 gildii to chyba więcej niż 3 osoby się pojawia na walki.
Takie logiczne myślenie.
 

goldenage

Szlachcic
no tak jak wejdzie 40 osob na gvg to leci szybko.. w twojej gidlii pewnie 3 osoby walcza wiec sektor robicie ladna chwile

Wiesz jak to bywa, zależy od dnia tygodnia, pory roku, nastroju, pogody itd. Mimo wszystko zawsze przychodzi nas więcej niż 3;) My nie mówimy, że jesteśmy najlepsi na świecie i każdego pokonamy, po prostu chcemy uczciwej walki bez botów. Dziś kolejny dzień złamania zasad przez per aspera ad astra, oczywiście wiemy że żadnej reakcji nie będzie;) Dlatego dzięki supportowi atakujemy już znacznie wyżej, zobaczymy jakie będą reakcje na wyższych szczeblach, póki co bijemy może głową w ścianę z tym supportem polskim, ale bez obaw, przebijamy się coraz wyżej i zobaczycie jak to się za chwilę rozleci;)

Zgłaszam przez system sapportu naruszanie zasad przez sapport i mam gwarancję, że sprawą zajmie się CM a nie support, dobrze rozumiem?



Tu akurat można sporo rzeczy wydedukować, jak już przedstawiono w tym wątku. Po za tym wiele danych dotyczących graczy jednak jest dostępnych, czy się to supportowi podoba, czy nie. Cieszy mnie, że bronicie interesów swoich klientów, ale brak transparentności podsyca podejrzenia, że działania prowadzone przez support są nieetyczne. Kościół też twierdzi, że stoi na straży czci i wiary, ukrywając jednocześnie pedofilów. ;)

Przeszkadza mi ignorowanie pewnych kwestii bo dziś ofiarą padają gracze, którym uniemożliwia się korzystanie z ich pełnego potencjału pozwalając na istnienie wydajniejszych narzędzi nielegalnie wykorzystujących zasoby gry (i przeciążających serwery) a jutro, kto wie, może taki spokojny gracz jak ja dostanie po nosie. Na przykład wprowadzony będzie limit na ilość porzuceń zadań powtarzalnych!...a nie, zaraz...:idiot:



Tak długo jak istnieje niegodziwość, tak długo nie powinniśmy zamykać ust w proteście przeciwko niej!

Weź tak nie pisz, bo znowu skasują wątek, bo oceniasz pracę supportu, a to jest zabronione w tej krainie szczęścia i rozkoszy:p
 
Status
Zamknięty.
Do góry