Animacje Pereł Architektury.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7795
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba Ci się pomysł dodatkowych animacji w Perłach?

  • Tak.

    Głosy: 11 55,0%
  • Nie, niepotrzebna zmiana.

    Głosy: 6 30,0%
  • Jest mi to obojętne.

    Głosy: 3 15,0%

  • W sumie głosujących
    20
Status
Zamknięty.

DeletedUser7795

Guest
Witam,
Wpadłem na pomysł aby dodać animacje do Pereł Architektury. Jak na razie zauważyłem animację tylko w Latarni z Faros (płonący ogień na szczycie). Myślę, że można dodać animacje do innych Pereł, np.
- do Obserwatorium animację ruszającego się teleskopu;
- do Alcatraz dodać świecącego reflektora;
- do Przylądka Canaveral animację startu rakiety.

Jeśli macie pomysł animacji do Perły to napiszcie w poście.

pozdrawiam
Chodzonce Zuo
Mateusz
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8507

Guest
ja jestem za, ale w canaveral przesadziłeś. ale ludzie którzy cośtam z rakieta robią by było git.
Babel-Ludzie krzatajacy sie tu i tam. NOtre Dame-jakiś np. żebrak jak to przzed kościołem bywa. Cerkiew-Turyści fotografujący go. koloseum-2bijacych sie mieczami gostków. :>
 

DeletedUser7261

Guest
Może być, ale nie we wszystkich Perłach. Fajnie ożywić trochę gre, ale bez przesady.
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Fajny pomysł na urozmaicenie widoku miasta, ale teraz na razie chyba nie ma szans na wejście :) W każdym razie jestem na tak, ale jak powiedział roba - nie we wszystkich Perłach :)
 

DeletedUser4257

Guest
Jak ktoś się zgodzi zrobić animację...
BTW, na becie dodali latające ptaki nad miastem, zające na polanie koło miasta i jelonki nawalające się rogami :)

- - - Zaktualizowano - - -

ja jestem za, ale w canaveral przesadziłeś. ale ludzie którzy cośtam z rakieta robią by było git.
Babel-Ludzie krzatajacy sie tu i tam. NOtre Dame-jakiś np. żebrak jak to przzed kościołem bywa. Cerkiew-Turyści fotografujący go. koloseum-2bijacych sie mieczami gostków. :>
Rozumiem że cerkiew byłaby fotografowana od epoki postępowej, bo jak inaczej? Ale wątpie żeby inno chciało robić dwie animacje do jednej perły..
 

DeletedUser11650

Guest
Według mnie pomysł jest dobry i myślę że by się sprawdził.
 

DeletedUser

Guest
Ciekawe... Fajnie byłoby widzieć, że coś się obok tych Pereł dzieje.
 

DeletedUser9756

Guest
Już to widzę, jak ktoś np. w rozkwicie używa aparatów, albo nie daj Boże telefonów komórkowych, żeby cerkwi zdjęcie zrobić :D

Pomysł jako drobna zmiana może być, ale start rakiety to przesada. Animacja zmiotła by nasze miasto przy tym starcie z powierzchni ziemi :p
 

Mikekun

Książę
Pomysł jest fajny, przyjemny oraz interesujący. Faktycznie przy nie których cudach można byłoby się nad tym zastanowić.

- do Przylądka Canaveral animację startu rakiety.

I pytanie od gry " Czy chcesz zrestartować swoje miasto ?"

PS: przy alcartaz można byłoby dodać pływającą więzienną motorówkę. Natomiast przy Białym Domu powiewającą amerykańską flagę :)
 

DeletedUser7261

Guest
A na co komu ta zmiana? Tylko obciąży serwer.

Dla względów estetycznych. Może ktoś chciałby mieć coś fajnego w mieści, nie tylko fabryki i bloki.

@@DOWN

Mi dekoracje zbędne, zresztą system wsparcia niechybnie by to wykorzystał :>
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3

Guest
Można powiedzieć, że w pewnym sensie wprowadzone: Dynamic Tower z Epoki jutra będzie miała animację. Inne Perły może tez się kiedyś doczekają, ale to już inna bajka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry