Atak i obrona

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1419
  • Data rozpoczęcia

Jesteś za?

  • Tak

    Głosy: 7 87,5%
  • Niee

    Głosy: 1 12,5%

  • W sumie głosujących
    8

DeletedUser1419

Guest
Moim zdaniem obecny system atak-obrona gracza jest trochę zbyt nieodczuwalny. Zaatakujemy gracza i splądrujemy mu 1 budynek, a ma 24 takie same(domki). Zaatakowany gdyby nie historia wydarzeń i znaczek nad budynkiem nawet by nie zauważył (a co dopiero odczuł) że został zaatakowany. Moim zdaniem trzeba to zmienić, żeby np. plądrowano nie 1 budynek ale kilka (jak nie całe miasto). Nie chcę nikomu uprzykrzyć życia tylko polepszyć grę (by było jak w tamtych czasach). Chciałbym również, aby ulepszyć obronę ( jak są równe oddziały o takich samych jednostkach zawsze wygrywa atakujący a powinno być odwrotnie).
 

DeletedUser

Guest
Odp: Atak i obrona

Plądrowanie miasta - ok, ale wpierw niech ulepszą AI armii broniącej, tak jak mówisz ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Atak i obrona

Poza tym jest chyba jakis błąd z oddziałami broniacymi.

Może ja mam takich slabych sąsiadow, jednak jeszcze nie spotkałem innej obrony niz 2 włucznicy. Jak w takim wypadku mozna pozwolic na plondrowanie całego miasta.

Nie wiem również jak moj oddział zostal pokonany, bo zapisany sklad wygladął naprawde porządnie a zdażyło mi się przegrać.

Nie wiemy nic o sile wojska atakujacego i przebiegu bitwy może jak to się poprawi bedzie można pomyśleć o dotkliwszych atakach.

Hej
 

DeletedUser426

Guest
Odp: Atak i obrona

Z jednej strony pomysł dobry bo obecnie zabijemy całą obrone miasta i zgrabimy jeden dom, to fakt troche śmieszne. To tak jak by Hitler zaatakował polske , ograbił szczecin i zakończył wojne.

A co do obrony miasta to obecnie pracuje nad nowym sposobem obrony, który w najblizszym czasie mam zamiar pokazać na forum.
 

DeletedUser740

Guest
Odp: Atak i obrona

mozna by tez dodac jakies budynki obronne, budowane lub kupowane i dzialajace tylko jako obrona np dodatkowe jednostki strzelajace lub nowy budynek np "garnizon" gdzie miescilyby sie dodatkowe oddzialy obronne (2-4) albo stojace na mapie budynki z ograniczona iloscia zycia ale sporym zasiegiem strzalu ...
 
Do góry