Anno Online

  • Rozpoczynający wątek Chopin
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser14

Guest
Cześć.
Napisz coś więcej o tej grze, bo nie każdy wie co to jest ;P


Grałem w Anno Online i moim zdaniem nie ma w niej nic ciekawego.
 

DeletedUser

Guest
Anno - krótko i na temat: settlers w o wiele lepszym wydaniu (budynki, animacja, grafa itp) Np. falujące morze jak dla mnie zrobione na 6+. A co do rozgrywki to settlers tylko inny wydawca
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Graczowi chyba chodzi o to że gra jest jak settlers (tak bardzo podobna) tylko przez innych twórców napisana ;) (nie są to BB).
 

DeletedUser14

Guest
Ja rozumiem o co graczowi chodziło nie musisz mi tłumaczyć ;P

The Settlers Online i Anno Online jest tworzone przez BB ;]
 

DeletedUser

Guest
Witam.
Widać mi się pokiełbasiło. Myślałem że settlers i anno są od innych twórców. Biję się w piersi, mea culpa. Wszedłem w Anno dzień po otwarciu dla graczy open bety. Pograłem kilka dni i narazie mnie tam nie ciągnie bo choć jak pisałem grafa jest jak dla mnie o niebo lepsza, dopracowane są np takie szczegóły jak to że facet idący po polnym dukcie porusza się wolniej a wchodząc na brukowaną drogę przyśpiesza, w morzu widzisz ławice ryb etc. jest troszkę takich i innych "smaczków" które sprawiają iż widać że nad Anno naprawdę się napracowali to pomimo wszystko jest to jak dla mnie na etapie na którym jestem klon settlersów i nic więcej.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Być może i klon ale settlersy są nudne szybko i przede wszystkim drażni ilość bugów przez którą nawet nie dało się grać.
Tam było tak że grałeś na koncie rok lub pół roku powiedzmy i zrobił ci się błąd w przygodzie co uniemożliwiało całkowicie grę to BB zamiast to naprawić to wolało napisać że jedyną możliwością jest gra od nowa + mała (naprawdę i nie miało znaczenia że kupiłeś diamentów 20 tysięcy) rekompensata :)
 

DeletedUser

Guest
Grałem w settlersów baaaaaaardzo długo, są fajni puki masz do podbicia swoją wyspę, póki nowe budynki, surowce, wojsko itd. Potem to (przepraszam) flaki z olejem. Z tego co widzę, Anno jest oparte na identycznym pomyśle i jeśli nie dodadzą np. podbijania nowych wysp czy handlu z innymi nacjami, to będzie taka sama kicha. Wiele lat temu, za "amigowych" czasów, pasjami grałem w Cywilizację i Kolonizację. Czemu? Bo były rozbudowane, handel z europą, nauka nowych zawodów, uczenie ludzi tych zawodów, zdobywanie terenów, technologii, pakty, sojusze, wojny... Długo by wymieniać. Grafa cienka? Może. Na tamte lata ekstra a dopracowanie gry i pomysł scenariusza gry, jak dla mnie niedoścignione. Teraz, settlers czy anno odwrotnie, grafa świetna ale pomysłu brak. Jak dla mnie pomysł na grę wciągającą na amen, ciekawą, w której naprawdę jest co robić (różnorodność scenariusza), jest prosty - wynająć do tworzenia gry Pana Sida Meyera.:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser314

Guest
Anno - krótko i na temat: settlers w o wiele lepszym wydaniu (budynki, animacja, grafa itp) Np. falujące morze jak dla mnie zrobione na 6+. A co do rozgrywki to settlers tylko inny wydawca

Powiem szczerze czekałem na tą grę ale mnie zawiodła od razu, może i to lepsze settlersy, ale settlery są nudne, a powielanie tej samej gry nie jest moim zdaniem dobrym pomysłem.

Mogli się postarać i wymyślić coś innowacyjnego a tak mamy odgrzewany kotlet.
 

DeletedUser14

Guest
Przecież Anno i The Settlers to gry na kompa, więc wiadomo było, że będzie odpowiednik jako via www.
Najgorsze, że nic nowego nie ma w Anno Online, tylko budowanie, zbieranie, zabijanie itd
 

DeletedUser314

Guest
Dokładnie DamYan, FoE niby też podobne do swoich odpowiedników, tylko że mamy tutaj walki jak w hereosie + perły + drzewko rozwoju.
Przez co gra jest unikalna i nie powtarzalna, a Anno niczym nowym nie zaskakuje. Z tego co widzę interakcji między ludźmi tez zbytnio niema więc już lepiej sobie po sieci pograć w zwykle.
 

DeletedUser8507

Guest
MI Anno online się nie podoba, ale mam przynajmiej anno 1410 Anno 1410 Wenecja Anno 1701 I Anno 1701 Klątwa Smoka. Lepsze to jest
 

DeletedUser5421

Guest
Grałem , Anno Online troche kiepskie , Za to lubie pograć w Anno 2070 , Anno 1404 , 1701.

Jak ktoś też sie zna to niehc napisze , razem pogramy :)
 
Do góry