Aplikacja w AppGallery

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser16113
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser16113

Guest
Witam czy aplikacja mobilna na androida będzie dostępna w sklepie AppGallery ?
Jak wiadomo przez wojnę USA-Huawei ,nowe telefony tego producenta są pozbawione usług Google oraz dostępu do sklepu Play .
A więc jak na razie nie mamy skąd pobrać gry na telefon . Myślę że gdyba Gra była doostępna w AppGallery że było by to fajnym posunięciem,
 

Fatherland

Książę
Są jakieś podpowiedzi w Google, może coś pomoże albo nakieruje. Osobiście nigdy nie miałem potrzeby tego testować.


Może wystarczy pominąć sklep Huawei i wrzucić apke ręcznie zezwalając na źródło zewnętrzne. Nie rozwijam tematu głębiej, bo nie mam jak tego przetestować więc nie jest to sprawdzone przeze mnie źródło rozwiązania problemu, które mogę polecić;)

 

DeletedUser16113

Guest
Narazie radze sobie za pomocą klonowania ze starego tela na nowy , ale jak wejdzie aktualizacja to kicha nie pobiorę nowej wersji.
Jeśli stara wersja przestanie działać to będe musiał kombinować ,a to trochę upierdliwe.
 

Quietus...

Szlachcic zagrodowy
Jeśli jest jakiś sposób żeby na telefonie huawei p40 lite zaktualizować forge of empires ( skopiowałam gre ze starego tel i wgralam na nowy na którym niestety po wielu próbach ściaganiu różnych programów nie da się korzystac z google ) proszę dajcie znać ja probowalam chyba wszystich opcji... mam program APKPure gra jest, ściągam pliki z aktualizacją lecz po próbie instalacji wyskakuje okienko ze wystapil problem i ta gra nie może byc obslugiwana przez huawei... :(
 
Status
Zamknięty.
Do góry