Błąd z Eventem Czyngis-chana

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser18282
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser18282

Guest
Witam.

Witam wszystkich Graczy. Jak pewnie zauważyliście od rozpoczęcia Eventu Linii Historicznej Czyngis-chana powstał problem, gdzie już na starcie eventu jest on zakończony i mimo, iż ukończy się określoną ilość zadań nie można odebrać nagrody. Problem jest już nam znany i pracujemy co sił by został naprawiony jak najszybciej. Proszę o trochę cierpliwości w związku z tym. Pragnę również podziękować wszystkim co nadesłali do nas zgłoszenia o występującym problemie. Dzięki czemu mogliśmy dosyć szybko podjąć akcję naprawy błędu.

Pozdrawiam
Shihura
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Proponuje w zamian za te problemy, przedłużyć Nam graczom czas eventu o kilka dni.
 

DeletedUser14610

Guest
A ja się pytam, kiedy to mulenie na targu się skończy????
 

DeletedUser14610

Guest
A tak po chłopsku? Gram już 5 lat i nigdy nie miałam takich problemów. Sprzęt niby o coraz wyższych parametrach, a tu takie kwiatki?
 

kasia2389

Arcyksiążę
Programiści HTML5 zauważyli ten problem, opracowali na to lekarstwo i we wtorek wgrali na serwer testowy, gdzie jest testowane i jak zostanie zatwierdzone w następnej wersji znajdzie się na serwerach żywych.
5 lat to szmat straconego czasu, tych lat nie odda nikt:

 

Atli

Hrabia
Do czego to dochodzi...zamiast podziękowania za zwrócenie uwagi na popełnione błędy w wiadomości, usuwacie post. A część błędów dalej zostaje. Przynajmniej "graczów" zniknęło :-P
 

DeletedUser

Guest
Na G prawidłowo otrzymałem nagrody, grałem na wersji pecetowej.
 

DeletedUser19629

Guest
Witam.

Witam wszystkich Graczy. Jak pewnie zauważyliście od rozpoczęcia Eventu Linii Historicznej Czyngis-chana powstał problem, gdzie już na starcie eventu jest on zakończony i mimo, iż ukończy się określoną ilość zadań nie można odebrać nagrody. Problem jest już nam znany i pracujemy co sił by został naprawiony jak najszybciej. Proszę o trochę cierpliwości w związku z tym. Pragnę również podziękować wszystkim co nadesłali do nas zgłoszenia o występującym problemie. Dzięki czemu mogliśmy dosyć szybko podjąć akcję naprawy błędu.

Pozdrawiam
Shihura
Event znowu nieciekawy.Szczególnie przez te punkty rozwoju,które trzeba wyłożyć do każdego zadania.I jak zwykle chodzi o diamenciki.KASA,KASA.KASA.
 

Atli

Hrabia
Jeden lubi ogórki.....

Event znowu nieciekawy.Szczególnie przez te punkty rozwoju,które trzeba wyłożyć do każdego zadania.I jak zwykle chodzi o diamenciki.KASA,KASA.KASA.

a drugi ogrodnika córki....

"Fajny, przyjemny i krótki event, w końcu coś bez mnóstwa ulepszeń, dlatego pierwszy raz od dawna skusiłem się na zrobienie zadań. U mnie obyło się bez komplikacji, o jakich piszą niektórzy, więc cieszę się już z bonusu militarnego :)"
 

Artur Underwood

Szlachcic
Linia historyczna szybka łatwa i przyjemna.
Event znowu nieciekawy.Szczególnie przez te punkty rozwoju,które trzeba wyłożyć do każdego zadania.I jak zwykle chodzi o diamenciki.KASA,KASA.KASA.
nie wiem o co Ci chodzi ale przecież akurat punkty rozwoju ciagle wydajemy i trzeba do tego diaxow ani kasy, argument całkowicie nietrafiony. Jedyny problem w całej historii to postęp na mapie.
 

DeletedUser20205

Guest
Do czego to dochodzi...zamiast podziękowania za zwrócenie uwagi na popełnione błędy w wiadomości, usuwacie post. A część błędów dalej zostaje. Przynajmniej "graczów" zniknęło :-P

Ciesz się, że się nie spotkałeś z agresją. Ja po (kulturalnym!) zwróceniu uwagi na byka najczęściej spotykam się z tekstami:
- "A co, polonistą jesteś?!"
- "Bede pisal(a) jak mi sie podoba!"
- "No i co z tego?"
- "Jestem dyslektykiem i jestem z tego dumny!"
- itp.
A zdarza się, że sypią wulgaryzmami. Niestety, dzisiejsza młodzież (nie cała oczywiście, ale znaczna część, o ile nie większość) nie ma za grosz szacunku do języka ojczystego. To, że szkoły ich niewiele nauczyły, też specjalnie nie dziwi, w końcu w tym kierunku szły wszystkie tzw. "reformy". Co gorsza, nieuctwo często idzie w parze z butą, a nawet z bezczelnością. A przede wszystkim idzie w parze z brakiem szacunku dla odbiorcy - mało kto w ogóle zadaje sobie trud przeczytania tego, co zostało napisane, przed wysłaniem.

Ale wracając do tematu - błąd został załatany (zupełnym naprawieniem tego nazwać nie można) w ten sposób, że możliwe było ukończenie "eventu", ale niestety już nie wykonanie wszystkich zadań. A ściślej, gracze, u których błąd wystąpił, musieli zacząć od zadania nr 2, czyli jedna losowa nagroda przepadła. Po ponownym zgłoszeniu problemu otrzymałem wiadomość, że moje zgłoszenie jest "w trakcie weryfikacji". I tak pozostaje do chwili obecnej. Skończyła mi się cierpliwość po kilkunastu godzinach weryfikowania, zdążyłem już "event" ukończyć, a oni sobie nadal weryfikują.

Jestem ciekaw, czy ocenzurują pierwszą część niniejszego wpisu.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Do czego to dochodzi...zamiast podziękowania za zwrócenie uwagi na popełnione błędy w wiadomości, usuwacie post. A część błędów dalej zostaje. Przynajmniej "graczów" zniknęło :-P
Ależ podziękowanie zostało wysłane, tylko, że pierwszej osobie, która zwróciła na to uwagę. Twój post został zauważony już po zmianach, a że był zdublowany i nie na temat to został usunięty :).
 

DeletedUser11629

Guest
Do czego to dochodzi...zamiast podziękowania za zwrócenie uwagi na popełnione błędy w wiadomości, usuwacie post. A część błędów dalej zostaje. Przynajmniej "graczów" zniknęło :-P
Część?! :/ "Graczów" to byla tylko wisienka na tym kompletnie zepsutym torcie... Nie moze tego edytowac ktos, kto skonczyl przynajmniej 3 klasy podstawowki? Gramatyczno-skladniowy dramat w jednym akcie.

Nie mam pojecia, czemu na wydawanie PR ktos pisze "kasa, kasa". 24 dziennie ma za free, niech sie ogarnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry