Bot Foe

Status
Zamknięty.

S.T.A.L.K.E.R.

Szlachcic zagrodowy
Poprzedni temat został usunięty, ponieważ dodałem wspaniały link do dodatku, który jakże pięknie wspomaga graczy na GVG oraz GPCH... TAK, TAK, doskonale wiecie o jaki dodatek chodzi... chce się dowiedzieć, czy Support i INNO podejmą działania w tym temacie???

Szanowni Gracze, czy Wy również borykacie się z tym problemem, że objeżdżają Was na GVG oraz GPCH??
 

McPietro

Wójt
Tak, ten bot jest problemem osób, które chcą pograć w FoE. Ci co robią wariatów z siebie i z Twórców Gry psują zabawę innym i niewątpliwie Prawdziwi Gracze będą odchodzić.

Być może temat został usunięty, bo w tym miejscu https://forum.pl.forgeofempires.com/index.php?threads/boty-a-dzialanie-supportu.22465/ toczy się wcześniej rozpoczęta dyskusja na ten sam temat. Nie mniej jednak moderator usuwający temat mógł zamieścić taką informację. No ale cóż, moderatorów się nie wybiera.
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
Co prawda autor wątku nie pyta o powody usunięcia, ponieważ myślę, że je zna, ale skoro pojawiają się wątpliwości i domysły to wyjaśnię, że wspomniany wątek został usunięty ponieważ zawierał bezpośredni link do zabronionych dodatków. Autor usuniętego posta dostaje powiadomienie o przyczynach. Ale nikt inny ich nie pozna, tym bardziej jeśli wątek usuwany jest w całości nie byłoby gdzie takowej informacji zamieścić.
A tak czysto informacyjnie, nie tylko osoby pełniące funkcję moderatora mają możliwość usuwania postów, zatem nie wszystkie takie działania powinny być im przypisywane.
 

Markiz.

Książę
Masło maślane. A o najważniejszej sprawie, czyli o grających na botach ani słowa. Zapewne mają się dobrze i śmieją się nadal z głupich graczy, którzy ich nie używają.
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
A o najważniejszej sprawie, czyli o grających na botach ani słowa.
Nie jestem w supporcie więc nie mogę się siłą rzeczy wypowiadać w kwestiach tego co support może a czego nie może z botami zrobić. Odpowiadam za forum zatem opisuję jak forum funkcjonuje.
Jeśli tylko będzie można na forum jakieś konkretne ogłoszenie podać to zapewne zostanie to zrobione. Do tego czasu pozostaje czekać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry