[Perły Architektury] Arka, itp - możliwość wyboru epoki

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19121
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem dodatkowej opcji w perłach?

  • Tak

    Głosy: 9 64,3%
  • Nie

    Głosy: 5 35,7%

  • W sumie głosujących
    14

DeletedUser19121

Guest
Ze względu na ogromną ilość niepotrzebnie produkujących się towarów z Arktycznej i Oceanicznej Przyszłości oraz na to że aby produkować towary w skarbcu z niższych epok należy pozostać w tych epokach na długi czas zaprzestając dalszy rozwój, ciekawym rozwiązaniem według mnie byłoby wprowadzenie opcji do pereł architektury produkujących towary do skarbca guild. Mianowicie taka opcja pozwalałaby osobom, które przeszły już przez daną epokę możliwość produkowania towarów do skarbca z każdej poniższej a nie jak jest w tym momencie wyłącznie z epoki na jakiej się znajdujemy. Takie rozwiązanie poprawiłoby uczestnictwo guild w walkach GVG z niższych epok, dzięki temu nowi gracze mogliby dość wcześnie zacząć brać udział w walkach a gra dla nich byłaby bardziej urozmaicona i ciekawsza. Walki w pozostałych epokach też byłyby bardziej zacięte i dłuższe ze względu na możliwość mobilizacji członków guild do ustawienia produkcji towarów z danej epoki, aby mogli oni dopomóc osoby walczące chociaż w taki sposób (ponieważ niektórzy jedynie grają na telefonach i nie biorą czynnego udziału w GVG). Myślę, że rozwiązanie jest dobre choć pewnie wymienione przeze mnie przykładowe korzyści nie są wszystkimi plusami, pomimo to wydaję mi się, że dzięki temu gra mogłaby stać się jeszcze bardziej ciekawa.
 

DeletedUser16965

Guest
Wprowadzenie takiego rozwiązania wyprowadzilo by całkowitą wolną amerykanke w gvg.. Silniejsi byli by jeszcze silniejsi.. A słabszym gildia ciężej bylo wbić sie poważnie na mapę..
 

DeletedUser19121

Guest
Jakbyś mógł to uzasadnij swoją wypowiedź. Według mnie to słabszym też by pomogło aby walczyć np w niższych epokach. A to że większe guild są lepsze od mniejszych to jest oczywiste :) Napisać można wszystko ale podaj argument, który by to potwierdził.
 

DeletedUser16965

Guest
To chyba proste gdyby gildie z czołówki miały nie ograniczone zasoby w magazynie bardzo by to utrudniało wejście na mapę nowym gildia.. Niech silni tez mają pod górkę bo to gra dla wszystkich..
 

DeletedUser19121

Guest
Każde zasoby są ograniczone czy małe czy duże, wydaje mi się, że nawet dla nowych graczy to bardziej pomocne bo mogą iść do przodu a skupić się w walkach na danej epoce i powoli się rozwijać, a teraz biorąc pod uwagę nowe guild gdzie jest parę osób z wyższych epok mogliby pomóc wdrożyć się nowym. Bo przy produkcji towarów na początkowym etapie gry wiadomo, że ciężko jest z wkładaniem własnych surowców do skarbca bądź produkcją z pereł i no wiadomo nikt wiecznie nie będzie siedział na średniowieczu....
 

bartekmod

Książę
Jestem na tak, ale to powinno obejmować tylko i wyłącznie osoby z Arktyki i Oceanii, gdzie nie ma mapy gvg towarowej i umożliwiać wpłatę do skarbca Gildii tylko i wyłącznie towarów z Przyszłości
 
Do góry