Bonusy Pereł Architektury

Status
Zamknięty.

DeletedUser17220

Guest
Bonus "Wywiad" stopniowo ujawniający obronę przed atakiem na gracza.
Ilość informacji uzależniona od poziomu perły.
 

MacKayla*

Wójt
Podoba mi się ten "ochroniarz" - można by go było uzależnić od czasu, który mija od ataku do splądrowania - im dłuższy czas, tym mniejszy % kradzionego dobra.
Czyli : moja obrona nie dała rady, ale nie było czego splądrować (w budynkach trwała produkcja), złodziej ma ikonkę, że nie plądrował mnie jeszcze, więc co jakiś czas sprawdza, ale im dłużej musi czekać na zakończenie produkcji, tym mniejsze dobro ukradnie.
 

DeletedUser16989

Guest
Perła podobna do CF - ale dająca bonus od nagród z wypraw i zadań - aktywny
pasywny - potencjał dla gildii
 

DeletedUser18328

Guest
A mnie brakuje bonusu typu bomba ustawianego w budynku na złodzieja gdy złodziej plądruje i trafi na na taki bonus odchodzi z kwitkiem a nawet ponosi stratę typu dwa dni nie może plądrować danego użytkownika wtedy zastanowili by się co plądrować w plądrowaniu ofiara jest jak baranek a tak by było współzawodnictwo nawet dla bardzo silnych złodziei
 

DeletedUser15011

Guest
Przy następnej Perle bardzo bym chciała wreszcie jakieś bonusy dla osób niewalczących! Dla mnie AO i Kraken to takie zdublowane perły :/
Podoba mi się pomysł z "ochroniarzem" oraz ten żeby osoba plądrująca zgarniała mniej wraz z upływającym czasem.
Przydałby się też bonus zwiększający ilość wyprodukowanych towarów np. w % (tak jak monet i zaopatrzenia).
 

DeletedUser5324

Guest
perła bez zbiorów (jak Zeus) - bonus URODZAJ - w zależności od poziomu perły - coraz większa szansa na wystąpienie określonej ilości podwojonych zbiorów z domków, budynków produkcyjnych, towarowych, studni, bazarów, świątyń, etc.
 

DeletedUser5324

Guest
po zbiorach z perły i w zależności od poziomu perły - coraz większa szansa na wystąpienie (w określonej ilości walk) losowo wybieranego bonusu ofensywnego... możliwe bonusy ofensywne:
OŚLEPIAJĄCY BŁYSK - przez dwie kolejki jednostki wroga nie mogą wykonać ataków dystansowych
GRZĄSKI GRUNT - przez dwie kolejki jednostki wroga mają zmniejszoną o połowę mobilność
KAMUFLAŻ - przez dwie kolejki wszystkie nasze jednostki mają umiejętność ukrycia w dowolnym terenie
SABOTAŻ - jednostki wroga tracą po jednej kratce zdrowia na początku walki

zbiorem z perły mógłby być potencjał Gildii zależny od poziomu perły.
 

DeletedUser17235

Guest
Bonus pasywny - wraz z kolejnymi poziomami, możliwa większa ilość wysyłanych zaproszeń do znajomych..
 

DeletedUser17235

Guest
Bonus aktywny - ciężko tu coś nowego wprowadzić.. może losowa ampułka..
 

DeletedUser12453

Guest
bonus pasywny blokada rlg w walkach gvg (zadne działanie czy konflikt nie prowadzi do rlg)
jeśli kodowo to przerasta naszych programistów to może przy pomocy perły dadza radę ?
bonus aktywny szybka wymiana
(wymiana wojska na ten sam zestaw co przed walka 1 klik'em im wyzszy lvl tym wiecej wymian)
lub
uzdrowienie wojska do stanu przed walka 1 klik
 
Status
Zamknięty.
Do góry