Ankieta na temat innogames a wojny na ukrainie

Czy uważasz, że w obecnej sytuacji na Ukrainie, InnoGames powinno prowadzić interesy z rosją?

  • NIE

    Głosy: 26 61,9%
  • TAK

    Głosy: 4 9,5%
  • OBOJĘTNE MI TO

    Głosy: 12 28,6%

  • W sumie głosujących
    42
W związku z tym, że w temacie już założonym, nie da się zrobić ankiety, osoby chętne proszę o zaznaczenie odpowiedzi, proszę też o niekomentowanie, wyborów, wypisanie czegokolwiek pod spodem tylko wciśnięcie wybranego przycisku. Sorry ale proszę też support o nie oddawanie głosu, ponieważ jesteście przedstawicielami innogames i jako takowi, będziecie popierać ich wybory.
 
proszę cię, zaspamowałaś tamten temat, teraz tu zaczynasz, wyluzuj i uszanuj o co proszę, zawsze możesz zrobić swoja ankietę i zaznaczyć, że możecie oddawać i po 7 głosów. Proszę jeszcze raz, bez komentarzy.
 

dżejmsbąd

Wicehrabia
Proponuję zbojkotować FoE i inne gry od InnoGames. Nie grać, a zaoszczędzony czas i pieniądze poświęcić na pomoc Ukrainie. :)
I nie tankować, bo rosyjska ropa to mniej więcej 65% dostaw do polskich rafinerii.
Po co ta ankieta? niezależnie od wyników nic z niej nie będzie wynikać.
To chyba taki eksperyment, żeby zobaczyć ilu forumowiczów popiera zmuszanie innych do pomagania Ukrainie.
 
dżejmsbąd
Mnie to bardziej wygląda na ankietę z typu: chcesz być piękny, młody i bogaty i wiadomo, ze każdy chce i na tym się kończy.
Rzeczywiście ankieta i sam post to próba manipulacji i sprawdzenia. Jak już zrobimy co napisałeś pozostają nam plansówki po uprzednim sprawdzeniu ile zarobili ich twórcy i ile odprowadzili no i czy zadowala to autora postu.
 

ThoAeg

Zablokowany
Z twojej wypowiedzi @PiotruśPan też kompletnie nic nie wynika. Nic a nic. Niestety nie wciagniesz mnie w swoje małe awanturki, bijesz we mnie, bo akurat tobie się to nie podoba i tak ma być. Nogą jeszcze tupnij, jak ktoś smiał bez twojej zgody jakąkolwiek ankietę założyć. Tyle mam do powiedzenia w twojej kwestii i nie w dam się w żadne twoje problemy. 3maj, się powodzenia w grze
 

Gozur

Wójt
Po co ta ankieta? niezależnie od wyników nic z niej nie będzie wynikać.
Co ty gadasz. Gość jest rodem z poprzedniej epoki. Trzeba ankietować, zagłosować, obdarzyć społecznym zaufaniem i oprotestować.
PS. A IG powinno wyłączyć dostęp dla ruskich - dzieci będą płakać, a Putin dostanie zajadów ze śmiechu.
 
Do góry