Automatyczne przychodzenie do nowego zadania

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser10575
  • Data rozpoczęcia

Jesteś:

  • ZA

    Głosy: 30 93,8%
  • PRZECIW

    Głosy: 1 3,1%
  • OBOJĘTNIE

    Głosy: 1 3,1%

  • W sumie głosujących
    32
Status
Zamknięty.

DeletedUser10575

Guest
Jak w tytule. Po ostatniej aktualizacji zastała nas przykra niespodzianka. Teraz co chwilę trzeba klikać na portret aby zacząć zadanie, zakończyć zadanie oraz nawet do odbioru nagrody ponownie trzeba kliknąć ten wizerunek.

Pomysł polega na powrocie do normalności, tj. do stanu przed tą zmianą. Po kliknięciu "Zakończ" automatycznie powinno wyskakiwać okienko odbioru nagrody. Natomiast po odbiorze nagrody lub anulowaniu zadania automatycznie powinno wyskakiwać nowe zadanie.
 

DeletedUser

Guest
Oczywiście jestem ''za''. Po co była ta zmiana to nie wiem ;/
 

DeletedUser6174

Guest
Jak najbardziej ZA. Ostatnia zmiana była na gorsze więc powinni ją cofnąć.
 

DeletedUser3876

Guest
No cóż, jak opisałem w dyskusjach dla jednych to problem, dla innych udogodnienie. Nie mniej jednak jak to opisał Zbyszek
(...) Kiedyś po anulowaniu zapętlonej misji zaraz pojawiała się następna, a teraz trzeba za każdym razem najpierw kliknąć w ikonkę, to irytujące.(...)
przemawia u mnie na tak;)
 

DeletedUser10575

Guest
No cóż, jak opisałem w dyskusjach dla jednych to problem, dla innych udogodnienie. Nie mniej jednak jak to opisał Zbyszek przemawia u mnie na tak;)

No,no. Nawet Rybcia jest za. Kto by pomyślał :)

PS. Ja bym głos Rybci policzył od razu za 10 - w końcu jest z teamu :D
 

Fatherland

Książę
zdecydowanie utrudnienie, zadania powinny dalej pojawiać się automatycznie, przy minimalnej liczbie koniecznych kliknięć, a jeśli to problem dla innych graczy to powinna się pojawić inna poprawka - "zapamiętaj wybór i nie pytaj ponownie" dla tych co chcą automatycznie by okienko wyskakiwało...
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Także jestem za :) Strasznie irytujące, nawet sam za bardzo nie rozumiem, czemu to usunęli :p
 

DeletedUser6574

Guest
Pierw sprawdzilem liste zmian, oczywiscie slowem nie napomkniete na ten temat, usunalem historie, cookies, odpalilem foe po kolei z kazdej przegladarki myslac ze to blad u mnie, a to po prostu wielki blad twórców, wymuszajacy koniecznosc ciaglego klikania, szukania wlasciwego zadania, bo caly czas 3 portrety z zadaniami na ekranie. O ile robiac 1 zadanie na dzien mozna to przezyc, ale nie przy dziesieciu czy wiecej.
 

DeletedUser817

Guest
Już samo to , że zadania są na "okrętkę" jest z leka irytujące a wprowadzenie dodatkowego klikania , to już grubsza przesada .
 

DeletedUser3876

Guest
Pierw sprawdzilem liste zmian, oczywiscie slowem nie napomkniete na ten temat, usunalem historie, cookies, odpalilem foe po kolei z kazdej przegladarki myslac ze to blad u mnie, a to po prostu wielki blad twórców, wymuszajacy koniecznosc ciaglego klikania, szukania wlasciwego zadania, bo caly czas 3 portrety z zadaniami na ekranie. O ile robiac 1 zadanie na dzien mozna to przezyc, ale nie przy dziesieciu czy wiecej.

Na polskim forum używamy polskich znaków. Proszę nie traktować tego "uniedogodnienia" jako błędu bo takowym nie jest (aczkolwiek moja pozycja w tej sprawie powyżej).
 

DeletedUser10575

Guest
Jak na razie wyniki są dość jednoznaczne. Miałbym tylko małą prośbę by ta osoba co była "PRZECIW" raczyła zabrać tutaj głos i przedstawić powody tej decyzji.
 

DeletedUser10575

Guest
Wielkie dzięki Tobie i wszystkim pozostałym.

Dla wszystkich mam dobrą wiadomość. Nasza inicjatywa zaczyna przynosić pozytywne skutki. Rybcia już coś napomknął, że może to zostać zmienione. Niestety dopiero w kolejnej aktualizacji, więc co najmniej 2 tygodnie musimy przecierpieć.

- - - Zaktualizowano - - -

Właśnie pojawiła się jeszcze lepsza nowina dostarczona z samej góry (chociaż to określenie nie pasuje w kontekście diabełka):

Bryfft: "Zmiana tego (a więc powrót do normalnego wyskakiwania okienka bez klikania) została zaplanowana na 1.15. Zwracam uwagę na słowo "zaplanowana", ponieważ nie jest to jeszcze zrobione i może się przesunąć."
 

DeletedUser8110

Guest
Ponieważ zmiana jest już w planach, nie ma nad czym debatować :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry