[Perły Architektury] BANK nasion - zwiekszenie nagrod

  • Rozpoczynający wątek Użytkownik usunięty (13435)
  • Data rozpoczęcia

czy jestes za zwiekszeniem ? (oceania)

  • Tak

    Głosy: 8 57,1%
  • Nie

    Głosy: 6 42,9%

  • W sumie głosujących
    14

DeletedUser

Guest
Kwestia jest prosta

zwięksenie do ilosci majacej jakieś znaczenie ilości danych nagród.

Otóz
BN daje:

- młotki (ok 21 k)
- towary (20 łącznie)
- diamenty (50 - bez zmian)
- medale (ok 900)

wiecej poki co nie dostałem

na czym polega problem?

obecnie produkuje w 1 zakladzie 128 304 młotkow podstawowo lub x2 jak zmtywowane.
to mi daje ok 260 000 mlotkow z 1 fabryki a mam ich 5 - czyli dostaje ponad 1 kk mlotkow na dobbe.
wiec zwiększcie nagrode młotków do jakiejs sensownej ilości z 21k na 210k a najlepiej na 2,1kk

wtedy mlotki z BN za motywacje beda miały sens

Towary - obecnie produkuje 200 na dobe koralowców (oceania), a wy mi tu z BNa wyskakuje marne 20 towarów i to rozbite na 5 rodzajow - weście to zwiększcie do jakiejs liczby majacej wiekszy sens - 200 szt pojedynczego towaru.

medale - mam tego ok 360 k - myslicie ze ledwo 1k mnedali cos znaczy? Powiem wam ze nie dosc ze to nedzne grosze to jeszcze nie przydatne.
jak chcecie by medale mialy sens jako nagroda z BNa to dajcie ich nie 900 lecz 9 000.

Sa pewnie nagrody jakich jeszcze z BNA nie dostałem wiec tez proponuje je zwiekszyć tak x100.
 

DeletedUser17245

Guest
Twój pomysł raczej nie przejdzie z dwóch powodów:
1. Nikt nie kazał Tobie jak i nikomu innemu budować tej Perły.
2. Czemu zwiększyć bonus akurat tej Perły? Bo jest Słaba? Notre Dame i Koloseum też do najlepszych nie należą... Nikt nie prosi o ich wzmocnienie.
Budowa Pereł to powinien być świadomy wybór gracza, wszak możesz sprawdzić jakie bonusy daje. Jeśli nie podobają Ci się bonusy, to nie powinieneś jej budować. Rada ode mnie - nie rozbudowuj dalej tej Perły. Przynajmniej do czasu, aż faktycznie miałaby dostać ewentualnego boosta.

Jeśli Perła faktycznie miałaby dostać ulepszenie, to najlepiej jakby za wsparcie można było dostać nagrody identyczne jak ze Studni Życzeń, z takimi samymi procentowymi szansami na nagrodę. Wtedy zastanowiłbym się nad jej postawieniem :)
 

DeletedUser17038

Guest
Słaba perła i taka zostanie po co ma poprawiac ją inno
 

kasia2389

Arcyksiążę
eśli Perła faktycznie miałaby dostać ulepszenie, to najlepiej jakby za wsparcie można było dostać nagrody identyczne jak ze Studni Życzeń, z takimi samymi procentowymi szansami na nagrodę. Wtedy zastanowiłbym się nad jej postawieniem
Wydaje się, że tak jest za wyjątkiem PR. To czyni ją 3-4 krotnie wydajniejszą od studni
Bank przy maksymalnej ilości znajomych (około 300) przy 3% i zajętości 30 kratek, daje średnio statystycznie 9 razy zbiór, czyli tyle co 9 studni, które zabiorą, nie licząc dróg 9 x 9 = 81 kratek.

studnia:

25% 25% 29% 10% 10% 1%
AF 24,500 18,700 20 280 2 50


Bank

28 % 28 % 33 % 10 % 1 %
AF 24,500 18,700 20 280 50

Studnia daje towary nieprzetworzone a bank towary z epoki gracza.

http://forgeofempires.wikia.com/wiki/Seed_Vault
http://forgeofempires.wikia.com/wiki/Wishing_Well
 

DeletedUser17245

Guest
sam fakt, ze nie daje PRow sprawia ze perła wiele traci na wartości, bo jedyne użyteczne nagrody to towary i diamenty
 

DeletedUser17290

Guest
a mi się tam opłaca na same towary z mojej epoki a co dopiero że diamenty można wygrać !
AF
 
Do góry