Bonusy pereł bojowych.

Status
Zamknięty.

astrotaurus

Hrabia
Odkryłem niewiele dni temu (brawo ja!), że zeus, katedra i castel dają bonus do obrony w ataku, a terakota bonus do ataku i obrony w obronie.
Czy jakaś dobra dusza oświeci mnie kiedy taka rewolucja nastąpiła? Wyszukiwarka forum jakoś nie chce mi podrzucić rozwiązań....
 

mastika

Wicehrabia
Tej rewolucji nie było :) spójrz dokładnie na opis perły :)
"Jednostki atakujące i obronne mają zwiększone wartości ataku i obrony o określony procent"
 

astrotaurus

Hrabia
Czytać umiem i wiem jakie są opisy pereł. Tyle że jawi mi się, że kiedyś były inne opisy. Że zeus, katedra i castel dawały tylko atak wataku, a cerkiew i deal obronę w obronie.
Może juz za długo gram, może juz mi się pierdanczy wszystko, ale tak jakos to pamiętam. :)
 

dawid17612

Hrabia
tak, masz racje też się na tym ostatnio nadziałem, zmienili grafike ikon i mimo wiedziałem że zostały zmienione jednak zapomniałem otym,

ikony zostały 2-3 razy zmienione jakoś w Lipcu i wrześniu
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
Z tego co pamiętam zawsze było tak, że Posąg, Katedra i Castel dawały bonusy ataku i obrony dla atakujących jednostek, a Zamek z Deal i Cerkiew dla jednostek obrony. A Terakotowa Armia była pierwszą perłą, która dawała bonus i jednym i drugim.
 

astrotaurus

Hrabia
Z tego co pamiętam zawsze było tak, że Posąg, Katedra i Castel dawały bonusy ataku i obrony dla atakujących jednostek, a Zamek z Deal i Cerkiew dla jednostek obrony. A Terakotowa Armia była pierwszą perłą, która dawała bonus i jednym i drugim.
No widzisz, a ja pamiętam, że Zeus, katedra i castel dawały tylko atak w ataku, Deal i cerkiew tylko obronę w obronie. Terakota była pierwszą perłą ofensywną co dawała i atak, i obronę, ale tylko w ataku. :)

Rewolucja zatem nie jest jakiejś całkiem starej daty, bo musiała nastapić już po wirtualu. Jeśli to moja pamięć jest lepsza, ma sie rozumieć.
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Rewolucja zatem nie jest jakiejś całkiem starej daty, bo musiała nastapić już po wirtualu. Jeśli to moja pamięć jest lepsza, ma sie rozumieć.
Nie dam sobie ręki uciąć, że nie było żadnej zmiany. Jednak z pewnością był podwójny bonus (do ataku i obrony armii ofensywnej) już przy implementacji Wypraw Gildyjnych. Porównywaliśmy wtedy nasze %
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
Rewolucja zatem nie jest jakiejś całkiem starej daty
Chciałem tylko zauważyć, że gram w FoE od jakiegoś 2013 roku, zatem myślę, że jeśli była rewolucja to jednak tak dawno temu, że zdążyłem zapomnieć jak było wcześniej ;)
Skłaniam się ku wersji Agatonki, nie było żadnych zmian moim skromnym zdaniem.
 

astrotaurus

Hrabia
Chciałem tylko zauważyć, że gram w FoE od jakiegoś 2013 roku,
Chciałem tylko zauważyć, że gram w FoE od połowy maja 2012 roku, ale odkrycie podwójności bonusów całkiem niedawnym było dla mnie zaskoczeniem. :)
Nie zarzekam się, ale niejeden stary wyjadacz też sobie nie da głowy uciąć jak było. :D

Chyba napiszę do suppka

EDIT:
Support potwierdził, że zawsze tak było, więc jeśli nie uczestniczy w spisku to mamy wyjaśnienie. Po prostu pora umierać! :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry