Bazar-budynek eventowy-jak przekazać "koronę" dla mojej gildii ?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser16855
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser16855

Guest
Hej wszystkim czy ktoś wie na jakich zasadach przekazuję koronę wyprodukowaną w Bazarze do skarbca gildii ?
Pytam , bo wylosowałam Bazar w kasynie, wyprodukowałam już 2 korony, a po kliknięciu zbierz, nie pojawiają mi się one nigdzie na stanie. W skarbcu gildii też nie przybywa koron, wie ktoś coś, jakaś podpowiedź ?
:shame::(
 

DeletedUser13596

Guest
Potencjał jest dodawany do potencjału gildii po kliknięciu zbioru z budynku. Nie gromadzisz żadnych koron, wejdź w zakładkę "poziom" w gidii - tam jest dodawany potencjał z Twoich Bazarów.

BTW używanie bazarów do produkowania potencjału dla gildii to skrajny mesjanizm. Wykorzystaj go do produkcji PR, to się bardziej przysłuży Twojej gildii w dłuższej perspektywie czasu.
 

DeletedUser16855

Guest
Dziękuję za podpowiedź i wyjaśnienie, fakt - punkty rozwoju :) ale frajda jest z nowości - trudno było nie sprobować wyprodukować korony ;)
Natomiast w kwestii dodawanego potencjału, zrobiłam zrzut ekranu stanu koron z zakładki "poziom" w Gildii, niestety nic nie przybywa mimo że wyprodukowałam już dwie - stąd moje pytanie. Może jakiś błąd serwera, jeśli korony wchodzą tam automatycznie, to w moim przypadku tak się nie dzieje. Produkuję teraz trzecią - sprawdzę po raz ostatni czy przybywa potencjał z produkcji Bazaru. Jeśli nie przybędzie nic, to rozumiem, że trzeba problem zgłosić do supportu ?
 

DeletedUser16855

Guest
Aaaaaa :):):) no to chyba już mam wszystko jasne, dziękuję za wyjaśnienie PablooS.
 
Status
Zamknięty.
Do góry