Blokowanie Graczy w Perlach architektury lub dodanie dodatkowej opcji blokowania

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser10221
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser10221

Guest
Czesto sie zdarza ze jestesmy umowieni z innymi graczami z gildii na miejsca w perlach architektury.
Czesto sie rowniez zdarza ze sasiadow to nie obchodzi i wrzucaja punkty w perly bez zaproszenia i kontroli.
Proponuje wiec aby:
a) dodac blokowanie mozliwosci wrzucania punktow w perly architektury przez wybranych graczy/grupy graczy
b) do istniejacej juz funkcjonalnosci Ignoruj w wiadomosciach dodac dodatkowo blokade inwestycji punktow dla danego gracza w perlach architektury.
Opcja b jest mniej intuicyjna ale zapewne latwiejsza do wrpowadzenia.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Niedoczekanie Twoje. :)
Po raz kolejny, coraz to inni geniusze wpadają na te same pomysły, albo je bezczelnie kradną.
 

DeletedUser18795

Guest
Zrozumcie w koncu po co jest arka i po co mamy sasiadow... A jak sie umawiasz na miejsca to odblowokuj poziom dopiero jak beda mogli wrzucic!!! Pilnowac musisz sam
 

DeletedUser10221

Guest
To teraz tak odblokowywanie perel i umawianie sie na konkretna date/godzine wymaga czasu ktorego chce poswiecac tej grze jak najmniej. Opcja jak to opcja umozliwia korzystanie z niej, kto nie chce niech nie korzysta. Umozliwi to dopasowanie gry do stylu gracza a nie odwrotnie. Czyli tak jak powinno byc.
Argument ze kolejny raz ktos wpada na ten pomysl dowodzi ze wieksza ilosc osob mysli podobnie do mnie i przemawia za tym zeby go wprowadzic. W sekcji Masz pomysł? Najpierw zajrzyj tutaj! ani w pomyslach zrealizowanych go nie znalazlem a z pewnoscia nie bede przegladal calego forum zeby znalezc czy ktos juz taki pomysl wysunal czy nie. Szkoda mi na to czasu. Wyglada mi na to ze wypowiedzialy sie osoby ktore wrzucaja punkty w perly sasiadow bez zaproszenia i kontroli.
 

DeletedUser222

Guest
To teraz tak odblokowywanie perel i umawianie sie na konkretna date/godzine wymaga czasu ktorego chce poswiecac tej grze jak najmniej.
No widzisz, a są tacy, którzy mogą poświęcać tego czasu więcej, i byliby na takim pomyśle stratni.

Opcja jak to opcja umozliwia korzystanie z niej, kto nie chce niech nie korzysta.
Jest opcja umawiania się ze znajomymi na wpłaty i pilnowania tych wpłat, ale nie chcesz z niej korzystać. To nie korzystaj.

Umozliwi to dopasowanie gry do stylu gracza a nie odwrotnie. Czyli tak jak powinno byc.
Ja nie chcę żeby ktokolwiek mnie atakował czy plądrował, taki styl gry. A na zbieranie srebra na tarcze w tawernie szkoda mi czasu. Dlaczego ta gra nie chce się do mnie dopasować?

W sekcji Masz pomysł? Najpierw zajrzyj tutaj! ani w pomyslach zrealizowanych go nie znalazlem a z pewnoscia nie bede przegladal calego forum zeby znalezc czy ktos juz taki pomysl wysunal czy nie. Szkoda mi na to czasu.

Jednak nie szkoda Ci czasu na pisanie głupot na forach.
5 sekund czasu zajęło mi wpisanie w szukajkę tego zapytania:
https://forum.pl.forgeofempires.com/index.php?search/480432/&q=blokowanie+pereł&o=date
Na pewno mniej niż wysmażenie powyższego posta.

Wyglada mi na to ze wypowiedzialy sie osoby ktore wrzucaja punkty w perly sasiadow bez zaproszenia i kontroli.
Najwyraźniej tak lubią grać, to gra jest dopasowana do stylu tych graczy, a nie odwrotnie, czyli tak jak powinno być :haha:
Dlaczego mają się dopasowywać do Twoich zachcianek?
 

DeletedUser10221

Guest
Ale dlaczego stratni? NIe chcesz to nie uzywasz tej opcji.
A jesli ktos nie chce Ciebie lub kogos innego w swojej perle to blokuje. To jest perla moja i jesli nie chce zebys Ty czy inny tam inwestowal to powinienem moc was blokowac.
Jesli tak bardzo Ci nie pasuje ze ktos Cie atakuje to nie graj. To jest akurat podstawowa mechanika gry dostepnaod samego poczatku jej istnienia.
Ogolnie nikt sie nie musi dopasowywac bo jak nie chcesz to tej opcji nie wlaczasz. A czemu maja sie do mnie dopasowac z prostej przyczyny bo to moja perla wiec ja decyduje kto w nia inwestuje.
 

DeletedUser20744

Guest
Gra traci sens posiadania sąsiadów jeśli nie mogą wbić się w perle np na zarobek. A jeśli nie chcesz żeby ktoś obcy się wbił dbaj o bloki
1 nie
2 nie
 

DeletedUser222

Guest
Sam się wkopujesz.

Ale dlaczego stratni? NIe chcesz to nie uzywasz tej opcji.
Bo nie mogliby ścigać leniwych/nieumiejętnych graczy, którzy nie chcą/nie potrafią zadbać o swoje perły.

To jest perla moja i jesli nie chce zebys Ty czy inny tam inwestowal to powinienem moc was blokowac.
Jesli tak bardzo Ci nie pasuje ze ktos Cie atakuje to nie graj. To jest akurat podstawowa mechanika gry dostepnaod samego poczatku jej istnienia.
Zdecyduj się. To jest miasto moje i jeśli nie chcę żebyś Ty czy inny je plądrował, to powinienem móc was blokować.
A jeśli tak bardzo Ci nie pasuje że ktoś inwestuje w Twoje perły to nie graj (ew. nie stawiaj pereł). TO jest podstawowa mechanika pereł dostępna od początku ich istnienia.

A czemu maja sie do mnie dopasowac z prostej przyczyny bo to moja perla wiec ja decyduje kto w nia inwestuje.
A to moje PRki, więc ja zadecyduję w co mam je zainwestować.
(Być może w Twoją niezblokowaną z braku czasu/chęci/umiejętności perłę?)
 
Status
Zamknięty.
Do góry