Bonus w zimowej piekarni

Status
Zamknięty.

Runner1979

Szlachcic zagrodowy
Ulepszyłem zimową piekarnię do poziomu o nazwie wytwórnia pierników, oprócz bonusów normalnych posiada jeszcze dwa które powinny aktywować się zgodnie z opisem "gdy stoi obok innych unikatowych budynków ( Zestaw zimowej piekarni) , więc postawiłem obok drugą zimową piekarnię, ulepszyłem ją do poziomu 2 a bonusu w ratuszu nie widać.
 

Runner1979

Szlachcic zagrodowy
Nic z tego nie rozumiem , ulepszałem pierwszą piekarnię do poz 5 druga była w 1 , bonusu do ataku nie było, ulepszyłem pierwszą jeszcze dalej aż do wytwórni pierników a drugą ulepszałem po kolei aż do 5 poziomu, dalej bonusu nie było, teraz mam dwie ulepszone do wytwórni pierników, więcej ulepszeń nie mogę zastosować bo wyskakuje że nie mam budynku i bonus dalej nie otrzymany, czy ktoś wie o co tu chodzi, jakoś wcześniej było bez problemu z innego eventu zdobyłem stodołę , dołączyłem pole pszenicy i już bonus się aktywował a tu cyrki trzeba robić i jeszcze opisane niedokładnie
 

Arox

Baron
No dołączyłeś pole pszenicy i stodołę i bonus się aktywował jak byś przyłączył dwa pole pszenicy do siebie to by bonus się nie aktywował... czyli muszą to być różnie budynki,,, a ty przyłączyłeś dwa wytwórnie pierników i oczekujesz że bonus się aktywuje... jak byś przyłączył wytwórnie pierników z wytwórnią makaroników to wtedy zobaczyłbyś aktywacje bonusu a tak... no cóż
 

Persarum Rex

Zablokowany
To wina supportu bo źle opisali (niejednoznacznie) świadczy o tym fakt że wiele osób tak budowało no ale to "gracze winni" jak zwykle
 

Atli

Hrabia
To wina supportu bo źle opisali (niejednoznacznie) świadczy o tym fakt że wiele osób tak budowało no ale to "gracze winni" jak zwykle

Nie, nie jest to wina supportu. Jest to wina braku podstawowego czytania za zrozumieniem lub przeczytania informacji o evencie po łebkach i w pośpiechu, lub nieprzeczytania tejże informacji.
 

Persarum Rex

Zablokowany
Tak jak napisałem "wina graczy" bo nie można było napisać np. obok innego RODZAJU budynku albo innej PIEKARNI?
Jeszcze jedna sprawa co zrobił support jak zaczęły docierać od graczy info o niejednoznaczności opisu?
 

Persarum Rex

Zablokowany
Tak uważasz? To może zamiast supportu Ty wytłumaczysz co oznacza np."niedozwolony push pereł architektury"? Istnieje dozwolony push? Czy też nie umiem czytać ze zrozumieniem?
PS chcesz zrzut ekranu?(do moderatora cytowany tekst znajduje się na ekranie logowania wiec nie jest ujawnieniem opinii supportu czy coś tam coś tam z regulaminu to oficjalny opis blokady konta)
 

astrotaurus

Hrabia
Tak jak napisałem "wina graczy" bo nie można było napisać np. obok innego RODZAJU budynku albo innej PIEKARNI?
Jeszcze jedna sprawa co zrobił support jak zaczęły docierać od graczy info o niejednoznaczności opisu?
napisano "obok innych", czy "obok innych lub takich samych"?
i na ostatnim poziomie nie ma piekarni, tylko wytwórnie....
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
Odpowiedź została już udzielona, a wątek znów zdryfował na tematy bez związku z pytaniem, zatem zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry