Boty a działanie supportu

Borisel

Wicehrabia
więc jak ktoś zgłasza Gracza z możliwością, używania botów, niech też sprawdza jego ID :D
Zgłaszając gracza wystarczy tylko nick , świat gry , czas i miejsce zdarzenia i ewentualnie gildia . ID itd to już powinno być zakresie obowiązków suportera - chyba że faktycznie tutaj działają inne zasady zgłoszenia niż w mmorpg. Inna sprawa to banowanie - tam gdzie suportowałem zgłaszanie nie wiązało się automatycznie z banem na gracza - samemu musiałem wejść do gry , znaleźć delikwenta (o ile był on-line)/lub samemu szukałem teleportując się w różne znane miejsca , potem nagrać film z jego grania "uczciwie inaczej" i wykonać kilka komend w grze - i wszystko musi być nagrane na filmiku . Po tym mogłem dopiero dać karę z załączonym filmikiem - po to by przełożony mógł sprawdzić czy słusznie nałożyłem bana a także to był dowód . Z tego też się odbanowywało jeśli jakoś gracz udowodnił że jest niewinny lub coś poszło nie tak na filmie . Cała akcja trwała grubo 20 minut - na jednego gracza . Jestem ciekaw czy tutaj też support musi mieć dowód w postaci filmiku oraz złapać delikwenta na gorącym uczynku
 

Putin12

Baron
zdziwiłbym się jakby oprócz filmów i ss od graczy, support musiał dodatkowo sam sprawdzać i takowe nagrywać, trochę to bez sensu
 

lordwader1

Szlachcic
Godzina 1 w nocy 1 obóz , sektor w GPCH zdjęty w 30 sekund , Gildia licząca około 40 graczy ( VIA na D ) nagle mam uwierzyć że 20 osób czekało na ten 1 jedyny sektor o 1 w nocy :)
 
Tak, kiedyś w gchostach w 9 osób zajeliśmy 95% mapy w nocy więc jest to możliwe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

ThorgalAegirsson

Szlachcic zagrodowy
Prawdziwą plagą są obecnie klikacze, to co się dzieje teraz na G to jakaś paranienormalność jaką stworzył support. Pomimo wielokrotnych raportów i podanie na tacy, kto i gdzie nic się nie dzieje ale skoro raporty trafiają do byłych kumpli z gildii, to czego oczekiwać. Wezmy sobie z G gildie SI...nie wbijesz im w obleg na gvg o 20.00 nie ma szans, nawet zeby 4 gildie naraz chciały wejść nie wejdą, SI jest szybsze od każdego. Możesz słać prośby o sprawdzenie..no cóż, nic się im nie stanie. Zabija to kompletnie sens gry, sprawdzenie czy gildia używa klikacza jest banalnie proste ale widocznie nie zależy supportowi o wyjaśnienie tego. Mam nadzieję cichą, że ktoś kiedyś się tym zajmie, nie wierzę w to ale nadzieja umiera ostatnia.
 

ll7ll

Szlachcic zagrodowy
Ale to się gdzieś w jakiś logach gry powinno wszystko zapisywać. Nie wierze ze nie jest to łatwe do sprawdzenia przez uprawnione osoby.