Assassin's Creed - Seria

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1488
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser9101

Guest
Asssassin's Creed IV na HP Pavilion dv6

No właśnie, czy assassin's creed IV pójdzie na najniższych detalach na HP Pavilion dv6? Może mały offtop, ale nie wiem, gdzie indziej mógłbym się o to spytać.
 

DeletedUser3876

Guest
No właśnie, czy assassin's creed IV pójdzie na najniższych detalach na HP Pavilion dv6? Może mały offtop, ale nie wiem, gdzie indziej mógłbym się o to spytać.

Ja tam nie ryzykowałem ze sprzętem pc i choc wszystkie części miałem na pc, tak AC IV kupiłem na konsolę;)
 

DeletedUser8110

Guest
Nie znam się na AC, ale pozwolę sobie przenieść temat do działu 'Inne gry' ;)
 

DeletedUser388

Guest
Nie pójdzie. Sprawdziłem dane techniczne twego laptopa i wymagania tej jakże zacnej gry - masz za słaby procek (AC 4 wymaga 2,5 GHz, a tymczasem twój laptop ma tylko 2 GHz), do tego niepewność co do pamięci karty graficznej (wymóg minimalny gry - 1 GB, a tymczasem twoja karta ma 512 lub 1790 MB, ale te 512 jest prawdopodobnie dedykowane dla systemu) i wreszcie system (owszem, wymaga Win7, ale z zainstalowanym Service Pack 1).
 

DeletedUser4614

Guest
dobra ta strona You Can Run it :) Forge of empires no matches found :))
 

DeletedUser11165

Guest
Ja tam nie ryzykowałem ze sprzętem pc i choc wszystkie części miałem na pc, tak AC IV kupiłem na konsolę;)

Na xbox 360 gra ma średnie fpsy,w niektorych momentach spadają jeszcze bardziej.Widać to również na wielu gameplayach
Zdecydowanie lepiej jest zainwestować w dobrą maszynę lub przyszłościowo w Xbox One lub PS4.
 

DeletedUser11758

Guest
Ciekawa gra . 1 Pierwsza część ciekawa . 2 cześć prezentuje poziom i warto zagrać dla głównej postaci . Bo jest ciekawa i dialogi prezentują poziom i dodatki tam samo. Idealnie pokazali Włoskie miasta i mentalność mieszkańców Włoch ale niestety
musisz wracać do współczesności a Desmond jest irytujący
3 trzecia część ciekawa ale dziwna .
Kierujesz Anglikiem a później fabuła się zmienia i nagle kierujesz Indianinem . Indianin jest nudny i bardziej interesujący jest Anglik bo jego wypowiedzi prezentują poziom . Walka jest bardzo trudna bo wróg posiada broń palną i bagnety .
Walki są bardzo trudne . 4 czwarta część połączenie gry pirackich i Asasyna bardzo ciekawe połączenie . Może powstanie część która będzie podczas 2 wojny światowej i będziesz mógł zamordować Stalina.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8110

Guest
Proszę o nie zdradzanie jakichś ważniejszych elementów gry bez otagowania ich spoilerami ;)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ja tak dodam od siebie o ile mi sie podobało bieganie po mieście to przy kolejnej takiej samej misji gra mnie znudziła (mówię o pierwszej części i pobocznych zadaniach, chociaż główne to również to samo czyli zabij ;))
Ja lubie takie gry przechodzić praktycznie na 100% czyli wszystkie poboczne misje i główny watek na koniec, skusiłam się nawet na zbieranie flag... A tutaj ta część tarci bo jak pisałam ciągle to samo.
Do tego doszedł ostatni boss, przez którego miałam zamiar rzucić padem w ekran. Tubie trudne zadania ale nie takie na pograniczu naparzania po przyciskach i ciągłej powtórki bo raz się uda a drugim razem nie wiadomo dlaczego nie... Moze poziom trudności za wysoki miałam? Dlatego też kolejnej części nie kupiłam, rodzina też odradzała bo bardzo brzydko na Bossa krzyczałam :D takich emocji dawno żadna gra we mnie nie wywołała...
 

DeletedUser11758

Guest
Ta gra jest bardzo ciekawa . Najlepiej gdyby następne części tej gry były na Dzikim Zachodzie . Filmy i gry które dzieją się na Dzikim zachodzie prezentują wysoki poziom . Połączenie Westernu i Asasyna da dobry efekt . Szczególnie ciekawe będą pojedynki strzeleckie i napad na Dyliżans .Co myślicie o dodatkowych zadaniach by mieć pełną synchronizację ?. Ja uważam że te zadania są ciekawe i warto je wykonać . Nie wszystkie da się wykonać . Nie da się wykonać wyścigów na czas . Nie znasz trasy .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11758

Guest
Ostatnio na steamie było promocja to kupiłem za 1 itemek do TFa zwany Earbuds (wart ok. 30 dolarów) całą sagę od AC1 do AC Revelations ze wszystkimi DLC. Żałuję tylko, że jedynie pierwsza część była z dubbingiem PL. Bo naprawdę był ładny. Ci co mówią, że kiepski są debilami.

Pierwszej części nie powinni tłumaczyć co mówią zwykli ludzie .Jest to bardzo denerwujące . Co on robi , czemu tak biega , może jest chory .To bardzo utrudnia grę .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10373

Guest
Mnie osobiście bardzo wciągnęła seria AC. Kolejne wychodzące części są coraz bardziej ciekawe. Drażnią mnie tylko ci żebracy w początkowych częściach i ich teksty "proszę, proszę tylko parę monet" albo "jestem biedna chora i głodna". Cześć z Ezio Auditore da Firenze jest dla mnie najlepsza, wprowadzenie wypraw morskich też jest genialnym posunięciem Ubisoftu. Sama zaś fabuła jest jedną wielką zagadką, która jest genialnie przemyślana. Oczywiście posiadam całą kolekcję. Następna część niebawem, już nie mogę się doczekać :)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Podziel się płyta ja skończyłam na 1 cześci ;)

Żebracy byli okropni! Bo oczywiście jak walnęło w głośniki to człowiek od razu na ścianę wbiegał :p
 

DeletedUser10373

Guest
To przyjedz po nie, pocztą nie wysyłam :) Ja tam na ścianę nie wbiegałam, ale musiałam zmieniać myszki lub pady:)
 

DeletedUser12599

Guest
Ja na razie posiadam tylko 3 część ale przeszedłem ją już na 100% :D
 

DeletedUser11758

Guest
Uwielbiam tą serię. Grałem we wszystkie części. Do brotherhood i revelations mam kolekcjonerki, do 3 też już zamówiona jest :D

Cokolwiek biorą autorzy tej gry niech biorą to dalej. Uważam, że to, jak połączyli najróżniejsze teorie spiskowe, religie, zdarzenia historyczne itp., jest niesamowite. Powiązali ze sobą tegoroczną datę końca świata, z religią chrześcijańską, dodali do tego "tych którzy byli przed nami" i wyszło nam ostre zamieszanie wokół Edenu (jabłka). Najważniejszymi momentami w tej grze, aby łatwo ją było można zrozumieć jest dogłębne zapoznanie się z tą grą.

W 1 części należy przejrzeć wszystkie komputery. Chodzi o komputer tego Vidiccia (nie wiem jak to się odmienia, chodzi o Vidic), Lucy i wszystkie z pokoju konferencyjnego.
W 2 części trzeba skupić się na odkryciu sekwencji filmowej "Prawdy" - ukazuje nam do czego wykorzystywano fragmenty Edenu
W 3 części szuka się drugiej sekwencji filmowej, która ukazuje nam zagładę "tych którzy byli przed nami"

Zauważmy, że przy rozwiązywaniu zagadek prawdy ukazują nam się kolejne teorie spiskowe.

Wracając do wrażeń z gry.
Uważam, że cała gra jest niesamowicie zrobiona. Twórcy starają się dodawać nowe rzeczy i nowe rozwiązania. Fabuła cały czas mnie zaskakiwała, dawała więcej pytań niż odpowiedzi. Zmieniano bieg wydarzeń, dobrze były ukazywane punkty kulminacyjne, no po prostu rewelacja. Sram ze szczęścia wiedząc, że wychodzi kolejna, pewnie jeszcze lepsza, część assassyna.

Nic tylko czekać. :D
Fabuła tej gry zawiera też elementy prawdziwe. Pokazują też zagrożenie przez prowadzenie Nowego Ładu i zagrożenie Masońskie. Tej grze nie są nazwani Masonami tylko Templariuszami. Templariusze podobnie jak Masoni wywołują wojny i rewolucje by korzystać z nich finansowo np Rewolucja Francuska była wywołana przez Masonów by zyskać majątki Szlacheckie , Kościelne i Mieszczańskie a później Chrześcijaństwo nie mogło istnieć a region Wandea który był najbardziej Chrześcijański i odrzucił rewolucja to mieszkańców spotkało ludobójstwo. Korporacja Templariuszy prowadziła całkowitą kontrolę nad społeczeństwem. Teoretycznie istnieje demokracja i wolna prasa ale rzeczywistości jest kontrolowana przez korporacje ale wiele tematów jest zakazane lub pokazywany jest tylko jeden punkt widzenia i kreują tylko jeden punkt widzenia np Zajęcie przez Putina Krymu jest zbrodnią a ignoruje się fakt że Ukraina dostała Krym nielegalnie dostała Krym od Chruszczowa i mieszkańcy nie uznali tego. Przypadku Kosowa mieszkańcy mogą stworzyć własny kraj.Rzeczywistość jest tak samo. Dlatego powstał Facebook . Dzięki tej stronie mogą szpiegować ludzi bo sami dobrowolnie się zgadzają na to i wyrażają zgodę potwierdzając regulamin . Sami dają sporo informacji o sobie . Dzięki temu służby mają dostęp do informacji . Obce kraje na podstawie profili obywateli danego kraju mogą się dowiedzieć o sytuacji w danym kraju i popularności rządzących . Dlatego powstały strony takie jak Facebook bo łatwiej jest stworzyć popularną stronę niż kontrolować cały internet . Twórca Facebooka nie posiadał majątku a jego rodzina nie była bogata . Nagle posiada pieniądze na stworzenie strony która zdobywa cały świat a nie udało się to wielkim firmą ?. Służby postanowiły stworzyć popularną stronę . Wykreowały że jedna osoba stworzyła tą stronę .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser388

Guest
A tu mam coś dla fanatyków AC (wiem - to tylko parkour, ale np. na mnie zrobił niemałe wrażenie):

[video=youtube;S8b1zWOgOKA]https://www.youtube.com/watch?v=S8b1zWOgOKA[/video]
 

DeletedUser

Guest
No no fanem AC nie jestem ale prezentuje się nieźle. Brakuje mi tu tylko jednej rzeczy....skok do wózka z sianem:p
 

DeletedUser

Guest
O godzinie 22.30 minie doba od kiedy mój małżonek dorwał się do AC Rouge. Jestem w szoku, łącznie 4 godziny snu, a posiłki i toaleta w ciągu 5 minut są załatwiane. Doszłam do wniosku, że następnym razem trzeba załatwić zapas kroplówek i cewnik :)
 

DeletedUser3876

Guest
Takie tam moje małe zboczenie :haha:

WqfUQYU.jpg
 

DeletedUser11758

Guest
Tą grę można zagrać na komórce która obsługuje jave .Prawdopodobnie można 2 części.Mają dobrą grafikę i tłumaczenie.1 część jest bardzo zręcznościowa. 2 część też jest ciekawa ale łatwiejsza i krótsza.Każdej części zmienia się poziom strażników. 1 część na początku stanowią wyzwanie ale później są łatwi. 2 część w grupie są trudni a pojedynczo są łatwi do pokonania. Brotherhood poprawili ich inteligencję ale dziwne jest to że kapitan ucieka przed tobą .Revelations bardzo trudno ich pokonać i wysoki poziom agresji. 3 najbardziej poprawili poziom strażników. Trudno ukryć się przed nimi a grupie walczą dobrze. Strzelają do ciebie i mają spory zasięg.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11758

Guest
GTA i Asasyn są idealne do zdobywania osiągnięć. Przypadku Asasyna do zdobywania osiągnięć nadają się idealnie dwie części Assassin's Creed IV: Black Flag i Łowca Asasynów. Prócz osiągnięć możemy też wykonać wyzwania i mamy do okrycia sporo skarbów i szant które pozwalają naszej załodze śpiewać różne piosenki. . 3 część też nadaje się do zdobywania osiągnięć bo możemy odkryć wszystkie tunele , zdobyć forty i zbierać skarby by zyskać mapę do skarbu , misję od mieszkańców . Osiągnięcia tych dwóch grach powodują że dzięki nim gramy w te gry dłużej. Przypadku Assassin's Creed IV: Black Flag i Łowca Asasynów przed wykonaniem misji możemy przeszukać dokładnie miasto i zdobyć rzeczy które są do zdobycia w nim lub tym mieście jest skarb . Assassin's Creed IV: Black Flag , Łowca Asasynów i 3 część pozwala nam dodatkowo polować na zwierzęta .
Dlatego ta gra prezentuje bardzo wysoki poziom. Pierwszą część oceniam na 8 a pozostałe na 10.
1 części Asasyna możemy zdobyć różne flagi i upolować 60 Rycerzy . Nie ma ich zaznaczonych na mapie i trzeba ich samemu odszukać i jest to największa wada.
Po przejściu gry możemy spędzić sporo czasu na zdobywaniu osiągnięć i jest to największy plus tej serii .
Najciekawsze Osiągnięcia jakie zdobyłem . Assassin's Creed IV: Black Flag - Kac Obudź się w stogu siana , Zabójca zabójców . Złów Orkę, Ciszej tam! Zabij strażnika obsługującego dzwon ,Król na zamku Zdobądź wszystkie forty ,

Kartograf Odwiedź wszystkie lokacje w grze , Wplątany Wykonaj pięć zabójstw z liny,Wykopaliska Odnajdź zakopany skarb.
Assassin's Creed: Brotherhood - Podpalacz - Zniszcz wszystkie wieże Borgiów. Zdobądź flagę-

Usuń wszystkie flagi Borgiów z Rzymu .Fortuna Kołem się-Wrzuć pieniądze do studni.Orła cień- najbardziej efektowne osiągnięcie grze. Skocz na spadochronie z dachu Zamku Świętego Anioła.

Trzecie część tej gry. Książe złodziei - okradnij konwój bez zabijania żadnego z jego strażników.


Assassin's Creed Revelations - Pyromaniac (Piroman) Ukończ wszystkie zadania związane z ładunkami.
Spider Assassin (Asasyn-Pająk) Wdrap się na Hagia Sofia, od dołu aż na sam szczyt w czasie nie dłuższym niż 25 sekund .
Tax Evasion (Unikanie podatków) Odbierz swoje pieniądze od poborcy podatkowego Templariuszy.
Almost Flying (Prawie jak na skrzydłach) Poszybuj na spadochronie ze szczytu Galaty wprost na wody Złotego Rogu.
Bully (Dręczyciel) Odszukaj i obij Duccio.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry