Bank Nasion

Feandil

Wójt
1. Czy Château Frontenac daje bonus do losowych nagród?
2. Czy wypadają tez diamenty?
3. Czy działa przy mass-motywce? Wpada wtedy kilka nagród (jeśli się wylosują) i zbiera się podobnie, jak resztę z auto-motywki? I też z bonusem z ChF?

Dużo "czy"...
A tak się zastanawiam, czy postawić.

X_SS_ArcticFuture_Landmark3-e91126603.png
 

mastika

Wicehrabia
1. nie
2. tak, 50 sztuk
3. tak, masz okienko z listą nagród za motywkę, jest po prostu powiększona o to, co wyrzucił BN.
Cenię sobie tę perłę, mam zdaje się na 49 czy 50 lvl i nie ma dnia żeby nie wpadło coś górką :)
 

Marik

Książę
1/2. Chf działa TYLKO na zadania poboczne, specjalne i lini głównej zwiększając ich ilość o x %, jak za zadnanie masz dostać diamenty to z chf dostaniesz ich więcej w zależności od poziomu.
3. Tak jest szansa na diamenty ale na 80 lvl wpadnie ci może 50 diamentów raz na tydzień. Nie łącz chf i Bn bo to tak nie działa, chf jest od zadań bn od motywacji, jedno nie wpływa na drugie
 

LimakT

Baronet
3. Tak jest szansa na diamenty ale na 80 lvl wpadnie ci może 50 diamentów raz na tydzień. Nie łącz chf i Bn bo to tak nie działa, chf jest od zadań bn od motywacji, jedno nie wpływa na drugie
80 poziom ->12,5% bonus perły
70 sasiedzi+70 gildia +150 znajomi = 290 motywacji (nie daje maksymalnych możliwych ilości bo mało jest to prawdopodobne)
290*12,5%= 36.25
36.25*1,1%(średnia szansa na wylosowanie diamentów) = 0.398
0.398*50= 19,93 (tyle średnio wypada codziennie diamentów)
7*19.93=139,56 uśredniając tyle diamentów na tydzień z tej perły na 80 poziomie o ile dobrze liczę

Jeszcze widzę informacje ,że nie działa ona jeśli dana osoba nie ma nic do zmotywowania. Dlatego na pewno daje jeszcze mniej niż to co policzyłem wyżej.

Z drugiej strony można pokombinować wykorzystując jej bonus. Można ogarnąć sobie 2 dobre gildie(i co 2 tygodnie przechodzić pomiędzy nimi po GPC). Chodzi o to ,że po odejściu z jednej zanim przejdziemy do tej 2 to jeszcze zwiedzamy gildie które mają otwarta rekrutacje i motywujemy wszystkich a potem odchodzimy. Nie wiem na ile to by było opłacalne ale chyba można tak robić i perła powinna dawać nagrody.

Według mnie perła nie jest warta stawiania jeśli miasto projektujemy pod % do ataku.
 

Johnny McBride

Wicehrabia
Jak masz miejsce i nie masz co robić z punktami to jak najbardziej możesz taką Perłę postawić. Ja mam od długiego czasu i bardzo sobie chwalę . Z matematyką nie będę dyskutował, natomiast mając tą perłę na poziomie 100+ praktycznie nie ma dnia żeby jakieś diamenty nie wpadły, a często jest to po 100 dziennie albo i więcej. No ale wiadomo nie jest to perła z gatunku tych niezbędnych.
 

wSCIEKLY23

Wicehrabia
95 lvl BN, gdyby nie auto motywka to bym nie stawiał, w ostatnim czasie tak co drugi dzień 50 diaksów wpada, a zdarzają się sytuacje, że i 150 wpadnie
jestem bardzo zadowolony z tej perły, do tego dzięki niej mogłem usunąć sobie budowniczych sań ( nie każdy stawia tylko budynki do ataku) przez co wpadło trochę dodatkowego miejsca
 
Do góry