Błędy, błędy, błędy.

Mirko69

Rycerz
Nie można się zalogować, zdobić zadania, negocjacji i tak dalej.
Kurde 11 lat temu nie było tyle szajsu.
Nie można zlikwidować to co niepotrzebne żeby system miał łatwiej?
Po co powiadomienie o nagrodach przy zbiorze z miasta?
Nie jest to co wyjątkowego w takim razie to dniówka a nie jakaś wyjątkowa nagroda. Wyskakiwanie komunikatów spowalnia zbiór i tak wolny ze względu na max zbioru 100 pkt.
Ogromne komunikaty o upływie czasu 4x większe niż obiekt, którego dotyczą.
Nie chce mi się dalej pisać bo już pisałem.
Za dużo kombinacji żeby wyrolować graczy pod pozorem robienia im dobrze.
 

Auraya

Hrabia
wszystkie limity powinny być zniesione, serwery miałyby łatwiej liczyć :)

mimo wszystko chyba pierwszy raz widzę jakąkolwiek rekompensatę... mam nadzieję, że stanie się to tradycją
 

Auraya

Hrabia
w ostatnim evencie też było zadośćuczynienie :)
nie było mnie wtedy trochę w grze, ale to chyba był bardziej błąd, na którym po prostu niektórzy skorzystali?
A ile tego było, bo informacji żadnej, a drzwi od skarbca niechca się domknąć ;-)
właśnie sama próbuję ustalić, bo wydaje mi się, że to na pasek poszło - nie do inwentarza;
z gildii mam jakieś niespójne info, bo z wiadomości systemowej wynika, że zależy od epoki, a słyszę głosy, że niekoniecznie liczba pr rosła wprost proporcjonalnie...
 

Marcin Wódz Śremu

Szlachcic zagrodowy
Nie można otworzyć rankingu w Brisgardzie. Pojawia się informacja: "Serwer niedostępny, wystąpił błąd wewnętrzny, proszę spróbować za chwilę". Proszę o interwencję. Próbowałem uruchomić urządzenie ponownie. Odinstalowałem grę i zainstalowałem ponownie i nic. Gdy klikam OK, zostaję automatycznie wylogowany. Dodam tylko, że wszystkie inne funkcje gry na moim koncie, działają prawidłowo.
 

Marcin Wódz Śremu

Szlachcic zagrodowy
Witam. W dniu wczorajszym moje konto zostało oznaczone do usunięcia. Był to błąd spowodowany brakiem możliwości poprawnego zalogowania się do gry. Moją prośbę kieruję do supportu o przywrócenie mojego konta. Pozdrawiam.
 
Do góry