[Walki] "Atakowanie Członków GIldii"

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser17393
  • Data rozpoczęcia

Dodać możliwość atakowania członków gildii?

  • tak

    Głosy: 1 6,7%
  • nie

    Głosy: 14 93,3%
  • nie mam zdania

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    15

DeletedUser17393

Guest
Cześć!
Mój pomysł polega na możliwości zaatakowania członka gildii. Ale nie byłby to atak po którym tracimy jednostki, albo plądrujemy. Wyglądałoby to tak samo jak w przypadku innej gry na telefon (nazwy nie podaję :p). Będziemy atakowali kolegę z gildii i podbijać jego armię (tak samo jak to jest w normalnych atakach), ale po przegranych bitwach nie usuwałoby nam jednostek. A po ataku nie byłoby opcji plądrowania.
Jeżeli czegoś nie rozumiesz to napisz, a ja postaram Ci to wytłumaczyć ;).
Pozdrawiam


Dodałem ankietę, proszę zapoznać się z zasadami działu. Zyleta1991
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17485

Guest
Rozumiem sens ataku członka gildii - atakujesz, walczysz... i co dalej jeżeli mam armię o 5 epok niższą? O to pytam mniej więcej.
 
Tak jak przedmówczyni. Jestem ciekaw jaki jest tego cel? Nic nie zyskujemy, nic nie tracimy. Potrenować? Bez przesady. Wszystko jest na tyle proste i logiczne, że nie trzeba tego trenować.
 

Nimod

Baronet
Ex-Team
Hmm... a na przykład turnieje wewnątrz gildii? ;) Pojedynki o PR, surowce... Czy coś tam... Ale samo w sobie rzeczywiście bezcelowe :)
 

DeletedUser17245

Guest
Twoj pomysl to maszynka do nabijania punktow -> 8 czempionow dla gildian
 

DeletedUser17290

Guest
jak dla mnie pomysł fajny tyle że przydało by się żeby druga osoba mogła (ale nie musiała) być równocześnie z nami na tej samej planszy walk i odpowiadała interaktywnie
oraz po wybraniu odpowiedniej opcji mogli byśmy (obustronnie) walczyć wszystkimi jednostek jakie odblokowaliśmy w drzewku badań oraz tymi z eventów które kiedykolwiek mieliśmy choćby w inwentarzu oraz wybierać bonusy do ataku i obrony

służyło by to treningom oraz jeśli obie osoby zgodziły by się na publikacje pojedynku w gildii, to również do turniejów
ps. na razie nie mam pomysłu na jakieś ciekawsze wyzwania militarne wewnątrz gildii z tym związane, ale temat na prawdę ciekawy
 

DeletedUser12062

Guest
W gildii jesteśmy po to aby sobie pomagać a nie szukać punktów do PvP.... Już pomijając ustawki z wstawianiem czempionów do obrony na moment ataku.
 

DeletedUser17290

Guest
nawet nie brałem pod uwagi tego że za takie walki można by było dostawać punkty do wież, w tedy to pomysł był by żałosny :X
 
Do góry