Bathory Calculator -- apka do 1.9 na Androida oraz iOS

reijoslav

Szlachcic zagrodowy
Służę wyjaśnieniami :)

Wkład własny podawany jest tam, gdzie na obrazku poniżej jest jedynka w czerwonym kółeczku. Po wpisaniu liczby należy kliknąć "Ustaw".

Podobnie wkład innych inwestorów, wpisujemy wartość i klikamy "Dodaj".

Kolejne pola poniżej pokażą wartość bloku, jaki trzeba zrobić, oraz czy wszyscy wrzucili tyle PR ile powinni. Na każde miejsce można też kliknąć palcem, pojawi się wtedy krótki opis danego miejsca.

1642178756590.png
 

Roskoshne Zuo

Szlachcic
To chyba mamy inne apki bo ja tego nie mam. Przeskoczę z laptopa to może wstawię screen aczkolwiek nie chce mi się.
Helper robi wszystko za mnie tak czy siak.
 

reijoslav

Szlachcic zagrodowy
Zwróć uwagę na przyciski na dole ekranu, "Łatwy" oraz "Zaawansowany". Możliwość wpisywania wkładu własnego jest w widoku zaawansowanym. ;)

Helper istnieje tylko jako plugin do przeglądarki. Jeśli ktoś gra tylko na telefonie, nie ma do niego dostępu. :hide:
 

Roskoshne Zuo

Szlachcic
Ale ma FoE Wingman ;)

Zwróć uwagę na przyciski na dole ekranu, "Łatwy" oraz "Zaawansowany". Możliwość wpisywania wkładu własnego jest w widoku zaawansowanym. ;)

Helper istnieje tylko jako plugin do przeglądarki. Jeśli ktoś gra tylko na telefonie, nie ma do niego dostępu. :hide:
Znalazłam - Kalkulator bloków. W ulubionych tego nie ma. Dopracować to musicie.
 

reijoslav

Szlachcic zagrodowy
@Królowa Daenerys -- w ulubionych tego nie ma, ponieważ ulubione nie są kalkulatorem, są jedynie listą pereł. Bloki wylicza się w kalkulatorze bloków :haha:. Druga sprawa, FoE Wingman nie ma wkładu własnego 8>.

@Putin12 -- zgadzam się, że wystarcza bez problemu, gdy chce się pomnożyć jedną liczbę przez drugą, w bardziej zaawansowanych scenariuszach potrzeba lepszych narzędzi. Tutaj z pomocą przychodzi nasz kalkulator 8>.
 

Marik

Książę
zgadzam się, że wystarcza bez problemu, gdy chce się pomnożyć jedną liczbę przez drugą, w bardziej zaawansowanych scenariuszach potrzeba lepszych narzędzi. Tutaj z pomocą przychodzi nasz kalkulator 8>.
możesz podać przykład bardziej zaawansowanego scenariusza z którym nie poradzi sobie zwykły kalkulator?
 

reijoslav

Szlachcic zagrodowy
Z miłą chęcią. Chciałbym sprawdzić ile potrzebuję punktów PR aby porobić odpowiednie bloki w Terakotowej Armii, gdy chcę ją szybko wypoziomować z 60 do poziomu 80, wrzucając ją na wątki 1.9, ale pierwsze miejsce mam dla znajomej która może wrzucać 1.92. Z kalkulatorem Bathory jest to możliwe :)

1642192981011.png
 
Do góry