Arena PvP (poprawiona) - komentarze

midh

Wójt
Jak widać popularność tematu PvP dobitnie świadczy o popularności tej nowej jakże wspaniałej funkcji gry,
no coz - sadze, ze minal czas, w ktorym wiekszosc chcial sprobowac tej nowinki, teraz mysle tylko jedna grupa osob jest zainteresowana -- poczatkujacy !
ich te pare pr czy jakas studnia zyczen moze cieszyc, wszyscy pozostali beda traktowac to jak dodatkowe zrodlo kilku walk ( zawsze jakis dodatek do ranku ) i nic wiecej,
no moze znajdzie sie mala grupka pasjonatow, ktora za punkt honoru lub mylnie pojetej rywalizacji bedzie chciala zaistniec w tym rankingu pvp

i tyle ...miesiace pracy -- opcjonalny dodatek do gry, cos jak minigra kiedy sie nudzisz :))
 

kasia2389

Arcyksiążę
Zaiste, zastanawiające jest, jak to się stało, ze w ciągu trzech minut zakończyły się cztery sezony PvP:


1625119208711.png
1625119236352.png
1625119267012.png
1625119295936.png
 

*Frank*

Szlachcic zagrodowy
Jeszcze raz napiszę to może twórcy gry coś z tym zrobią.
Aby Arena PvP była w miarę uczciwa/sprawiedliwa itp. powtarzam "w miarę uczciwa" to przede wszystkim gracze TOP 100 muszą walczyć między sobą bez względu na epokę, w której są - to po pierwsze. Po drugie za przegrane walki (wszystkie) muszą być odejmowane punkty . W takim stanie jak jest teraz to kto da więcej medali / diaxów będzie na TOP1 .
 

dawid17612

Hrabia
zrób ankiete albo zgłoś to jako pomysł, ale moim zdaniem to co piszesz jest nie sprawiedliwe, "bez względu na epoke " czyli i tak ktoś będzie prowadził bo jest w Venus czy pasie w Marsie, PvP to PvP
 

kasia2389

Arcyksiążę
Oczywiście, że to działa jak działało.
Po wypisaniu się i ponownym zapisaniu do PvP resetował się ranking osobisty i można było ponownie wygrywać puchary za ligi, teraz to już nie działa.
1628881624295.png
 

Markiz.

Książę
Kurcze, szkoda. W poprzednim miesiącu skorzystałem z Twojej rady i dwa razy komplet skrzynek zgarnąłem. Teraz brakuje mi troszkę do pierwszego kompletu, ale jak mówisz że nie działa, to nie będę się wysilać i nie zrestartuję po zdobyciu kryształowej skrzyni :(
 

ilek171

Szlachcic
Witam. Mam takie pytanie, może rychło w czas ale na przyszłość już będę wiedzieć (jeśli dostanę odpowiedź) i nie będę głowy zawracać, ale do rzeczy....
od początku tygodnia mam na arenie tego samego przeciwnika, i to na najwyższej pozycji, jakby się zaciął (?), nie ukrywam, że nie jest to dla mnie komfortowa sytuacja , bo gracz jest 3 epoki wyżej ode mnie a wojsko ma kolejne 3 epoki wyżej. Szkoda mi tych pkt , których nie mogę zdobyć. Próbowałam wielokrotnie odświeżać i kilka razy "podłożyłam się", ale nic to nie dało, przeciwnik jak głaz , nie do zwalenia z podium.... dziwne, bo pierwszy raz taką sytuację zaobserwowałam..... może to jakiś boot....
 

ilek171

Szlachcic
Muszę się przyznać do niewiedzy, faktycznie są NPC, sorry, jakoś wcześniej nie zwróciłam na to uwagi, człowiek uczy się cale, życie.
A ze swojego problemu wybrnęłam w prosty sposób, zaprosiłam owego gracza do znajomych i po klepnięciu zapki zniknął mi z tabelki (nareszcie)...
 

Iselut Soldar

Wicehrabia
Muszę się przyznać do niewiedzy, faktycznie są NPC, sorry, jakoś wcześniej nie zwróciłam na to uwagi, człowiek uczy się cale, życie.
A ze swojego problemu wybrnęłam w prosty sposób, zaprosiłam owego gracza do znajomych i po klepnięciu zapki zniknął mi z tabelki (nareszcie)...
A to też znamienne, bo NCP nie ma nawet w rankingu, jeśli wpisać ich nicki w wyszukiwarce. Widocznie natrafiłaś na zwykłego gracza, ale jakoś dziwnie trzymającego się pierwszego miejsca.
 

Kjackie

Szlachcic zagrodowy
Arena PVP - player versus player to jest jedna wielka ściema i w ogóle nie powinna się tak nazywać, skoro FOE każe nam walczyć z wirtualnymi graczami. Ta arena powinna się nazywać PVE - player versus environment . Nie mam pojęcia dlaczego twórcy gry zrobili taki szwindel nie powiadamiając o tym graczy, że w Arenie PVP będą wystawiać do walki graczy sterowanych przez grę, czyli fikcyjnych. Nawet nie zadali sobie trudu żeby nick takiego fikcyjnego gracza umieścić w rankingu. Możecie sobie sami sprawdzić, że np gracz na G o nicku Calvin Archer nie istnieje.
 

Hans Voralberg

Wicehrabia
Arena PVP - player versus player to jest jedna wielka ściema i w ogóle nie powinna się tak nazywać, skoro FOE każe nam walczyć z wirtualnymi graczami. Ta arena powinna się nazywać PVE - player versus environment . Nie mam pojęcia dlaczego twórcy gry zrobili taki szwindel nie powiadamiając o tym graczy, że w Arenie PVP będą wystawiać do walki graczy sterowanych przez grę, czyli fikcyjnych. Nawet nie zadali sobie trudu żeby nick takiego fikcyjnego gracza umieścić w rankingu. Możecie sobie sami sprawdzić, że np gracz na G o nicku Calvin Archer nie istnieje.

W takich "Pogromcach" było to lepiej zakamuflowane. Było tak (jest?), że walki odbywali realni gracze, a właściwie tylko ich nicki ;-)
Człowiek spał, a w tym czasie "gra" stawiała go w nocy do walki ze... znajomym ;-)

Arena wymaga przebudowy w całości... jak większość w tej grze. Gra się zestarzała, co jest normalnym efektem w tego typu grach, ale to że gra zaczyna trącić myszką już nie.
 
Ostatnia edycja:
jak można sprawdzić, czy gracz jest botem czy nie: kliknij na jego awatar w PvP - jeżeli pokaże się epoka i ,,dodaj do znajomych", to jest to gracz. Jeżeli nic się nie wyświetli - to masz do czynienia z NPC.
 

chemik12

Wicehrabia
Jest jeszcze prostszy sposób: wystarczy spojrzeć na parametry ataku/obrony --> jesli są identyczne to na 100% mamy do czynienia z NPC. W realu szansa na to jest równa niemal 0....
 
Do góry