Arka 80? I co dalej?

Czy korzystasz z "pomocy" Arek powyżej 1,9?

  • Tak

  • Nie

  • Skorzystam, jeżeli ...


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

hddk

Hrabia
@Jake Long Zrozum, że ja piszę o arce na konkretnie 80 levelu, a nie o arce ogólnie ani tym bardziej wyższych. Do tego w kontekście graczy, którzy mimo niedużego dochodu PRów i ogólnie niskiego poziomu rozwoju miasta, w pierwszej kolejności robią arkę na ten mityczny 80 lvl :) :)

Masowe wydawanie medali na podejścia to raczej specyficzna rozgrywka. Bez kupowania podejść kończę w czwartek rano, a kupując pojedyncze podejścia kończę WG w środę. Jak ktoś bardzo potrzebuje medali to będzie arkę podnosił, a nie trzymał na 80 levelu.

Z planami jest zupełnie podobnie, wciąż istnieją takie rzadkie perły jak Atomium, Voyager, czy Atlantyda
Pytanie czemu są rzadkie :) Może dlatego, że dla większości graczy są nieprzydatne i raczej "kolekcjonerskie"? Zbieranie planów Atomium to dla większości niskolevelowych graczy żaden powód by podnosić od razu arkę. I znowu: jak ktoś potrzebuje więcej planów to niech dźwiga arkę wyżej dla większych zwrotów :)
 
Ostatnia edycja:

Montaron

Rycerz
GPC troche zmieniło rozgrywkę, sam na pobocznym świecie przerwałem budowę arki i rozwijam teraz perły militarne.
 

Klon13

Szlachcic zagrodowy
Na pytanie czy korzystam z 1.9+, dałem nie. Kiedyś dałem kilka razy ale doszedłem do wniosku że jak sam nie mam arki 80+ to i nie biorę od innych (chociaz i tak widzę że niektórzy jak wbijają to dają 1.9+).
Skoro wydali masę pr. na wyższe poziomy niech teraz zarabiają :D
W gildii mamy 3 tematy 1.9 i 2 tematy 1.9+ tak więc z medalami nie ma kłopotów :)
 

Arisei

Baron
ile już mamy tę latającą wyspę w grze? Miesiąc? Może więcej. Cały czas ceny tych towarów to wartości ponad 1k PR.
que? na h pare dni temu kupilam zestaw za 650 szukajcie, a znajdziecie taniej xD

myslalam, ze o czym innym ten watek. przynajmniej tak wskazywal tytul i temat w odniesieniu.

nie korzystam z pomocy 1.9+ bo nie chce mi sie szukac i czekac wiekami na wrzuty. dwa gildijne 1.9 (jeden expres) naprawde mi starczaja
kumpela juz sie tak zrobila, ze1 bylo z bonusem, a na 2 wpadl sasiad i wiecej stracila niz zyskala.

ps.1. macie na g albo j jakies watki zewnetrzne gdzie tak brakuje wrzucanych 1,2 miejsc? najlepiej zwykle 1.9 oby tylko smigalo. bo serio mam problem, zeby tam ktos wrzucil. nawet na g mam w miare watek. Niestety to sa moje poboczne swiaty wiec nie siedze tam w nawet przypominajacych top gildiach xD, a w tych w ktorych siedze strach wystawic perly na watku gildijnym by newbie nie pozajmowali po pierwsze 4,5 miejsc xDD
 
Ostatnia edycja:

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ja również korzystam z Arek powyżej 1.9 jak i daje takim Arką na mnie zarobić.
Wszystko zależy od tego jaki poziom perły buduje, czy jej plany są chodliwe, czy inwestuje z wymiany dziennej w taką perłę itd. Jednak najczęściej nie wnikam czy ktoś u mnie zarabia, wręcz daje zarabiać znajomym. Wiem że jak kiedyś napisze wiadomość do nich wbij mi na 1 z nadpłatą to wbiją i nawet nie będzie problemu. Można powiedzieć że to bardziej system wzajemnej korzyści bez wyliczania kto jest stratny, czy kto ma więcej.

Dodam że cenie i podziwiam osoby które zainwestowały w Arkę grubo ponad 80 i obracają codziennie PR. Ja nie mam czasu, a ich podziwiam.
 

Blade1984

Książę
ja nie korzystam z 1,9+, obecnie rozwijam AO, narazie 50 lvl, jak dojade do 80 to wtedy planuje zrobić jakieś 10 lev arki, żeby była na 90 lvl-u, zawsze coś tam się zarobi na wrzutkach w wątkach ;)
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
"Rozmawiałam" kiedyś z zawodnikiem, który jest jednym z najaktywniejszych "oferentów" wrzutek powyżej 1,95. Zapytałam do którego poziomu będą musieli podnieść swoje ci, którzy jeszcze są "w drodze", żeby móc nimi pracować. Odpowiedź była krótka: 2.0, a ja po raz pierwszy się z nim zgodziłam. Psucie rynku bywa nieodwracalne, a z pewnością szkodliwe dla nowych graczy.
PS. Czy leci z nami pilot? Tzn, sorki, czy jest z nami moderator? Ilość off-topu już chyba osiągnęła właściwą granicę? :haha:
 

ismael

Szlachcic
"Rozmawiałam" kiedyś z zawodnikiem, który jest jednym z najaktywniejszych "oferentów" wrzutek powyżej 1,95. Zapytałam do którego poziomu będą musieli podnieść swoje ci, którzy jeszcze są "w drodze", żeby móc nimi pracować. Odpowiedź była krótka: 2.0, a ja po raz pierwszy się z nim zgodziłam. Psucie rynku bywa nieodwracalne, a z pewnością szkodliwe dla nowych graczy.
PS. Czy leci z nami pilot? Tzn, sorki, czy jest z nami moderator? Ilość off-topu już chyba osiągnęła właściwą granicę? :haha:
Od zawsze głośno mówiłem że 1,92 potem 1,94 i wreszcie 1,95 to psucie rynku i monopolizowanie rynku przez niewielka grupę arek 2.0
Zamiast trzymać wysoką marżę to wolą monopolizować rynek i nie dopuszczać do większej konkurencji bo musieli by się wtedy bić o wrzutki zamiast miło czekać na podsyłane na pw perełki.
Oczywiście rozumiem ich punkt widzenia. Ale już w tej chwili mam wyższą marżę od nich. A 1,95 powoli odchodzi do lamusa i "klienci" żądają wyższych wrzutek argumentując to "stać Cię na to"
 

Markiz.

Książę
Od zawsze głośno mówiłem że 1,92 potem 1,94 i wreszcie 1,95 to psucie rynku i monopolizowanie rynku przez niewielka grupę arek 2.0
Nie mogę się z Tobą zgodzić, ponieważ wielu "oferentów" ogłasza się, że wrzuci nie mając takiego zwrotu z arki, bądź tacy, którzy mają niewiele wyższy
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Nie mogę się z Tobą zgodzić, ponieważ wielu "oferentów" ogłasza się, że wrzuci nie mając takiego zwrotu z arki, bądź tacy, którzy mają niewiele wyższy
O czym to może świadczyć? Powody pewnie są różne. Jest jednak oczywiste, że podaż miejsc na perłach już nie równoważy popytu. Dzisiaj ktoś na czacie proponował 2.0 za plany Arki. Będzie miał szczęście, jeżeli "złapie" 4 lub 5 miejsce, bo inaczej słono zapłaci.
 

Markiz.

Książę
Nie zapłaci, bo sama informacja że "wbije 2,0" nie jest jednoznaczna z wbiciem i jak zobaczy ile to jest 2,0 to zrezygnuje z wrzutki ;)
A co do powodów, to nie chce mi się wnikać jakie mogą być, ale wiem że są światy, na których ludzie z większymi Arkami bardziej się szanują ;)
 

linuxgeek

Baronet
Kiedy nareszcie bedzie wprowadzony limit ilosci PR-ow wrzucanych w perly innych graczy? Nie moze byc tak ze jeden gracz wrzuca 100 tysiecy PR na dobe a drugi tylko 500PR. Gracze z wysokimi Arkami wykorzystuja exploit-a ktory powstal w momencie pojawienia sie Arki i zdecydowanie naciagaja rownowage sil w grze. Wnioskuje o wprowadzenie limitu 10k PR na dobe. :|
 

Blade1984

Książę
Kiedy nareszcie bedzie wprowadzony limit ilosci PR-ow wrzucanych w perly innych graczy? Nie moze byc tak ze jeden gracz wrzuca 100 tysiecy PR na dobe a drugi tylko 500PR. Gracze z wysokimi Arkami wykorzystuja exploit-a ktory powstal w momencie pojawienia sie Arki i zdecydowanie naciagaja rownowage sil w grze. Wnioskuje o wprowadzenie limitu 10k PR na dobe. :|
Chyba zarty sobie robisz. Mam arke na zwyczajnym 80poz i dwa watki 1,9,jaki limit? Co mnie obchodzi ze ktos nie ma prow do wrzutek w zapasie? To niech sie weźmie za gre i je uzbiera. Jeszcze jaki limit palnął, 10k do zrobienia 3 wrzutkami na top 1. Równowagę to zaburzają cwaniaki co za 5 miejscw ze zwrotem 5pr krzyczą sobię 20 czy 30 pr, oraz Ci wszyscy inteligentni takie miejsca biora.
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Kiedy nareszcie bedzie wprowadzony limit ilosci PR-ow wrzucanych w perly innych graczy? Nie moze byc tak ze jeden gracz wrzuca 100 tysiecy PR na dobe a drugi tylko 500PR
Jedyny limit, jak by się przydał to określenie maksymalnej ilości limitów w tej grze, która podobno jest strategiczna. ;)
Równowagę to zaburzają cwaniaki co za 5 miejscw ze zwrotem 5pr krzyczą sobię 20 czy 30 pr, oraz Ci wszyscy inteligentni takie miejsca biora.
Cenę ustala rynek :D Zmiany są nieuchronne, trzeba po prostu je zauważyć, przewidzieć możliwe skutki i opracować odpowiednią strategię działania.
 

linuxgeek

Baronet
Chyba zarty sobie robisz. Mam arke na zwyczajnym 80poz i dwa watki 1,9,jaki limit? Co mnie obchodzi ze ktos nie ma prow do wrzutek w zapasie? To niech sie weźmie za gre i je uzbiera. Jeszcze jaki limit palnął, 10k do zrobienia 3 wrzutkami na top 1.

Nie robie zartow. Powaznie pisze. Oprocz limitu na ilosc wrzucanych PR-ow w perly (10k PR) potrzebny jest kolejny limit na ilosc dziennych walk wykonywanych przez graczy (500 walk na dobe powinno wystarczyc kazdemu). Niektore elementy w grze od kilku miesiecy maja limity wiec dlaczego nie limit na wrzucanie limitowanej ilosci PR-ow i ilosci wykonwanych walk?
 

Blade1984

Książę
Pewnie najlepiej na wszystko zrobcie limity, rowniez na ilość minut jaka mozna być w grze. Bo przeciez dlaczego ktos ma miec możliwość zrób enia wiecej niz inni :haha: no i co jak w gildii kilka osób oosi w watku perly, to bede mógł pomoc tylko 3 bo wyczerpie limit? Pomysl czasem zanim cos palniesz, nie siedzisz się w wątkach to twój problem
 

Markiz.

Książę
I jeszcze dorzucić limit czasu logowania się w grze, na przykład 3 godziny dziennie na każdym ze światów i ani minuty dłużej. To też może doprowadzić do wyrównania szans wszystkim graczom.
 

tomallo88

Rycerz
Nie robie zartow. Powaznie pisze. Oprocz limitu na ilosc wrzucanych PR-ow w perly (10k PR) potrzebny jest kolejny limit na ilosc dziennych walk wykonywanych przez graczy (500 walk na dobe powinno wystarczyc kazdemu). Niektore elementy w grze od kilku miesiecy maja limity wiec dlaczego nie limit na wrzucanie limitowanej ilosci PR-ow i ilosci wykonwanych walk?
to moze przestanmy grac? tak bedzie najlepiej przeciez? bo po co klikac i zabijac nude? a moze ograniczmy ilosc tlenu jaki wciagasz codzien skoro komus innemu sie przyda?

jaki gracz bedzie chcial w to dalej klikac jak bedziesz miec limity??? jak idziesz na zakupy to sprzedawca ci mowi ze dzis mozesz wziac 10 produktow?? wez ogarnij sie
 
Do góry