Anguis in herba - Sarkan VIi

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13189
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser13189

Guest
Zarejestrowałem się spontanicznie, po obejrzeniu reklamy gry w telewizji.

Lubię gry strategiczne, tak więc pomyślałem, że warto spróbować.

Sarkan VII wita Was!
 

DeletedUser8110

Guest
Wąż w trawie ? :D Możesz rozjaśnić skąd pomysł na taki tytuł ? :p
Witamy, witamy :)
 

DeletedUser

Guest
Witaj na forum! :) Jaki jest twój ulubiony film i książka?
 

DeletedUser13189

Guest
Witam, na jakim świecie grasz?

Gram sobie od 2 dni na Fel Dranghyr. Nie do końca jeszcze rozumiem mechanikę gry. Jestem jakoś w połowie epoki brązu. Moje najbardziej zaawansowane budynki to klub kibica i farma owoców. Mam też 2 znienawidzonych sąsiadów, którzy mają 2 tys punktów więcej ode mnie i już mnie gnębią napadami od samego początku gry :/.

Wąż w trawie ? Możesz rozjaśnić skąd pomysł na taki tytuł ? :p
Witamy, witamy :)

Chciałem być w miarę możliwości oryginalny, aby uniknąć wysyp tych samych wątków z klasycznym "witam".

Witaj
Czemu akurat VII a nie np. I? :>

VII/7 to dla wielu szczęśliwa liczba. Dla mnie to nie jest szczęśliwa liczba, gdyż nie traktuję poważnie losu, przesądów i prawideł astrologii. Jest to moja ulubiona liczba, tak jakoś.

Witaj na forum! Jaki jest twój ulubiony film i książka?

Film: "Skazany na Shawshank" i "Gladiator",
Książka: "Stowarzyszenie umarłych poetów".
 

DeletedUser13189

Guest
Witaj!
Nie zrażaj się do sąsiadów! Tak szybko odchodzą ;)

Nie zrażam się, tylko zacząłem/zaczęłem (nigdy nie wiem, która forma jest poprawna, jak wiecie to możecie napisać :) ) robić to samo. Zdobyłem wieżę do PVP i mam 3 miejsce w swoim tam rejonie/sąsiedztwie, ale nie wiem co mi to daje i czy są jakieś kokosy z tego. Pogram więcej to się dowiem :).
 

DeletedUser9461

Guest
Za miejsca w wieży masz medale, dostaniesz je w niedziele, Widzę, że mamy podobieństwa:). Też lubię 7 , a mój ulubiony film to "Gladiator"
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Medale przydatna sprawa, zwłaszcza dla nowych graczy, można terenów nakupić za nie i wyprzedzić sąsiadów powiększając swoje włoście:)
 

DeletedUser8507

Guest
Gram sobie od 2 dni na Fel Dranghyr.Mam też 2 znienawidzonych sąsiadów, którzy mają 2 tys punktów więcej ode mnie i już mnie gnębią napadami od samego początku gry :/.

Szkoda że nie na East, tak to może i byś był moim sąsiadem (Hymmm.. na pewno haubicami bym cie nie potraktował :}) Co do sąsiadów-Nie wkurzaj się na nich pokaż im kto rządzi i codziennie od nich ,,podatek zbieraj" co to ma znaczyć aby jakiś byle sąsiad porządnego człeka gnębił! Atakuj takich, łup ich i po sprawie, od tego są sąsiedzi-aby zbierać ,,podatek" np. Surowce, zaopatrzenie :p
 
Do góry