atak/epoki

Status
Zamknięty.

Masked Wolf

Szlachcic zagrodowy
Ile Ataku potrzeba w jakiej epoce w aktualnej wersji Foe proszę o odpowiedź.Bo wątek o tym temacie został zamknięty i nie ustalono ile. Jestem we wczesnym średniowieczu.
 

Załączniki

  • Bez tytułu.png
    Bez tytułu.png
    150,7 KB · Wyświetlenia: 46

Auraya

Hrabia
jeden z czołowych graczy mówił mi że w przyszłości wystarczy 450/400... Twoje statystki nie są dla ciebie zadowalające?
 

Masked Wolf

Szlachcic zagrodowy
jeden z czołowych graczy mówił mi że w przyszłości wystarczy 450/400... Twoje statystki nie są dla ciebie zadowalające?
Wydaje mi się ,że to mało ataku i dlatego chciałem zasięgnąć opinii innych graczy.Podobno w przyszłości są łatwe walki a pomiędzy średniowieczem a przyszłością są gorsze epoki tak słyszałem.

"Putin12" napisał: Masked Wolf w żelazie 120 jest wystarczające w modernizmie warto mieć te 700 %
 
Wydaje mi się ,że to mało ataku i dlatego chciałem zasięgnąć opinii innych graczy.Podobno w przyszłości są łatwe walki a pomiędzy średniowieczem a przyszłością są gorsze epoki tak słyszałem.

"Putin12" napisał: Masked Wolf w żelazie 120 jest wystarczające w modernizmie warto mieć te 700 %

Przy 550% podbiłam Wenus i to zanim zdobyłam jednostki z tej epoki. Wiele zależy też właśnie od jednostek. Każda epoka ma lepsze i gorsze, walcząc gorszymi nawet bardzo wysoki procent ataku/obrony będzie przynosić straty. Walcząc najlepszymi dla danej epoki można spokojnie bez strat przechodzić płynnie dalej.
Nie mniej wiadomo, że im więcej, tym lepiej.
 

astrotaurus

Hrabia
powiem tak: jak robisz na luzie automatem 4 poziomy wypraw, to możesz iść wyżej.
I w kwestii ogólniejszego rozwoju: jak w sąsiedztwie jesteś losowany poniżej 10 miejsca to znaczy, że jesteś niedorozwinięty i trzeba się wzmocnić. :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry