[Badania] Badania - wybieranie epoki

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7795
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba Ci się ten pomysł ?

  • Tak, przyda się.

    Głosy: 3 20,0%
  • Nie, niepotrzebna zmiana.

    Głosy: 11 73,3%
  • Jest mi to obojętne.

    Głosy: 1 6,7%

  • W sumie głosujących
    15

DeletedUser7795

Guest
Witam,
mam pomysł aby dodać coś takiego jak w oknie zarządzania armią tj. wybór epoki w ekranie badań.
Przykładowo:
mamy otwarte na Epoce Kolonialnej i zamiast przewijać myszką można by było wybrać epokę do jakiej chcemy przejść.

pozdrawiam
Chodzonce Zuo
Mateusz
 

DeletedUser4428

Guest
Niepotrzebna zmiana. Dlaczego? A ile razy miesięcznie przewijasz drzewko do początków? Sam to czasami robię, ale nie chcę, aby takie "coś" zajęło programistom czas, który może być dość długi i lepiej wykorzystany.
 

Mikekun

Książę
Faktycznie mało przydatna rzecz, w szczególności że komputer jak klikniemy w badania sam pokazuje nam przecież gdzie ostatnio odkrywamy technologię.

pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser625

Guest
To powinni dać wszystkim graczom 600 diamentów z przykazem, że mają być na opracowanie tego durnego badania domku z wczesnego średniowiecza niejaki "domek wielopiętrowy", bo jest bardzo irytujące gdy mi za każdym razem tam przeskakuje drzewko, bo mam go nie zbadany.
 

DeletedUser5506

Guest
Glosuje na tak :)

Zrobia kiedy beda mieli czas, nie nasze zmartwienie czy maja na to czas czy nie, my oceniamy czy nam sie podoba... Nie rozumiem czy wy im placicie za godziny czy co ze tak sie martwicie o ich czas ^^
 

DeletedUser7795

Guest
Faktycznie mało przydatna rzecz, w szczególności że komputer jak klikniemy w badania sam pokazuje nam przecież gdzie ostatnio odkrywamy technologię.

pozdrawiam Mikekun

Nie chodzi mi o to gdzie aktualnie jesteśmy w badaniach. Chodzi mi o to żeby można było szybko przejść do konkretnej epoki klikając na listę.
 
Do góry