[Inne] Atak miast sąsiadów(dwie różne epoki)

Osoba atakująca musi mieć wojsko z tej samej epokoki co osoba zaatakowana

  • Jestem za

    Głosy: 5 31,3%
  • Pogieło cie?

    Głosy: 11 68,8%

  • W sumie głosujących
    16

4FuN

Szlachcic zagrodowy
To, że byłeś moderatorem (jeśli byłeś) nie daje Ci żadnego paszportu do arbitralnego stwierdzania co jest w moderowaniu słuszne. Chyba, ze byłeś moderatorem dyplomowanym po wykładach z etyki i moralności. Ale takich nie ma przecież, są zwykli ludzie z łapanki. A to, że ten fakt sugeruje im, że samo bycie sprawia iż są w tym specjalistami oznacza tylko i wyłącznie, że im się tak wydaje.
Zamykanie tematu wyłącznie na prośbę zakładającego nie jest szacunkiem dla niego, a barkiem szacunku dla tych którzy chcą się w nim wypowiedzieć.

Wydawało mi się że moderatorzy są dla użytkowników, a nie użytkownicy dla moderatorów.
Rozumiem twoje zaangażowanie w obronę moderatora, ale bez przesady...
Co do "focha" o którym wspomniałeś...
Przedstawiłem swoją sugestię, jest obecnie 1:7 więc propozycja nie przyjęła się zatem poprosiłem o zamknięcie tematu, ale jak ktoś czyta między wierszami przedstawiając swoje sugestie wykraczające poza temat tak już się dzieje.

Z reguły jest tak, że jeśli autor tematu zgłosi prośbę o zamknięcie go to moderator po to jest w zespole(po to składał podanie) aby służyć graczom. Zapewne jeszcze niejednokrotnie będziesz cytował wypowiedzi tylko po to aby temat nie został zamknięty bo jest "gorący"(ma dużo odpowiedzi) idąc taką drogą w celu wbicia sobie innej rangi na forum poprzez ilość postów stwierdzam, że dalsza konwersacja na tym forum niema sensu.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser19136

Guest
Jestem zdecydowanie na NIE- Sama jestem na jednym świecie w epoce Postmoder a w obronie mam jednostki ze Współczesności, i jak narazie od dłuższego czasu mam spokój, a poza tym nawet jak ktoś nas ograbi to zabierze tylko produkcje z jednego budynku, a od tego świat się nie zawali, poza tym w czasach możliwości wejścia do gry przez telefon, jak i możliwość wykupienia ochrony miasta w tawernie to pokonanie przeciwnika może być łatwe, ale aby mu coś zabrać to już nie tak prosto i łatwo jeśli oczywiście zaatakowany tylko chce się przed grabieżą uchronić. Osobiście walczę z jednym graczem i nawzajem się atakujemy ale jeszcze nic mu nie zabrałam właśnie z powodów ochrony miasta z bonusu tawerny
 
Do góry