Bonusy Pereł Architektury

Status
Zamknięty.

shelian

Zespół FoE
Community Manager
Jakie bonusy chcielibyście zobaczyć w kolejnych Perłach Architektury?

Nie muszą to być bonusy już istniejące. Jeżeli macie pomysł na bonus, również możecie go tutaj wpisać. Jeżeli się na to zdecydujecie - zróbcie to proszę w oddzielnym poście dla każdego pomysłu ;)

Pamiętajcie, że są dwa rodzaje bonusów:
  • Aktywne: Te, które są produkowane przez Perłę Architektury (np. towary)
  • Pasywne: Te, które nie wymagają zbioru z Perły, ale mogę być w jakiś sposób od niego uzależnione.
Ps. Nie zapomnijcie kliknąć Lubię przy nowych pomysłach, które przypadły Wam do gustu :)
 

DeletedUser17530

Guest
Bonus dający rozszerzenie terenu. Nie musi to być od razu obecne rozszerzenie, czyli 4x4, ale np kilka kratek. Do 10 poziomu mogłoby dawać po ok 3 kratki na poziom, tak żeby uzyskując 10 poziom były 2 rozszerzenia. Od 11 poziomu bonus dawałby np. 1 kratkę. Rozszerzenie byłoby dostępne dopiero wtedy, gdy uzbiera się 16 kratek, czyli 4x4.
 

DeletedUser18758

Guest
bonus 1 plan dziennie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16730

Guest
Ponieważ team zwrócił mi uwagę, że powinienem rozpisać sugestie każdą w innym temacie, to po namyśle z dwóch zrezygnowałem, jedną zmieniłem i jedną dodałem. Zatem stosuję się do polecenia, a poprzedni wpis można usunąć.
 

DeletedUser7795

Guest
@Miguel200 bonusy za osiągnięcia nie powinny być z perły tylko od razu dodane do osiągnięć jak tylko pojawiły się w grze.

@jakidziadzia jeżeli chodzi o rozszerzenie, to bardziej by pasowało abyśmy dostawali je ze studni życzeń. Szansa na otrzymanie rozszerzenia była by zbliżona do szansy otrzymania diamentów ze studni.
Zbieranie po kilka kratek jest ... dziwne (?).
 

DeletedUser18758

Guest
Perła losująca tzn raz dziennie można wylosować np towary, pr,plan,złoto,młotki,medale, żołnierza. Wraz ze wzrostem poziomu perły wzrasta ilość bonusów.
 

DeletedUser4614

Guest
ja bym chcial perłe dającą medale jako pierwszy bonus aktywny, a drugi bonus pasywny, to bonus do otrzymywanych medali, np> + % bonus za otrzymywanie:)

W grze medale sa najwazniejsze. Mamy Zamek z Deal ktory daje medale, mamy jeszcze Gaje, jedna z najlepszych perel w grze, lepsza od Arki, Chateau i Alcatraz, a najwiekszym hitem jest nadchodzący Krakken, bedzie dawać BARDZO DUZO MEDALI...

medale są najwazniejsze. medale, medale :)
 

DeletedUser4614

Guest
ale tak na poważnie:

to ta gra potrzebuje

PERŁY Z SZANSĄ % na otrzymanie prezentu z wygranej walki w GvG, to moze byc ta sama zasada co w Banku Nasion,, losowy pakiet elementów gry, zalezynych od epoki: monety, zaopatrzenie, medale, towary, diamnety + punkty rozwoju (tego akurat nie ma Bank Nasion)

drugi bonus to mogą być

punkty rozwoju, bonus do walk , jednostke niezleżną podczas wspierania (motywacji)
 

DeletedUser8577

Guest
To oczywiste!

Brakuje perły której bonusem aktywnym na 1 poziomie są diamenty- 2szt,
każdy kolejny poziom daje ich 2x więcej.
Na 10 poziomie byśmy mieli 1024 sztuki.

Ha ha ha ;)

Bonus pasywny. Nie zależnie od poziomu.
Motywacja sąsiada oprócz monet i szansą na zdobycie planu automatycznie umożliwia nam szansę na bonus z jego tawerny. Tzn... srebrniki w ilości zależnej od stanu naszej tawerny i np. 2pr o ile sąsiad ma bordowy obrus.

:D

Wiem, że to nie przejdzie ale pożartować można.
Swoją drogą.. chyba Innosom się kończą pomysły, skoro pojawił się taki temat tutaj.. :p

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5256

Guest
Z bonusów wojennych dobry był by dający krótszy czas reakcji jednostki, znaczy szybciej ma swoją turę.
 

DeletedUser16730

Guest
Perła wymiany towaru gildyjnego. Po zbiórce (drugi bonus) w skarbcu pokazuje się możliwość wymiany (przez zaufanego) dowolnego towaru który jest na stanie na dowolny inny w stosunku 1:1. Każda perła po zbiórce w zależności od poziomu daje możliwość wymiany x sztuk towaru, ilości oczywiście się sumują. W związku z tym, że gildia może mieć wielu członków, a każdy może rozbudować perłę nie mogą to być duże ilości na początku.
 

DeletedUser16693

Guest
1 bonus: x%(nawet na podobnym poziomie jak w oranzerii byloby chyba fair) szansy na odzyskanie 1-2 ewentualnie po strzale krytycznym wiecej lub im wyższy poziom, tym więcej odzyskanych pasków życia jednostki

2 bonus: Towary, pr, cokolwiek byleby nie medale czy monety/mlotki :)
 

DeletedUser14851

Guest
perla dajaca jednostke wojskowa z epoki posiadacza perly .
drugi bonus towar.
 
Status
Zamknięty.
Do góry