Błędne jednostki w obronie miasta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20161
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser20161

Guest
Witam,
Szukałam odpowiedzi na moje pytanie ale takiej, która by wyjaśniła akurat mój przypadek niestety nie znalazłam - dlatego zakładam wątek. Ale do rzeczy...
Od jakiegoś czasu zauważyłam, że moja obrona miasta sklada się z 2 jednostek łuczników albo jednego samochodu pancernego. Zaczęłam się temu przyglądać kiedy nagle zaczęto mnie plądrować codziennie nawet po kilka razy dziennie. Z deka się zirytowałam, nie powiem... Zaznaczę, że obecnie jestem w epoce postępowej, posiadam jednostki samochodów pancernych, jegrów, szaserów i łotrów. Nie mam od dawien dawna łuczników! w zakładce armii mam ustawione wojska obronne (niebieska obwoluta wokól każdej z jednostek), zawsze jakieś ustawienie po 8 jednostek jest aktywne. Skąd takie rozbieżności? Jak to poustawiać? Innego sposobu jak "manewracja" w armii nie znam.
Może ktoś z Was ma pomysł?
Pozdrawiam
 

kasia2389

Arcyksiążę
Jeśli rzeczywiście w powtórkach bitew masz inne wojsko niż ustawione w panelu armii zwróć się do zespołu wsparcia technicznego.
 

DeletedUser13672

Guest
Witam jeśli jest tak jak napisała kasia 2389, prosimy o kontak z supportem.
Pozdrawiam
 

DeletedUser20161

Guest
Dziękuję serdecznie za pomoc. Mam nadzieję, że support pomoże bo dzisiaj kolejny raz straciłam zysk z budynku eventowego.
 
Jednostki zaznaczone na niebiesko powinny być w dolnym oknie, górne jest dla jednostek które zabierasz atakując sąsiadów :)
 

DeletedUser20161

Guest
Sprawa poszła do supportu - głównie chodziło o fakt, że miałam wystawione jednostki których w ogóle nie posiadam. Teraz już pojawiają się odpowiednie jednostki (przynajmniej jak na razie ;)).
 
Status
Zamknięty.
Do góry