Balans obozów i towarów na GPC

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Księgi run się zmieniły, doświadczenie się dodało, dodano kompletnie nowy dział inną grę wręcz, do tego inne takie.
Zmieniła się cała gra ale co ja się tam znam. A CS to nawet zrobił kolejną wersję i oczywiście też miał zmiany.
to chyba w inną gre gramy ;)
mapa ta sama
cele ta same
turrety te same
baron i dragon dalej jest (nowe dragony, ale sam objective został)

zmiana gpc to tak jakby zabranie jednej linii w lolu lub jak pisałem - ogranicznik kill - by inni tez mogli zabijać bo kto to widział, że jedna osoba może ciągnąć całą drużyne (największa zaleta lola)
Więc w czym problem powoli bo nie rozumiem.
W gpc są nagrody, w porównywanym gvg nie ma połowy z tych nagród, w wyprawach są nagrody które też pewnie są śmieszne.
Jezu, Ty nie umiesz czytać i interpretować.

Nagrody indywidualne w GPC - są super.
ALE NIE SĄ KONIECZNE.
Jeżeli to z nimi jest problem - wywalić je i niech będzie jak w gvg. Brak nagród indywidualnych.

Aktualnie Natalio, NIE MA ŻADNYCH korzyści gildyjnych z walki na GPC. To jest jest podstawowa, rzecz, której wy support, nie widzicie.
Uważacie, że te 1000X18 prestiżu to jest wpływ GPC na ranking. To jest kupa, a nie wpływ na ranking bo 1000 LP w diamencie ma około 50-80 gildii.
Max punktów z GPC powinien mieć faktyczny TOP.

Może inaczej bo zaraz powiecie, że 50-80 gildii to mało jak na świecie jest ich około 7000 (na E) i % wychodzi to fajnie. (i za pewne takimi statystykami się podpieracie mówiąc, że jest cacy.

Ale.
Faktycznie w tą gre gra max 100 gildii.
miejsca 101-7000 są do wycięcia (z liczenia w statystykach balansu), bo oni nie grają GPC, GvG ani nic innego.
Należy różnicować top 10
top 20
top 30

nie top 100
top 1000
top 5000

Dlatego ja wrócę do tego że wyprawy są najlepiej jak dla mnie, opracowane pod tym względem. Mamy korzyści dla gildii i koszta dla gildii, mamy wkład gracza i możliwość zdobycia czegoś przez gracza.
WG dają coś sensownego gildii? he he, dają drobny bonus do lvl gildii - ktore to bonusy za lvl w aktualnym FOE są także śmiechu warte.

Ogólnie całe FOE ma problem z nagrodami. Ośiągnąłes epoke kosmiczną? Wow łap tu kilkadziesiąc PR (XD), troche młotkó i zlota

Wygrałeś w wieży sąsiadów robiąc 5k walk w epoce? Prosze oto Twoje 13 490 medali (XD), gdy ostatnie rozszerzenie kosztuje kilka milionów.

nagrody z wieży PVP to także mem, ale tu szaleństwo, można wyciągnąć ze skrzynek około 200 PR tygodniowo więc w porównaniu do innych trybów - PVP jest rozrzutne i czekam na balans i nerf tych nagród bo są za mocne... (uwaga ironia)

Inno uważa, że daje nagrody, a ich wartośc jest NIEPORÓWNYWALNA do wkładu i atkwyności - którą oczekujecie.

Dajcie za przeproszeniem słowo na g zamiast nagród a oczekujecie walki 11 dni 24/7.

Dajcie coś wow - to będzie wow

Dajecie śmieci - to gracze robią "śmieci" - układają się
bo po co mamy wypruwać flaki xD NIC Z TEGO NIE MAMY, taniej się ułożyć niż walczyć bo nie ma po co walczyć...

kiedy do was do dotrze.
GRA NIE DAJE NIC W GPC CO BY BYŁO WARTE STARAŃ GILDYJNYCH.
aktualne GPC nagradza TYLKO indywidualne starania.
i zamiast NAGRODZIĆ GILDIE, karacie indywidualne starania.

Autentycznie przez te zmiany będę zmuszony do znalezienia kolejnej gry <obok FOE> bym mógł zająć czymś czas... To jest cały problem na który top narzeka. dajcie nam grać, dajcie więcej aktywności
ZASYPCIE nas AKTYWNOŚCIAMI (wartymi poświęcenia czasu, które w odpowiedni sposób to nagradzają...)
 

Endriu*

Baron
edit miałem na karmić trolla.. Kończy się edycja na becie, czekamy co dalej
 
Ostatnia edycja:

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Jezu, Ty nie umiesz czytać i interpretować.
Nie wiem czy Jezu potrafił czytać i interpretować, tym bardziej nie jestem z nim na Ty :shame:

miałem na karmić trolla.. Kończy się edycja na becie, czekamy co dalej
Też już dalej będę strać się stosować dietę.


Chce tylko dodać do postu Grzesia powyżej. Że mój wcześniejszy post odpowiada na ten.
Przeczytaj jeszcze raz, może inne wnioski wyciągniesz.

P.S.
Tak zmienili mapę na lolu, zmienili cały system rozgrywki właśnie runami, zmienili wiele, ale co ja się tam znam, ponoć ledwo czytam, a co dopiero interpretuje. Wiem natomiast że to nie jest forum tej gry i jest ona diametralnie inna od naszej... Chyba tylko skrót ma podobny bo 3 literowy. Liczyć umiem wychodzi z tego wszystkiego ;)
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Nie wiem czy Jezu potrafił czytać i interpretować, tym bardziej nie jestem z nim na Ty :shame:


Też już dalej będę strać się stosować dietę.


Chce tylko dodać do postu Grzesia powyżej. Że mój wcześniejszy post odpowiada na ten.
Przeczytaj jeszcze raz, może inne wnioski wyciągniesz.

P.S.
Tak zmienili mapę na lolu, zmienili cały system rozgrywki właśnie runami, zmienili wiele, ale co ja się tam znam, ponoć ledwo czytam, a co dopiero interpretuje. Wiem natomiast że to nie jest forum tej gry i jest ona diametralnie inna od naszej... Chyba tylko skrót ma podobny bo 3 literowy. Liczyć umiem wychodzi z tego wszystkiego ;)
i jak zawsze uciekasz od dyskusji zamiast odpowiedzieć ;)
zwłaszcza na ten fragment o "nagrodach" które Twoim zdaniem aktualnie są xD
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
SMutne, że w supporcie tej gry są osoby popierające ograniczniea rozgrywki

Możęmy wcale nie grać w tą gre skoro wam się podoba wizja wejścia na 30 minut i skończenia gry?

I btw, robienie 1,9 i "granie w gildii 2 osobowej z kolegami" to nie jest granie w tą gre i takie osoby powinny być pozbawione możliwości wypowiadania się na temat gry bo jest to absurdalne.
Macie problem, żę są ludzie bardziej aktywni od was, którzy kochają wyścig szczurów i chcą poświęcic 10-15h dziennie na gre, ale wy tego czasu nie macie, więc lepiej odebrać tą możliwość ;)
 

Atli

Hrabia
SMutne, że w supporcie tej gry są osoby popierające ograniczniea rozgrywki

Smutne, ze przekształciłes się w trolla.
Możęmy wcale nie grać w tą gre skoro wam się podoba wizja wejścia na 30 minut i skończenia gry?

Bądź konsekwenty, przestań grać. Mnie wejście na 30 minut bardzo odpowiada.
I btw, robienie 1,9 i "granie w gildii 2 osobowej z kolegami" to nie jest granie w tą gre i takie osoby powinny być pozbawione możliwości wypowiadania się na temat gry bo jest to absurdalne.
Macie problem, żę są ludzie bardziej aktywni od was, którzy kochają wyścig szczurów i chcą poświęcic 10-15h dziennie na gre, ale wy tego czasu nie macie, więc lepiej odebrać tą możliwość ;)

Zacznie się szkoła to się i "wyścig szczurów" i biadolenie skończy.

A endriusz69 ma rację - NKT.
 
Jak dla mnie, w temacie gry nie powinny się wypowiadać osoby mające staż mniejszy niż 5 lat. Gildia oraz jej liczebność nie powinna mieć znaczenie w możliwości wypowiadania się na temat gry, jak tu niektóre jednostki oderwane od rzeczywistości napisały. Staż gry i poznanie jej mechanik, łącznie z poznaniem kto z kim śpi, jest tak naprawdę tym co daje możliwość wypowiadania się na tematy, nie osoby które myślą że karta kredytowa daję więcej przywilejów. Nie jest tak, tak samo szufladkowanie graczy na tych gorszych i lepszych, świadczy o niezbyt dobrych cechach takiej osoby, i aż się cisną pewne porównania z pewnymi historycznymi postaciami w białych kapturach. GPC nie zostało zbyt dobrze zaprojektowane, i wystarczy spojrzeć na WG by zrozumieć dlaczego. Na WG na przeciwko siebie stają naprawdę w miarę wyrównane poziomem gildie. W GPC, w małych gildiach, wystarczy jeden nadaktywny gracz i już taka gildia wskakuje do Ligi w której nie powinna być, a mogłaby, gdyby dobrano jej na przeciwników gildie o podobnym poziomie zaangażowanie graczy.
 

Endriu*

Baron
@Natalia16191 nie do Ciebie piłem z trollowaniem, w tym starym wątku co Agatonka podrzuciła pisałaś całkowicie inaczej niż obecnie, skąd ta zmiana? Spotkaliśmy się na polach już, jak był dobór gildii zepsuty i wrzucało na mapy pod względem stażu. Kilka edycji moje Magic do spóły z Ghostami walczyło z Twoim top 1 Askalonem. Próbowaliśmy układać szachownice, a Wy nam w tym przeszkadzać. Była rywalizacja, po tych zmianach każdy wejdzie na pola, nastuka opór i zakończy dzień, gdzie ta rywalizacja, wyścigi co mieliśmy co chwile? Wydana tona diax na obozy, forty, radości złości, przy tych zmianach to padnie...
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
W GPC, w małych gildiach, wystarczy jeden nadaktywny gracz i już taka gildia wskakuje do Ligi w której nie powinna być, a mogłaby, gdyby dobrano jej na przeciwników gildie o podobnym poziomie zaangażowanie graczy.
I nie ma w tym nic złego. Poziom gildii ocenia ilośc walk zrobionych w czasie 11 dni. Czy 1 osoba zrobi 100k walk czy 10 osób po 10k - nie ma znaczenia.
Skoro ten silny gracz toleruje nierobów - jego problem.

Gildia oraz jej liczebność nie powinna mieć znaczenie w możliwości wypowiadania się na temat gry,
Akurat granie w gildi kilku osobowej to wegetacja
Jeżeli celem dla kogos nie jest top 1 - to nie jest to granie, to jest hobby, wegetacja w grze.

. Była rywalizacja, po tych zmianach każdy wejdzie na pola, nastuka opór i zakończy dzień, gdzie ta rywalizacja, wyścigi co mieliśmy co chwile? Wydana tona diax na obozy, forty, radości złości, przy tych zmianach to padnie...
<3
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
@Natalia16191 nie do Ciebie piłem z trollowaniem, w tym starym wątku co Agatonka podrzuciła pisałaś całkowicie inaczej niż obecnie, skąd ta zmiana? Spotkaliśmy się na polach już, jak był dobór gildii zepsuty i wrzucało na mapy pod względem stażu. Kilka edycji moje Magic do spóły z Ghostami walczyło z Twoim top 1 Askalonem. Próbowaliśmy układać szachownice, a Wy nam w tym przeszkadzać. Była rywalizacja, po tych zmianach każdy wejdzie na pola, nastuka opór i zakończy dzień, gdzie ta rywalizacja, wyścigi co mieliśmy co chwile? Wydana tona diax na obozy, forty, radości złości, przy tych zmianach to padnie...
Z tym trollowaniem to ja tylko cytowałam bo to prawda, wiem że nie do mnie...
Sprzedałeś mnie że byłam w topowej gildii, przed chwilą mnie wyganiali z tematu bo teraz jestem nie w topowej... Jeszcze dodaj że coś tam dowodziłam i ogólnie wyjdzie że gram w tą grę :shame:

Tak, komentowałam inaczej bo w tamtym temacie była bardziej dyskusja o tym co gracz obliczył itd. w tym temacie po latach już dyskutujemy nad zmianą która jest na becie testowana. Moje poglądy się zmieniają z biegiem czasu. W końcu jest to już sporo lat.
Próbowałam to przytoczyć na przykładzie motywacji która była zmieniana przez lata i można znaleźć wpisy moje na forum jak byłam przeciwna jej automatyzacji. A teraz jestem jak najbardziej zadowolona z tej zmiany (mogło by być lepiej z tawernami ale poczekam na ten dodatek)

Tak ładnie podsumowując, naprawdę przez to forum przewinęło wiele pomysłów na zmianę GPC i ja odbieram ten jako jeden z tych usprawniających.
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Nie pisałem Natalai do Ciebie, ani do Agatonki w kontekście nie grania w tą gre i nie znania się. To było skierowane ogólnie do wszystkich. Bez konkretnych nicków.
Próbowałam to przytoczyć na przykładzie motywacji która była zmieniana przez lata i można znaleźć wpisy moje na forum jak byłam przeciwna jej automatyzacji. A teraz jestem jak najbardziej zadowolona z tej zmiany (mogło by być lepiej z tawernami ale poczekam na ten dodatek)
fakt, że się myliłaś i krytykowałaś - tak oczywiście dobre zmiany - rzuca dużą dozę prawdopodobieństwa, że teraz też blędnie oceniasz i za pół roku napiszesz - kurde faktycznie do kitu. Tylko wtedy już będzie za późno
ja odbieram ten jako jeden z tych usprawniających.
Jak zabranie ludziom możliwości walk jest usprawniającym....
Im masz mniejsze miasto tym bardziej ucierpisz....

czy po nowemu będize się liczył wysiłek całej gildii? tak
Czy to sprawi, że większy - bardziej rozwinięty będzie mógł robić więcej, a mniejszy mniej - czyli jesteś większy - możesz więcej - tak

wszystko wygląda fajnie. Tylko jeden problem. ZA PÓŹNO. do was to nie dociera. Ta zmiana byłaby strzałem w dziesiątke na początku pól. Byłbym wtedy mega nią zadowolony.... Bo ona faktycznie sprawi, że duży - rozwijał się więc może więcej. Mały - ma cel by się rozwijac- bić więcej.

Teraz to masakrycznie rozwali to co jest. Teraz mali nie raz są bardziej aktywni niż duzi i trzepią więcej walk bo mają z tego frajdę i ochotę, czują się ważni i potrzebni.... Zabijecie małych graczy tym.
My duzi sobie poradzimy (już to dzis bylo pisane przez kilka osób w tym mnie)


Czasem zdanie - lepiej późni niż wcale nie jest prawdziwe ani dobre. To naprawdę trzeba uzdrowić w inny sposób.
 

i.am

Baron
SMutne, że w supporcie tej gry są osoby popierające ograniczniea rozgrywki

Możęmy wcale nie grać w tą gre skoro wam się podoba wizja wejścia na 30 minut i skończenia gry?

I btw, robienie 1,9 i "granie w gildii 2 osobowej z kolegami" to nie jest granie w tą gre i takie osoby powinny być pozbawione możliwości wypowiadania się na temat gry bo jest to absurdalne.
Macie problem, żę są ludzie bardziej aktywni od was, którzy kochają wyścig szczurów i chcą poświęcic 10-15h dziennie na gre, ale wy tego czasu nie macie, więc lepiej odebrać tą możliwość ;)
Może weź znajdź jakąś pracę ? Zajmij się czymś pożytecznym to nie będziesz spędzał tyle godzin w grze :p
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Może weź znajdź jakąś pracę ? Zajmij się czymś pożytecznym to nie będziesz spędzał tyle godzin w grze :p
Pracuje ;) biurowo, więc moge sobie pozwolić by czasem wejść na gre. I.am, raczej u was w kotach jest też spora ilość takich zapaleńców jak ja, wiec nie masz co się dziwic ;D

Sztuka kompromisów :D a że ja każdy wolny czas jak akurat nie musze pracować spędzam na graniu to mój wybór
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Ten tego, możesz dalej próbować w dziale pomysłów ;>

Lubię patrzeć jak to forum płonie... ^^
Ten tego, cztery pomysły gryzące temat z różnej strony się pojawiły, które wystarczajaco wyczerpują temat. Aktualnie jest moda nie na wymagania by grać (niestety), tylko podejscie, żę jak tos ma duzo to im zabrać i pozwolić mniejszym się cieszyć.

Btw, Inno narzeka ze im sie hajs z diaxów niezgadza, a ma hajs na tak idiotyczne reklamy w TV, które puszcza... któe totalnie nie pokazują nic o ogrze...
wystarczyłoby podać jedno zdanie "w tej grzy nie masz ryzyka, że przez noc stracisz wszystko co postawiłes" (bo ten aspekt jest ewenementem jak chodzi o gry Inno) i macie mase nowych kont w ciągu miesiąca.
 

i.am

Baron
Pracuje ;) biurowo, więc moge sobie pozwolić by czasem wejść na gre. I.am, raczej u was w kotach jest też spora ilość takich zapaleńców jak ja, wiec nie masz co się dziwic ;D

Sztuka kompromisów :D a że ja każdy wolny czas jak akurat nie musze pracować spędzam na graniu to mój wybór
Ale ja nie jestem w kotach:p weź mnie tak nie obrażaj
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Ten tego, to jaki z tych 4 się spodobał?
odsyłam do mojej wiadomości, cyt.: Aktualnie jest moda nie na wymagania by grać (niestety), tylko podejscie, żę jak tos ma duzo to im zabrać i pozwolić mniejszym się cieszyć.
i dlatego żaden się nie spodobał ;)

Aczkolwiek te 10-20 osób na forum (swoją drogą śmieszna liczba), które się udziela nie jest w żaden sposób istotnym wskazaniem.
Może gdyby Inno potrafiło uprościć i połączyć konta gra-forum byłoby ciut więcej ludzi. Sam pamiętam, że ile razy widziałem ankiete czy cokolwiek, kto linkował na świat, jak musiałem zakładać specjalne konto na forum - odechciewało mi się.

Ale ja nie jestem w kotach:p weź mnie tak nie obrażaj
fakt, nie wiem czemu Ciebie zawsze wiązałem z kotami xD Fakt, wy sie za bardzo gpc nie przejmujecie a i tak możecie być top 1-2 (co jest swoją drogą chore - w sensie, nie to że jesteście w top 1-2, bo gvg macie świetne i za gvg na 1-2 zasługujecie, ale to że sie GPC nie przejmujecie, i to nie ma żadnego znaczenia dla rankingu xd)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Tworząc foe plus i robiąc reklamy w grze :p
Jest inna gra inno z reklamami
Chyba są te na mobilce szczególnie, możliwe też że FoE testuje przyjęcie reklam w Inno. Tutaj również IG nie odkryło Ameryki z reklamami... Znów 200 lat za.
FoE plus to taka wersja premium 'miesięczna' jak również w innych projektach.

Ale nie jest to narzekanie. Czekam na Grzesia z cytatem z IG jak narzeka, na braki...
i dlatego żaden się nie spodobał ;)
Ahhh to dlatego, zapewne tylko dlatego. Ja tam widziałam kilka stron dyskusji jak tutaj, ale masz zapewne rację że to dlatego że top gildie jak to pisałeś i ci top lepsi aktywni gracze jak to opisałeś. Są niedoceniani właśnie dlatego nie głosowali na forum bo nie mogli się zalogować, a reszta się nie zna. Albo jest trolem jak Natalia.
Zapewne jest tak jak piszesz więc.
jak musiałem zakładać specjalne konto na forum - odechciewało mi się
Lepiej żeby konta i ludzie krzak z zmiennego IP głosowały, Grześ, Grześ 2, Grześ 3... A poważnie konta na forum są przypisane do kont w grze co daje nam pełna możliwość wiarygodność że jest to gracz. Że wie o czym dyskutujemy i faktycznie posiada on jakąś wiedzę merytoryczną o grze i może choćby zagłosować na pomysł dotyczący gry.

Ale ja się nie znam ponoć.

P.S. z tamtych pomysłów to ten dla mnie zdecydowanie na tak, możesz nawet stworzyć temat w pomysłach o tym i zagłosuje na tak :hide:
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Czekam na Grzesia z cytatem z IG jak narzeka, na braki...
Przecież każdy wie, że powodem jest to, że Inno się niezgadzają księgi bo za mało diaxów na gpc jest wydawane przez szachownice.
To już tyle razy było przez wiele osób tu pisane.
Wprost wy jako Inno - nic nie chcecie nigdy przyznać. Nigdy nie piszecie wprost powodów, nigdy nie informujecie o banach etc. (swoją drogą to jest dziwne, bo publiczny pręgierz - informacja osoba X ban - boty) robiaby mase dobrego i nei narusza to żadnych przepisów... Ale wy nie chcecie. Nie wiadomo dlaczego.
Przejrzystość to jest najlepsze co może robić instytucja w kontakcie z klientem.
Lepiej żeby konta i ludzie krzak z zmiennego IP głosowały, Grześ, Grześ 2, Grześ 3... A poważnie konta na forum są przypisane do kont w grze co daje nam pełna możliwość wiarygodność że jest to gracz. Że wie o czym dyskutujemy i faktycznie posiada on jakąś wiedzę merytoryczną o grze i może choćby zagłosować na pomysł dotyczący gry.
No, własnie nie. Bo musisz przejść ponowną proceudrę rejestracji. Nawet hasło trzeba dać inne niż do gry....
To powinno byc z automatu. Jesteś zalogowany w grze, wchodzisz w forum i piszesz z tego konta.
A nie że musisz osobne konto do forum zakładać... to jest chore.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ale wy nie chcecie. Nie wiadomo dlaczego.
Bo polityka prywatności, RoDo... Inne ogólne warunki handlowe i zasady gry...
Przecież każdy wie,
To gdzie to IG narzeka, bo przecież każdy wie że niedźwiedź polarny jest czarny (true) ale ja się nie powołuje że mi to niedźwiedź powiedział. I w kieszenie mu nie zaglądam.
Dalej czekam na porządny system premium od 10 lat. Jak i to że projekt trwa znaczy mniej więcej tyle że na siebie zarabia, a to że dodatkowo IG puściło kilka nowych projektów to znaczy mniej więcej tyle że coś zarobiło więcej nawet.
No, własnie nie. Bo musisz przejść ponowną proceudrę rejestracji. Nawet hasło trzeba dać inne niż do gry....
Ja mam nawet wielokrotna weryfikację że to ja, potem jeszcze raz i jeszcze raz. Ale sorki jestem z tych co wpisuje hasła zasłaniając klawiaturę.
Niektórzy mówią Paranoik, czytam też wszelkie umowy i gwiazdki, jak i nie zaznaczam wszystkich zgód.
Dziwny człowiek. Dlatego nie rozumiem problemu w zalogowaniu się na forum prócz niechęci. Nie mówiąc już o tym że fora wszelakie to przeżytek.

Miałam nie karmić, miałam dietę stosować... Ehh i tak zeszliśmy z tematu więc pewnie będzie adnotacja że spam.
 

i.am

Baron
Chyba są te na mobilce szczególnie, możliwe też że FoE testuje przyjęcie reklam w Inno. Tutaj również IG nie odkryło Ameryki z reklamami... Znów 200 lat za.
FoE plus to taka wersja premium 'miesięczna' jak również w innych projektach.
Nie wiem bo nie gram w inne ale dla mnie to świadczy tylko o tym że się kasa nie zgadza :p
W doopie z graczem, tworzymy reklamy bo kasa,
Robimy nowe premium bo kasa, a właściwie to powoli idziemy w kierunku pay to win.
W tej grze było fajne to że można było mieć premium z gry a nie wydawać kasę, co oznaczało że grubość portfela nie miała takiego aż wpływu na przewagę w grze.

Ps. Obie te rzeczy zostały wprowadzone w dość krótkim odstępie czasu :p
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Bo polityka prywatności, RoDo... Inne ogólne warunki handlowe i zasady gry...
Rodo dotyczy danych osobowych - daną osobową jest coś co pozwala zidentyfikować osobę fizyczną co do jej REALNYCH danych.
Nick w grze nie jest daną osobową bo nigdy nie da się bezsprzecznie stwierdzić, że osoba X to ona.
Tu się całkowicie błędnie zasłanie RODO.
Dziwny człowiek. Dlatego nie rozumiem problemu w zalogowaniu się na forum prócz niechęci. Nie mówiąc już o tym że fora wszelakie to przeżytek.
Problemem nie jest logowanie się. Problemem jest, że wchodząc pierwszy raz musisz ZAREJESTROWAĆ się na forum. Znowu wpisywac, nick, mail i hasło. Tak jest to pierdoła, tak trwa to minutę, ale ludzie są leniwi i masa ludzi odbija się na czymś takim. A to forum potrebuje ludzi, bo fakt, że na kilkadziesiąt tysięcy graczy tylko 10-20 w porywach do 50 w konkursach, pisze na forum..... to słabo by nie powiedzieć, katastrofalnie.
Na fejsbuku jest więcej rozmów w kontekście gry niż tu xD
Dalej czekam na porządny system premium od 10 lat.
Mamy cudowny forge plus, który jest memem xD
W tej grze porządny system premium musiałby dać z 500 do ataku by był warty zachodu, a wtedy to faktycznie zbliżyłoby do p2w. Albo dodatkowe kilkaset PR dziennie xd
Nie idźcie tą drogą. Myśle, ze forge plus doskonale wam pokazuje, gdzie takie rzeczy mają gracze z takimi śmiesznymi "bonusami"
 
Do góry