Awaria?

zebi29

Szlachcic zagrodowy
Jest jakaś ogólna awaria serwerów czy tylko ja nie mogę się zalogować na światy A,D i H ? Udało się zalogować tylko na D,na chrome nic nie trybi,na firefoxie i operze tylko na świat D można się zalogować,wczoraj wszystko hulało.
 

Khalis

Szlachcic zagrodowy
Strony odwołują się do nieistniejącego zasobu w cache inno.
Pewnie jak siedzi w cache to nie ma problemu. Problem będą mieli wszyscy i to raczej niedługo.
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Jest jakaś ogólna awaria serwerów czy tylko ja nie mogę się zalogować na światy A,D i H ? Udało się zalogować tylko na D,na chrome nic nie trybi,na firefoxie i operze tylko na świat D można się zalogować,wczoraj wszystko hulało.
Potwierdzam, u mnie na jednym kompie nie działa E, na innym działa. Dziwne, ale prawdziwe
 

Bożka123

Hrabia
Mam to samo od rana. Na jednym kompie nie działa H, a najnowszy działa. Przeglądarki FF i Edge. Na drugim kompie wszystko OK na tel OK.
 

mastika

Wicehrabia
D mi leży pod Chrome, pod Operą też były problemy, ale po wykonaniu lobotomii na przeglądarce ruszyło. Ten sam zabieg pod Chrome bez rezultatów.
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
To samo mam na Firefoxie. Loguję się bez problemów. Gry z B załadować nie mogę.
 
Ostatnia edycja:

niepokorny76

Szlachcic
Nic się nie stało! Polacy! Nic się nie stało!
Przypominam tylko, że jakakolwiek krytyka działania suportu FoE i nazywanie ich <cenzura> jest kategorycznie zakazana i surowo karana.
Suport FoE to wspaniali ludzie. Niezwykle pomocni. Ich wiedza jest na światowym poziomie. Reagują niezwykle szybko. Szczególnie są aktywni gdy ktoś gra na botach lub gdy coś się w grze wysypie. Szacunek dla tych ludzi.
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Nic się nie stało! Polacy! Nic się nie stało!
Przypominam tylko, że jakakolwiek krytyka działania suportu FoE i nazywanie ich <cenzura> jest kategorycznie zakazana i surowo karana.
Suport FoE to wspaniali ludzie. Niezwykle pomocni. Ich wiedza jest na światowym poziomie. Reagują niezwykle szybko. Szczególnie są aktywni gdy ktoś gra na botach lub gdy coś się w grze wysypie. Szacunek dla tych ludzi.
ja wszystko zrozumiem, ale krytykowanie supportu za awarie w grze?
to są normalni gracze, którzy grają w gre i odpisują na zgłoszenia/moderują forum

z działem technicznym nie mają nic wspólnego.

Nie mylmy działu obsługi klienta z działem technicznym....

Też mi się nie podoba wiele rzeczy (chociażby ignorowanie odpowiedzi na prywatne zapytania - pomimo wskazania bym się zwrócił na priv)
i wiele innych rzeczy,
ale support i CM-y z awariami technicznymi mają tyle wspólnego ile ja z prezydentem USA....
 

Mrówkaaa

Szlachcic zagrodowy
u mnie od wczoraj nie ma! nie mogę się zalogować na jedyny świat, w którym gram...........
nie się tu ktoś z gildi odezwie.............
 
Ostatnia edycja:

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Aktualnie borykamy się z pewnymi problemami, z powodu których gra może się nie ładować u części Graczy.
Na ten moment niestety nie mam żadnych wieści, jeśli chodzi o przyczynę tych problemów, ani nawet przybliżonego terminu naprawy.

support i CM-y z awariami technicznymi mają tyle wspólnego ile ja z prezydentem USA....
Jest jednak dość znacząca różnica.
Support i CM-y mogą takie problemy zgłosić do odpowiednich osób (co zostało zrobione gdy pierwsze tego typu zgłoszenia do nas wpłynęły).
 
Do góry