Art Tyle Wart wita Was!

Art Tyle Wart

Szlachcic zagrodowy
Siemandero byki i byczunie!

X lat grania w Foe w tym 3/4 bez gildii na zawsze pozostawi blizny w rozwoju miasta :rolleyes:
Ale od niemal roku gildia to mój Foe'wski dom i cały pikujący w górę wykres rozwoju w grze zawdzięczam Im.
Ciągle gonię swoje opóźnienie w rozwoju ale po mału idzie ku dobremu.
Gram na F, z aspiracjami na E i B ale w sumie raczej rezygnuje z pobocznych światów, bo farmy są totalnie bez sensu, ale to inna para kaloszy ;)

A co robię na forum? Chyba to kolejny poziom wtajemniczenia, zaangażowania w grę, poczytania tego i owego nauczenia się paru dobrych rad od zaawansowanych graczy i wykorzystanie tychże rad żeby owych graczy przegonić xD

Także tego, do zobaczenia w grze.
 

Art Tyle Wart

Szlachcic zagrodowy
Click-baitowe okazują się "durne/naiwne*" przywitania typu jestem Marcin gram 30 minut, jak mam się rozwijać, pomóżcie!!!!111". Dyskusja z graczami którzy wykażą choć grosz wiedzy czy doświadczenia o grze są szufladkowani do drugiej grupy: graczy z ponad minimalnym stażem, czytaj ot kolejny "będę grał w grę". Ale jest jeszcze trzecia i czwarta grupa. Trzecia grupa mówi o tych ynteligentnych graczach, świadomych rozwoju, trafiających z marszu do pierwszej czy n-tej gildii i tam uczących się w skondensowany sposób gry. Czwarta grupa, tzw. exclusiv players to typowi a'la progamerzy, ale z domieszką fantazji i polotu. Ciężko takich wyłapać, to fakt, ale daj mi argument a podam Ci masę przykładów osób graczy regularnych FoE, gdzie może sami oni nimi nie są, ale odnajdują takie perełki z pasją wsród nowych gracza. Powitajcie Arta Tyle Warta :)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Witamy,
Faktycznie kilkudniowa wtopa z powitaniem (trochę jak oczekiwanie na moją odp w supie :p)

Witamy, Witamy!
 

GEoMax

Baron
To tak jak z wejściem do sklepu, wchodzisz i mówisz " Dzień dobry " wszyscy się gapią , ale nikt nie odpowie ,no może za wyjątkiem ochrony , która nie spuści cię już z oka . Takie smutne czasy , a magiczne słowa idą w zapomnienie .
Pozdrawiam i życzę sukcesów
 
Do góry