Bank nasion warto czy nie go postawic

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13672
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser13672

Guest
Witam pytanie czy warto mieć tą perle ,co ona daje takiego dobrego w tych nagrodach ktoś coś konkretnie wie ma ja na wysokim poziomie. Proszę o rady czy warto polować ja te plany i zbierać pr na surowce czy lepiej odpuścić ?
 

DeletedUser3372

Guest
kazdy sam powinien dopasowac sobie perly do swojego charakteru gry
 

DeletedUser2383

Guest
Z opowiadań miejskich szamanów można usłyszeć plotki, że to taka ogromna studnia życzeń i takie też nagrody oferuje.
 

DeletedUser

Guest
pytałem swoich znajomych , którzy postawili tą perłe u siebie .... zdecydowane odpowiedzi uzasadniające postawienie BN były takie .... aaaa bo surowca miałem / miałam sporo , aaaa bo miejsce było na trawniku i jeden wspólny głos ... narazie to jest bo jest , szału nima :( jak będzie bida z miejscem to wywalę !
ot i recenzja perły ;} tych co ją mają
 

DeletedUser4614

Guest
Moim zdaniem warto. Pod warunkiem ze wybuduja sie ją na jakis konkrety pozom 80 - 100 ... Zdecydowanie lepsza niz Dynamic Tower, i wydaje mi sie ze podpasowane tym co daje do WYPRAW, do negocjacji.. Zakladajac ze rozwoj Wypraw, to nie koniec, i ze bedzie trudniej, bedzie czesciej trzeba robic negocjacje anizeli walki, to Bank Nasion mi pasuje nagrodami to pokrywania kosztów wypraw tj. monety, młotki, towary, diamenty.

scr.hu/XeWplG - oczywiscie zagadka wciaz trwa... ile maxymalnie wzrosnie przyrost bonusu i ile na sensowym poziomie (bez dokladania kilku tysiecy wlasnych PR) bedzie mozna tego bonusu zrobic.. Byl przyrost +0,09 % - 0,10% aktualnie przy 40 poziomie jest 0,13 . Nabiera to wiekszego sensu, Licze ze do 0,20 dojdzie ..

Przeciez wiadomo ze przy tak przypakowanej perle jaką jest ARKA, nie dadza ARKI 2 .... bo miasto gracza 5 letniego , nowy i ambitny gracz moglby zrobic w pol roku :)
 

krzysw

Wicehrabia
aleq - te diaxy wpadły Ci na którymś świecie czy to screen z bety? Bo u mnie jeszcze się z diaxami nie spotkałem, choć mam ją od pierwszego dnia jak tylko weszła :( Co więcej - jesteś pierwszą osobą, która mówi o diaxach z Banku poza betą...
 

DeletedUser4614

Guest
na Dinegu mam tę perłę... diamenty wpadły juz kilka razy. Raz nawet dzień w dzień po 1 razie... za 40 poziomow jak bede mial juz 80 powiem wiecej :) ale pewnie juz wszyscy beda te perle budowac i sami wyciagac wnioski co autor miał na myśli dając tę perłę.. :)
 

herde

Baron
Moim zdaniem warto. Pod warunkiem ze wybuduja sie ją na jakis konkrety pozom 80 - 100 ... Zdecydowanie lepsza niz Dynamic Tower, i wydaje mi sie ze podpasowane tym co daje do WYPRAW, do negocjacji.. Zakladajac ze rozwoj Wypraw, to nie koniec, i ze bedzie trudniej, bedzie czesciej trzeba robic negocjacje anizeli walki, to Bank Nasion mi pasuje nagrodami to pokrywania kosztów wypraw tj. monety, młotki, towary, diamenty.

scr.hu/XeWplG - oczywiscie zagadka wciaz trwa... ile maxymalnie wzrosnie przyrost bonusu i ile na sensowym poziomie (bez dokladania kilku tysiecy wlasnych PR) bedzie mozna tego bonusu zrobic.. Byl przyrost +0,09 % - 0,10% aktualnie przy 40 poziomie jest 0,13 . Nabiera to wiekszego sensu, Licze ze do 0,20 dojdzie ..

Przeciez wiadomo ze przy tak przypakowanej perle jaką jest ARKA, nie dadza ARKI 2 .... bo miasto gracza 5 letniego , nowy i ambitny gracz moglby zrobic w pol roku :)
Nie wyobrażam sobie, żeby nie dało się przejść wszystkich konfliktów w wyprawach walką :)
 

DeletedUser8350

Guest
dlatego wspomagac powinno nas towary ze skarbca powinny byc dostepne dla wlascicieli dildi i liderow...
Ja mam taki pomysl mysle ze wielu sie zgodzi ze mna ze powinno byc mozliwe uzywanie towarow wplacanych do skarbca mowie tu o zalozycielach gildi gdyz wielu gildi nie gra w gvg tak jak ja wiec uwazam ze. Powinno sie uzywac towarow ze skarbca
 

DeletedUser11629

Guest
Mój Bank już 4 razy dał diaxy, a mam go zaledwie na 7 poziomie :p
A wybudowałam, bo 8 planów dostałam z samej motywki... monument ku czci losowości Inno :haha:
 
Status
Zamknięty.
Do góry