Animacje budynków

  • Rozpoczynający wątek makaron do zupy
  • Data rozpoczęcia

Kto wywinął orła?

  • Ten z lewej

    Głosy: 1 33,3%
  • Ten z prawej

    Głosy: 0 0,0%
  • Obaj

    Głosy: 0 0,0%
  • Żaden

    Głosy: 2 66,7%

  • W sumie głosujących
    3
  • Głosowanie zakończone .

DeletedUser4259

Guest
może mi ktoś wyjaśnic, co tak naprawdę się dzieje w Klasztorze?
 

DeletedUser3876

Guest
Jeden koleś (po prawej) robi pranie, a po lewej użył za dużo krochmalu i nie może z nim wejść do szopy:)
 

DeletedUser4259

Guest
wg mnie ten po prawej to raczej skryba, a na sznurze suszą się zapisane inakustem kartki - ale bardziej intryguje mnie właśnie ten z lewej: z czym on się tak zawzięcie mocuje??
 

DeletedUser8507

Guest
K cudownie przyjmuje łapówkę i chowa do kieszeni! albo wieża strażnicza z jajowego eventu-Jeden kolo zawzięcie wypatruje zagrożenia podczas gdy drugi ma to wszystko gdzieś i gra w jakieś ówczesne warcaby.

On nie gra. Ktoś musi pilnowac co się dzieję na horyzoncie a on podsyca ogien aby nie zgasł

- - - Zaktualizowano - - -

Według mnie gostek w klastorze, chce odciągnąć swego syna aby nie był mniechem, albo cos wyjue ale cos mu nie wychodzi... lub ZŁE ZRECZY! Cenzura ludzie cenzura!. A widzieliście studnie życzeń? Ile ten gostek ma kasy? Wrzuca i wrzuca, malarz nie może namalować, a inny gostek myje tam dzieciaka. Hymmm... A wiecie co robi ten gostek w czarnym po boku studni? Żebrak? A może ciało tam ma?
O budynkach produkcyjnych i innych nie wspomnę! Chociaż może... Np. Kowal 24h bije żelażo (Ale siłacz! I to jeszcze zimne!) Albo w winnicy-Ile jest tych winogron?! ogólnie w pordukcyjnych jest jakiś gostek co np. W sklepie z ziołami bierze z ziemi jakieś coski i bierze i nie ubywa ani przybywa! A kat to co robi? Ciagnie sznurek ale mu nie wychodzi? Za słaby pewnie :p
 

DeletedUser11771

Guest
Sprzedawca w duzej ciastkarni wystawia głowę cały czas :D
 

DeletedUser10568

Guest
w epoce postępowej ten park facet wiosłuje a nie płynie.Ktoś leży na kocu i udaje trupa.Baba obżera się czymś

- - - Zaktualizowano - - -

u kołodzieja się kopci
 

DeletedUser

Guest
U myśliwego jeden gościu trzyma mięso na patyku i kręci nim na wszystkie strony :O
 

DeletedUser8507

Guest
Wiem że to animacje BUDYNKÓW ale wojsko to wojsko też ważne (Ważniejsze?) Więc to animacje większości wojsk z bronią białą w jednym zdaniu: Machanie bronią w powietrzu i zadawanie obrażeń lub (U Berserkerów) Uderzanie tym toporkiem w ziemię :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Hikari36

Polonista
Polonista
Wiem że to animacje BUDYNKÓW ale wojsko to wojsko też ważne (Ważniejsze?) Więcoto animacje większości wojsk z broniom białła w jednym zdaniu: Machanie broniom w powietrzui zadawanie obrażeń lub (U Berserkerów) Udeżanie tym toporkiem wziemię :)

Przepraszam, ale... nie rozumiem?
Pan w Towarzystwie Wielorybniczym chyba próbuje poruszyć wieloryba, ale coś mu nie wychodzi :D
 

DeletedUser11164

Guest
W Plantacji Tytoniu jakaś babcia pali fajka co sekundę się zaciągając podczas gdy kolo cały dzień i noc pilnuje robotników stercząc na schodach ... w Smolarni i Fabryce Porcelany są takie iskry że wygląda jakby się budynki paliły gdy mamy oddalony ekran, w Wędrownym Cyrku koleś głaszcze tygrysa a ten łasi się jak kot, w dużej ciastkarni sprzedawca nigdy nie daje dzieciom słodyczy tylko zerka co chcą... wyciąga rękę i .... chowa z powrotem dlatego z lewej strony dziecko zajada skradzione łakocie z lady, Kucharz miesza ciasto wyglądając cały czas przez okno - jak dla mnie najdziwaczniejszy budynek ;p
 

DeletedUser8507

Guest
Czy ktos mi wyjaśni czemu W ZIMIE w barze plażowym/zamku z piasku sa ludzie w kąpielówkach/tancerki hula!? To dopiero ludzie!
 

DeletedUser8507

Guest
Fabryka prochu

W fabryce prochu jeden gosć coś miesza a drugi bije cos młotkiem
 

DeletedUser8644

Guest
Jeszcze nikt nie wyszedł z kościoła msze trwają po 24 godziny a u kartografa gościu cały czas przygląda się mapie chyba szuka północy ale słabo mu wychodzi
 

DeletedUser8644

Guest
Dzisiaj zobaczyłem gościa szalejącego wózkiem widłowym w fabryce opakowań.
 

DeletedUser8507

Guest
W budynkach wojskowych anie jednego piechura... Łotry? Nie-Zamknięte w domku... kataplty? Również nie 0 ruchu Koszary ciężkiej piechoty też zamarły!
 

adi m

Baron
a w tej fabryce opakowan na górze jeden gość do drugiego mówi żeby pokazał jak lata a ten próbuje wzbić się w powietrze ale mu nie wychodzi
 
Do góry