Barbarzyńcy

  • Rozpoczynający wątek adenio
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam wszystkich. Chciałbym dodać nowy post. Wpisujemy wszystkich którzy z nudów, przyjemności wybierają sobie np was i grabią wam cenne surowce CODZIENNIE. Piszę ten post bo nie podoba mi się (to jest moje zdanie) i kwestia ta powinna być uregulowana. Chodzi mi o graczy co wyprzedzaja nas o 2 epoki. I czy admin nie może tego uregulować? Bo np taki rok71 to chyba ma niedobór żelaza (stal). Ja rozumiem że trzeba zdobywac surki ale ja np wybieram sobie każdego dnia kogos innego. ;) Jak sie nie da trudno. To jest zabawa. Nie jestem uzalezniony od gry. Ale zachęcam do tworzenia bazy
 

Wanat70

Wójt
a po co to robić jakąś baze? przecież w tej grze chodzi właśnie o to by grabić,walczyć i tak dalej
 

bartekmod

Książę
właśnie zachęciłeś mnie do odwiedzin u sąsiadów :)


edit:
zgarnąłem już 40 sztuk towarów, 2 PR, 3 razy galerie sław na chwałę Gildii zrabowałem, oraz wziąłem sobie spore ilości złota i młotków

zasłużyłem już by znaleźć się na tej zaszczytnej liście?
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser12062

Guest
Plądrowanie to element gry... Wiele razy o tym była mowa. A pretensje należy mieć do siebie, że się surowców nie pilnuje, a nie do kogoś, kto nas zaatakował i splądrował... Bazy też nie będziemy tworzyć i temat jest do zamknięcia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry