Arena PvP (poprawiona) - komentarze

midh

Baron
Jak widać popularność tematu PvP dobitnie świadczy o popularności tej nowej jakże wspaniałej funkcji gry,
no coz - sadze, ze minal czas, w ktorym wiekszosc chcial sprobowac tej nowinki, teraz mysle tylko jedna grupa osob jest zainteresowana -- poczatkujacy !
ich te pare pr czy jakas studnia zyczen moze cieszyc, wszyscy pozostali beda traktowac to jak dodatkowe zrodlo kilku walk ( zawsze jakis dodatek do ranku ) i nic wiecej,
no moze znajdzie sie mala grupka pasjonatow, ktora za punkt honoru lub mylnie pojetej rywalizacji bedzie chciala zaistniec w tym rankingu pvp

i tyle ...miesiace pracy -- opcjonalny dodatek do gry, cos jak minigra kiedy sie nudzisz :))

kasia2389

Wielki książę
Zaiste, zastanawiające jest, jak to się stało, ze w ciągu trzech minut zakończyły się cztery sezony PvP:

1625119208711.png
1625119236352.png
1625119267012.png
1625119295936.png

.Frank.

Szlachcic zagrodowy
Jeszcze raz napiszę to może twórcy gry coś z tym zrobią.
Aby Arena PvP była w miarę uczciwa/sprawiedliwa itp. powtarzam "w miarę uczciwa" to przede wszystkim gracze TOP 100 muszą walczyć między sobą bez względu na epokę, w której są - to po pierwsze. Po drugie za przegrane walki (wszystkie) muszą być odejmowane punkty . W takim stanie jak jest teraz to kto da więcej medali / diaxów będzie na TOP1 .

dawid17612

Wicehrabia
zrób ankiete albo zgłoś to jako pomysł, ale moim zdaniem to co piszesz jest nie sprawiedliwe, "bez względu na epoke " czyli i tak ktoś będzie prowadził bo jest w Venus czy pasie w Marsie, PvP to PvP

kasia2389

Wielki książę
Oczywiście, że to działa jak działało.
Po wypisaniu się i ponownym zapisaniu do PvP resetował się ranking osobisty i można było ponownie wygrywać puchary za ligi, teraz to już nie działa.
1628881624295.png

Markiz.

Książę
Kurcze, szkoda. W poprzednim miesiącu skorzystałem z Twojej rady i dwa razy komplet skrzynek zgarnąłem. Teraz brakuje mi troszkę do pierwszego kompletu, ale jak mówisz że nie działa, to nie będę się wysilać i nie zrestartuję po zdobyciu kryształowej skrzyni :(