Battlestar Galactica Online !

  • Rozpoczynający wątek Raffaell
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witajcie,

Mam dla was propozycję do zagrania w grę Battlestar Galactica Online
Jest to kosmiczna strzelanka na przeglądarkę w stylu MMORPG

Całkiem ciekawa,bezpłatna , chyba najlepsza grafika 3D jak na grę przeglądarkową .

Wcielamy się w pilota , istnieją 2 frakcje Ludzie i Cyloni ,którzy rywalizują miedzy sobą .
Walczymy o cenne surowce .

Z mojej strony chciałbym też dodać że prowadzę nabór nowych graczy do eskadry Galactic Warriors .


Gram na serwerze Tauron
Strona: ludzie ,koloniści (Niebiescy )
Mój nick w grze :SGT_RAFA

Jeżeli macie jakieś pytania , chętnie odpowiem, eskadra jest stworzona wyłacznie dla nowych graczy , pomagam w zapoznaniu się z tą grą .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Mam pytanie: czy do tej gry trzeba pobrać "klienta gry" na swój komp?
 

DeletedUser

Guest
Tak trzeba pobrać 1 rzecz ,aby ta gra chodziła . Jeśli bylibyście zainteresowani zagrać razem ze mną piszcie na gg 9084314.
Chętnie pomogę :)
 

DeletedUser7453

Guest
próbowałem się zarejestrować chyba z 10 razy i ni:mad:c
 

DeletedUser

Guest
dziwne, że nie mogłeś się zarejestrować... grałem w to jakiś czas temu ale nie pamiętam, żeby były jakieś problemy przy logowaniu/rejestracji

Ogólnie polecam gierkę, zwłaszcza jeśli ktoś jest fanem serialu, wtedy sam fakt latania Viperem czy innymi jest ciekawym doświadczeniem. Niestety przestałem w to grać ze względu na czas... :( w innym wypadku pewnie pogrywałbym czasami. Nie pamiętam dokładnie etapu do jakiego doszedłem ale miałem już średniego stateczka i chyba 2 myśliwce.
Fajne czasem były ustawki... zwłaszcza jak ktoś przyleciał Pegasusem czy Basestarem ;P
 
Do góry